Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. hehhehehe A3 to rozwiązanie tymczasowe ma być wmiare szybko i tanio, oczywiście że zostaje tutaj no i niema wielowahaczu no bo co to ma za sens dawać 1100 zł za magiel, jak tak czy siak auto muszę sprzedać najpóźniej wiosną, a z wiosny to będzie rok starsze, kilometrów więcej, a w dodatku bez klimy, więc oddam za grosze:/[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 10:00_________________________________________________a tak szczerze to kuzyn od 1,5 roku ma A3, wymienił tylko akumulator a ja? duuużo więcej
  2. hhehheheh Krisu, jak oglądałem foty z ogłoszenia, wlaśnie te o ktróre pytasz to auto wydawało sie czarne, tak też kupujący zapewniał, przyjechałem tam a tu cyk, granatowe, a gość do mnie bo jest daltonistą więc wiesz...[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 09:52_________________________________________________narazie nic, dzisiaj dzwonie do tego mojego znajomego napalonego na tego mojego grata, jak ma kase to mu sprzedam, bo mam dobrą okazje na A3 z 99 rok, 1.9 afn, czarny, klima, kubełki, przebieg widać po siedzeniach i kierownicy realny bo 237 tyś no ale 3 drzwi...[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 09:54_________________________________________________bo nie ma żadnej fajnej B5 na polskich stronach:/ a przebiegi? hahhahaha
  3. no zrób coś chociaż
  4. nie no jeszcze nie, do konina muszę jechać po nią, ale naprawde fajna
  5. hahahah no i jednak coś chce! a B5 Battalion to dostajesz od Iversona, on założył takie znakowanie rezanych autek na forum, oczywiście tylko B5, a że się podoba to dostałem to taka ELYTA ELYTY
  6. a Cześć Krisu chyba w piątek damy popis? a ja od dzisiaj już nie mam takiej gleby.................... :gwizdanie:
  7. oj dzieciaki Guru, kryzys się nie kończy bo zamiast pracować siedzisz na forach [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 09:41_________________________________________________hmmm królu, co tak oficjalnie?
  8. Boniu a gdzie Ty na spoty jeździsz? hehhehe Miro, no styknie Ci te 250km/h, ważne że teraz B5tki nie będą Ci na d*pie siedziały, jak wtedy z kato.... Czarnej eSy nie widuję, ale to musi być ktoś z wiosek tzn. obrzeży Rybnika jak ta RS4 z Rud
  9. królu co Ty masz AC????????? chyba zmieniam na A3
  10. nooo to fajnie Piter że żyjesz i widzimy się w piątek! a jednak to jest magiel
  11. te które masz niepolakierowane dajesz poprostu do malowania, lakiernik będzie wiedział jak ma to zrobić
  12. D4rk a Ty chyba niedawno przedstawiałeś nam na spocie swoją Dziewczynę... uważaj żeby tego nie poczytała bo będzie jak u Piterry, zadyma i co tam wyrezaliście? Gregorowi auto już normalnie działa?
  13. heh te baby ale ja też mam swoje fochy i musi iść spać "po suchu" a co mi tam
  14. heh, wutłumaczenie jak ta moja dzisiaj, tylko że ona powiedziała SPAĆ MI SIĘ CHCE :gwizdanie:
  15. Keżor, a alkohol ma być? bo jak tak to muszę się zastanowić i przyjechać z obstawą niektórzy z katowic mnie nie lubią Guru a co Ty tak słabo spamujesz? dostałeś rózowego i się boisz że znów będziesz niebieski? :>
  16. no do jutra Miro, a na kato jedziesz? wogule to gdzie są Ci nasi? jedzie tam jakaś większa ekipa? GURU - że umyjesz to nie wszystko, ale Ty nawet tego nie robisz
  17. hhehehe Guru Ty u nowych masz powoli tyle postów co na śląskich a żeby mieć ten wspaniały status to musisz dbać o autko, czego Ty nie potrafisz Miro, wiesz, gdybyś tak dołożył zielony albo czerwony status to okej, ale fiolecik? fiolecik to sobie zostaw bo nie lubię
  18. hheheheh mi nie zależy na pełnej skrzynce wiadomości od nowych a tak poważnie to klubowicz to tam pikuś, żeby mieć status B5 BATTALION to trzeba być gość
  19. no kurde to Miro weź tam też załatw mi różowy
  20. jaaaa ale nie oblałeś w Gliwicach jak to nie? co wejde na forum to widzę pełno różowego z Twoim nickiem "u nowych"
  21. Guru ciągle się wita z nowymi... a Piterra musiał se naprawde przewalić bo żona mu chyba neta odcięła :gwizdanie: a wiesz Miro że jak się auta nie obleje to nie pojedzie???
  22. a to ja już niewiem chyba wszystko oleje i kupie sobie motor bo na tym to od dziecka mam bzika, a i ciepło mi nie będzie i nawet pojedzie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.