Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehhehehe A3 to rozwiązanie tymczasowe ma być wmiare szybko i tanio, oczywiście że zostaje tutaj no i niema wielowahaczu no bo co to ma za sens dawać 1100 zł za magiel, jak tak czy siak auto muszę sprzedać najpóźniej wiosną, a z wiosny to będzie rok starsze, kilometrów więcej, a w dodatku bez klimy, więc oddam za grosze:/[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 10:00_________________________________________________a tak szczerze to kuzyn od 1,5 roku ma A3, wymienił tylko akumulator a ja? duuużo więcej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hhehheheh Krisu, jak oglądałem foty z ogłoszenia, wlaśnie te o ktróre pytasz to auto wydawało sie czarne, tak też kupujący zapewniał, przyjechałem tam a tu cyk, granatowe, a gość do mnie bo jest daltonistą więc wiesz...[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 09:52_________________________________________________narazie nic, dzisiaj dzwonie do tego mojego znajomego napalonego na tego mojego grata, jak ma kase to mu sprzedam, bo mam dobrą okazje na A3 z 99 rok, 1.9 afn, czarny, klima, kubełki, przebieg widać po siedzeniach i kierownicy realny bo 237 tyś no ale 3 drzwi...[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 09:54_________________________________________________bo nie ma żadnej fajnej B5 na polskich stronach:/ a przebiegi? hahhahaha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no zrób coś chociaż
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no jeszcze nie, do konina muszę jechać po nią, ale naprawde fajna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahah no i jednak coś chce! a B5 Battalion to dostajesz od Iversona, on założył takie znakowanie rezanych autek na forum, oczywiście tylko B5, a że się podoba to dostałem to taka ELYTA ELYTY
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Cześć Krisu chyba w piątek damy popis? a ja od dzisiaj już nie mam takiej gleby.................... :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj dzieciaki Guru, kryzys się nie kończy bo zamiast pracować siedzisz na forach [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 09:41_________________________________________________hmmm królu, co tak oficjalnie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Boniu a gdzie Ty na spoty jeździsz? hehhehe Miro, no styknie Ci te 250km/h, ważne że teraz B5tki nie będą Ci na d*pie siedziały, jak wtedy z kato.... Czarnej eSy nie widuję, ale to musi być ktoś z wiosek tzn. obrzeży Rybnika jak ta RS4 z Rud
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
królu co Ty masz AC????????? chyba zmieniam na A3
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo to fajnie Piter że żyjesz i widzimy się w piątek! a jednak to jest magiel
-
[B6 AVB] Czarny dieselek ale czeka na wiecej!!
te które masz niepolakierowane dajesz poprostu do malowania, lakiernik będzie wiedział jak ma to zrobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
D4rk a Ty chyba niedawno przedstawiałeś nam na spocie swoją Dziewczynę... uważaj żeby tego nie poczytała bo będzie jak u Piterry, zadyma i co tam wyrezaliście? Gregorowi auto już normalnie działa?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heh te baby ale ja też mam swoje fochy i musi iść spać "po suchu" a co mi tam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heh, wutłumaczenie jak ta moja dzisiaj, tylko że ona powiedziała SPAĆ MI SIĘ CHCE :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor, a alkohol ma być? bo jak tak to muszę się zastanowić i przyjechać z obstawą niektórzy z katowic mnie nie lubią Guru a co Ty tak słabo spamujesz? dostałeś rózowego i się boisz że znów będziesz niebieski? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no do jutra Miro, a na kato jedziesz? wogule to gdzie są Ci nasi? jedzie tam jakaś większa ekipa? GURU - że umyjesz to nie wszystko, ale Ty nawet tego nie robisz
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
PIĘKNA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hhehehe Guru Ty u nowych masz powoli tyle postów co na śląskich a żeby mieć ten wspaniały status to musisz dbać o autko, czego Ty nie potrafisz Miro, wiesz, gdybyś tak dołożył zielony albo czerwony status to okej, ale fiolecik? fiolecik to sobie zostaw bo nie lubię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hheheheh mi nie zależy na pełnej skrzynce wiadomości od nowych a tak poważnie to klubowicz to tam pikuś, żeby mieć status B5 BATTALION to trzeba być gość
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no kurde to Miro weź tam też załatw mi różowy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaaaa ale nie oblałeś w Gliwicach jak to nie? co wejde na forum to widzę pełno różowego z Twoim nickiem "u nowych"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru ciągle się wita z nowymi... a Piterra musiał se naprawde przewalić bo żona mu chyba neta odcięła :gwizdanie: a wiesz Miro że jak się auta nie obleje to nie pojedzie???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to ja już niewiem chyba wszystko oleje i kupie sobie motor bo na tym to od dziecka mam bzika, a i ciepło mi nie będzie i nawet pojedzie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spaaadaaaj