Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. nooo a ja też jeszcze jestem:P
  2. ojjj a jak ja dawno się nie nawaliłem :gwizdanie: trzeba było by przeczyścić kiedy ten organizm w sumie mało godzin jeszcze...
  3. no to ja spadam ' do jutra SG ELYTA
  4. noo to co, spadamy Panowie i Panie?
  5. kuuurde a chciałem otworzyć tą 600 stronę...Prezes weź tam pokasuj parę postów jedno wiadomo, DIMAN już nie napiszę że słabo NAM to idzie
  6. a emocje to będą jutro...jak mnie chociaż Mirek przewiezie, bo sądząc ostatnio po tym jak Pelex wysiadł i był w mega szoku, to teraz dopiero będzie rakieta
  7. hahahha o jaaa ale powrót Piter, chyba dzisiaj Ci nie dała nooo Guru powiedział że nie wytrzaśnie kasy tyle, a tego jego białego gluta to nikt nie kupi Miron, wierz albo i nie, ale gdybym miał normalne wypłaty to tym B6 jutro jestem na spocie a tak? tylko same prywatyzacje ten tusk wymyśla, zachwile niewiem czy jakiś arab nas nie kupi i będę tyrał kilometer pod ziemią za 2 tyś zł
  8. nie no Rudi nie sprzedałem jeszcze, Koledzy dobrze mi wybili z głowy swapy, kupowanie turbo już z gazem czy też A3, narazie zmieniłem zawias na prawie seryjny, miękki, ale trochę niższy niż seria, nic nie stuka, jeździ się fajnie komfortowo, ale przekładnia i tak padnięta i dwa przeguby... i co wymienię na nowe i sprzedam? a jak nie wymienię to nie sprzedam, tym bardziej że ten znajomy może go wziąść dopiero za miesiąc, bo będzie miał umowe na stałe i bierze kredyt, więc miesiąc muszę jeździć tak czy siak
  9. hahhahahhahah no on to ma i tak już jednego sępa, BRATA
  10. no ale tak z innej beczki, to planuję ku jesieni bardziej wybrać się na hamownie, tak z ciekawości obejrzeć ile mi tam zostało arabów o ile będę miał te autko
  11. no to prawda Gregory, ale jakoś pomierzyć by się przydało, a może ktoś ma dojście do G-techu? Guru, za duzo fajek :>
  12. bo Miro, ja i królu razem mamy ledwo co tyle samo koni co Ty ajjj gdybym pracował w te piątki... może i bym się skusił na małe eSs :> no i co nic tak jakoś nie idziesz w tym kierunku, kaski mało?
  13. noo a Ty to co Guru? nie chcesz programu? masz takie możliwości i nic?
  14. i jak tu potem przy was nie chcieć mieć więcej koni sami kusiciele
  15. Miro, ja bym specjalnie się pościgał, i tak dostaniesz 10 pkt i 500 zł, a byś wypróbował auto i miał fajną pamiątke z telewizji no i tak naprawde to powinniśmy oznaczyć sobie miejsce startu i wyznaczyć gdzie jest 1/4, jakiś stoper albo G-tech i byśmy też mieli okazje zobaczyć jakie są czasy
  16. noo Gregory jest skromny, ja tylko żałuję że wtedy w tym sosnowcu, miałeś Gregor nie do końca sprawne autko, pokazał byś im, utarł byś nosa murzynowi ale będzie jeszcze taka okazja
  17. noo i sami widzieliśmy, jak to 150 kucy z T objechało Krisa... właśnie to jest najciekawsze
  18. hhehehehh a nawet wezmę i odstawie antybiotyki noo ja też o tym pomyślałem Miro... więc albo ściganko, albo grill i piwko na spokojnie Gregory, no i to jest dobre podejście, wiadomo że auto to nie wszystko, liczy się kierowca
  19. hahhahah noo musi się jeszcze na www.transitsupercar.pl pożegnać
  20. noo to wyśpij się Królu, jutro musisz być skoncentrowany, bo white power transit będzie w ruchu
  21. eee tam Dorota mu daruje jak dołoży jej drugą złotą kartę... Kobiety wybaczają takie grzechy
  22. Gregory i d4rk próbują nadążyć
  23. jak vagiem sie bawił to z tego co wiem wykończył akumulator więc jutro ja zamawiam tylko inspekcje OIL no i może być klima, turbo tez możesz dołożyć, aaa i wyklep mi te drzwi od kierowcy, to by było na tyle, chyba nie mam wygórowanych wymagań? Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość łooo teraz to poszło
  24. nooo biedny, ale lepiej mieć te 90 niż te 75 z aff-a :> ale te myślenie to narazie sobie Mirek zostaw, i mobile też już zostaw, wyjdzie Ci to na dobre
  25. po 10tym PIter, tak żeby każdy miał kase i chęci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.