Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo a ja też jeszcze jestem:P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ojjj a jak ja dawno się nie nawaliłem :gwizdanie: trzeba było by przeczyścić kiedy ten organizm w sumie mało godzin jeszcze...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja spadam ' do jutra SG ELYTA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo to co, spadamy Panowie i Panie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kuuurde a chciałem otworzyć tą 600 stronę...Prezes weź tam pokasuj parę postów jedno wiadomo, DIMAN już nie napiszę że słabo NAM to idzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a emocje to będą jutro...jak mnie chociaż Mirek przewiezie, bo sądząc ostatnio po tym jak Pelex wysiadł i był w mega szoku, to teraz dopiero będzie rakieta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahha o jaaa ale powrót Piter, chyba dzisiaj Ci nie dała nooo Guru powiedział że nie wytrzaśnie kasy tyle, a tego jego białego gluta to nikt nie kupi Miron, wierz albo i nie, ale gdybym miał normalne wypłaty to tym B6 jutro jestem na spocie a tak? tylko same prywatyzacje ten tusk wymyśla, zachwile niewiem czy jakiś arab nas nie kupi i będę tyrał kilometer pod ziemią za 2 tyś zł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no Rudi nie sprzedałem jeszcze, Koledzy dobrze mi wybili z głowy swapy, kupowanie turbo już z gazem czy też A3, narazie zmieniłem zawias na prawie seryjny, miękki, ale trochę niższy niż seria, nic nie stuka, jeździ się fajnie komfortowo, ale przekładnia i tak padnięta i dwa przeguby... i co wymienię na nowe i sprzedam? a jak nie wymienię to nie sprzedam, tym bardziej że ten znajomy może go wziąść dopiero za miesiąc, bo będzie miał umowe na stałe i bierze kredyt, więc miesiąc muszę jeździć tak czy siak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahhahahhahah no on to ma i tak już jednego sępa, BRATA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ale tak z innej beczki, to planuję ku jesieni bardziej wybrać się na hamownie, tak z ciekawości obejrzeć ile mi tam zostało arabów o ile będę miał te autko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to prawda Gregory, ale jakoś pomierzyć by się przydało, a może ktoś ma dojście do G-techu? Guru, za duzo fajek :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo Miro, ja i królu razem mamy ledwo co tyle samo koni co Ty ajjj gdybym pracował w te piątki... może i bym się skusił na małe eSs :> no i co nic tak jakoś nie idziesz w tym kierunku, kaski mało?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo a Ty to co Guru? nie chcesz programu? masz takie możliwości i nic?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i jak tu potem przy was nie chcieć mieć więcej koni sami kusiciele
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miro, ja bym specjalnie się pościgał, i tak dostaniesz 10 pkt i 500 zł, a byś wypróbował auto i miał fajną pamiątke z telewizji no i tak naprawde to powinniśmy oznaczyć sobie miejsce startu i wyznaczyć gdzie jest 1/4, jakiś stoper albo G-tech i byśmy też mieli okazje zobaczyć jakie są czasy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo Gregory jest skromny, ja tylko żałuję że wtedy w tym sosnowcu, miałeś Gregor nie do końca sprawne autko, pokazał byś im, utarł byś nosa murzynowi ale będzie jeszcze taka okazja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo i sami widzieliśmy, jak to 150 kucy z T objechało Krisa... właśnie to jest najciekawsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hhehehehh a nawet wezmę i odstawie antybiotyki noo ja też o tym pomyślałem Miro... więc albo ściganko, albo grill i piwko na spokojnie Gregory, no i to jest dobre podejście, wiadomo że auto to nie wszystko, liczy się kierowca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahhahah noo musi się jeszcze na www.transitsupercar.pl pożegnać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo to wyśpij się Królu, jutro musisz być skoncentrowany, bo white power transit będzie w ruchu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
eee tam Dorota mu daruje jak dołoży jej drugą złotą kartę... Kobiety wybaczają takie grzechy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory i d4rk próbują nadążyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak vagiem sie bawił to z tego co wiem wykończył akumulator więc jutro ja zamawiam tylko inspekcje OIL no i może być klima, turbo tez możesz dołożyć, aaa i wyklep mi te drzwi od kierowcy, to by było na tyle, chyba nie mam wygórowanych wymagań? Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość łooo teraz to poszło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo biedny, ale lepiej mieć te 90 niż te 75 z aff-a :> ale te myślenie to narazie sobie Mirek zostaw, i mobile też już zostaw, wyjdzie Ci to na dobre
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po 10tym PIter, tak żeby każdy miał kase i chęci