Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Gregory ale drugiej takiej wycacanej nie znajdziesz ja już wiem co zrobię! kupię anglika 1.8T z klimą i zrobię swapa co Wy na to?
  2. noo to będziesz miał rakietę szkoda że nie będę miał porównania, jak B7 jechało wcześniej, a jak jedzie po programie, nagraj jakiś filmik czy coś jakie są przed i po czasy rozpędzania np. do 100
  3. nie to nie przyjeżdżaj przyjedz B7 to przepalimy tego klekocika, no i hamulce są dobre już więc się nie wykręcisz od małej przejażdżki :> a tak wogule to w tym tygodniu chyba miałeś jechać na program?
  4. za dobre auto trzeba dobrze zapłacić! tylko żeby ktoś docenił stan auta i dał te pieniądze! to mówisz Mirek że w piątek upalamy B6?
  5. ;( cóż, taki wypas mi pojechał
  6. noo to musi być M@rk wyjechał pewnie na wakacje no to ja jutro odpadam, ale Piątek/Sobota pasuje, tylko obawiam się że jak w piątek będę w SGL to w sobotę do Keżora już nie pojadę a jutro odpadam bo chyba wiem co mi to klekocze w zawieszeniu, jutro wymieniam
  7. witam więc ja bym się pisał, ale jedynie jak pojedzie więcej autek odnośnie sobotniego - okej, można ale niechcę tam być bez obstawy Gliwic bo mogę od kogoś z eu zarobić no to co kombinujemy?
  8. no to narazie wszystkim jakoś Piter się nie odzywał, chyba sobie bardzo przejebał u Kobity i ta mu odcięła neta... to nic, dobranoc
  9. noo pomoge i kupię kilo zwyczajnej hehhe no żeby nie było, to ja długo mogę jeszcze być wolny następnymi są Królu i Guru...i Czester :> ale Czester to ja myślę że nas wszystkich wyprzedzi
  10. po bandzie czy też i nie, ale trzeba koledze udzielić pomocy, więc apel: "królu, jak by coś to możemy pomóc conieco"
  11. noo to ja też się chyba postarzałem bo sobie obiecałem że jak kupię auto z Bose to nie zmienie grania, zadowole się tym szkoda też kasy, bo żeby ją mieć to muszę zadupiać więc trudniej mi ją wydać ale jak narazie to dalej będę zapieprzać na dwie roboty :> a może BRAK KIEŁBASKI???
  12. kuuurde ja ledwo co mam 22 lata i niby jestem stary??? STARE DZIADKI królu, a co Ty? masz tak dobrą dziewczyne, robi dobre kiełbaski i nie chcesz się z nią ożenić???
  13. łoo ale sprzęty teraz wymyślają o transmiterach słyszałem i ludzie chwalą, a nie myślałeś nad jakimś zwykłym ori na cd radyjku? to xenon Ci nie zakłóca radia? tzn. lepszych stacji, ja np. mogę posłuchać 90/93/93.7/95.7/ a tak to reszta mi "szuszczy", nie cały czas ale momentami
  14. coo jaaaaaa ja jestem jeszcze młody poco mam się żenić, skoro mieszkam z nią 2,5 roku i do pełni legalizacji brakuje mi gps-a a tak to by mnie mogła całkiem wycyckać z kasy
  15. łohoho coś więcej powiadasz? trzeba nową miejscówke znaleść gdzie będziemy mogli nocować no widzisz Majki, tak to jest, żona, dziecko i koniec dobrego, ale to też ma swoje dobre strony, patrz na przykład Mirka, miał/ma B6 i zmienił na B7 a dzieciaka ma małego, a to Ty że masz B7 to zmienisz za niedługo na B8 poco rezać a te radio kasette dalej masz? czy jest jakiś cd? bo szczerze to dawno nie siedziałem w Twoim furaczu Guru, to teraz musisz Mirka na następne dziecko nakłonić, a może kryzys Ci się skończy, no i Pelexa też, Piterry nie musisz bo ma już dwójke
  16. hehe no to już niedługo, oj znów będą piwa czyli Góru, za niedługo będziesz więcej zabawek sprzedawał na spocie :>
  17. noo cooo? w budowlance sobie chłopak poradzi, jak zrobił fajny szałas to dom też wybuduje :> Guru a doszły mnie słuchy że jak zawsze byłeś "czystym" autem aaaa i że Miro też był brudnym, a to akurat nie normalne
  18. hehhehe a co guru, w firmie mówili że będziesz miał siostrę? a jednak masz brata budowlańca noo noo Majki a kiedy się spodziewacie pociechy?
  19. hhhehehhe szybkie wytłumaczenie dlaczego? to niestety najlepsze auta jakie znalazłem, na polsce i u szwabów ja jednak chyba zrobię wszystko żeby zdobyć kasę na B6 bo znów grata kupować niechcę... :gwizdanie:
  20. znalazłem ciekawe dwa autka... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8948416 polska, b5, cena wysoka i troche przerobiona ale wydaje się wmiare okej to A3 z niemiec nawet nawet taka
  21. hheheheh Guru, to Ty zawsze narzekasz że nie masz paliwa teraz mi się poprawi, bo będę mieszkał w samym centrum więc wszędzie na rowerku, a jedynie na spoty i gdzieś tam to autkiem więc bak mi styknie
  22. eSa fajna, już ją widziałem, ale jak ta moja poczytała w opisie Bi-Turbo to powiedziała że chyba se robie jaja... nie no auto ma mi palić tyle że 2 baki mi stykną na miesiąc chociaż to i tak dużo
  23. łooo kurde...400??? to spoooro, widzę że jednak się ostro wkręciłeś :> to mi się wydaje że impreza u nas przyjmie się na dobre i co miesiąc będziemy się strzelać a tak wogule to trzeba zrobić grilla bo dawno nie było
  24. noo gwint bym przełożył, sprzęt grający to i tak wyciągam, a tak to wahacze mam nowe, hamulce porobione ale to są rzeczy które sobie daruję... a tak to nie mam nic specjalnego do przekładki alusy jadą z autem, chyba że mnie będzie chciał auto za śmieszne pieniądze, to postawię mu je na śmiesznych stalówkach a tak wogule to Gregory na gazie te auto tak za***prza??? normalnie muszę to przeżyć :> heheheh 20? niemasz tego za dużo???
  25. hehhehehe noo uruchamiaj te mobile ja tak jak Ty nie mogę dzisiaj oglądać oferty a jutro jechać... ale znów B5? to tak łyso... a na paintball się piszę, ja proponuję termin po 10 tym bo każdy ma wtedy kasę więc będzie więcej ludzi :> no i więcej kulek musi być, chociaż jednym i tak stykło te 200 co nie Mirek???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.