Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o jaaaaa Miro, musisz mnie jutro chociaż powozić!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello Diman i jak tam wypoczęty??? teraz jak byś miał robić na dachu to chyba padniesz, podobno dzisiaj ma być ciepło, ale że aż tak to nie wiedziałem :> z tego co wiem to Miro dzisiaj jedzie na program, więc wieczorem się okaże czy się postarali hmm odnośnie alko, i tak nie mogę nic wypić bo dalej jadę na antybiotyku, więc mi to jedno, niewiem czy będę mógł jechać do Keżora, bo jednak dwa dni pod rząd taki kawałeczek to mnie sporo szarpnie z kieszeni więc jak grill zostanie przeniesiony na kato, i tam większość zawita to przyjadę tam, ale za to się nie pościgam w Gliwicach, no i nie będzie jazdy B7 :gwizdanie: zobaczymy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Diman jednak zrezygnował z czytania no to czas spać Baj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja właśnie skończyłem romansować z taką jedną tam panią, bo ta moja dawno śpi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka Rudi , Diman wcześnie dziś wstaliście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo dobra, to do jutra szefie:D załatw mi też tam "na górze" takie wtyki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo Guru to chyba logicze że nie ŻARTUJEMY już ogólnie się chyba obraził, bo ciągle każdy powtarza że audi się nie psuje, a jemu jak padło to wszystko naraz, ale raz a dobrze wymieni, a pojeździ potem dłuuuugo bez problemów a tak wogule Guru Tobie "u nowych" nalicza posty? bo wyskoczyłeś z taką sumką postów jak filip z konopii
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo to nie Paintball że raz za kiedy musi przeładować, tu trzeba non stop sprzęgła używać ale wiesz, te kuce robią taki zamęt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i widzisz, znów bliżej do alkoholu :> coś mi się zdaje że chyba jestem liderem spamu śląskich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no w sumie fakt, ajjjjj widzisz jaki jestem miłosierny....a nikt tego nie docenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
damy im to z "pod kapsla" no i na koniec oblizać wieczko puszki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehhehe pamiętaj że zaufanie to podstawa jak możesz tak uczciwym i spokojnym kolegą nie ufać? a tak wogule to zauważyłeś kto będzie pił te piwka od Dimana??? chyba My bo tu najwięcej naszego spamu jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru a co mi tam, to prawda więc napisałem Ty to nie dajesz ale auta to wypróbowania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i powrót a to któryś mechanik z Rybnika wie co to logi? o jaaa ale jaja, oni nawet przegubu wymienić nie umieją, a że nie chciał zrobić, poprostu nie potrafi niestety w naszym pięknym mieście nie ma dobrych mechaników więc Kolego, ja jeżdżę praktycznie co piątek na spoty, tam te 40 kilometrów mogę poświęcić dla doborowego toważystwa, więc polecam, poprostu u nas bywało tak że ktoś przyjeżdzał na spota, vagiem podziałali, po koledze ani widu ani słychu, następni przyjechali po naklejki, a jeszcze inni na darmowe piwko, więc nie dziw się że tak tu ktoś napisał a potrafić potrafią robić, niewiem co to Guru opowiadasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko spoko białasku, już jesteśmy umówieni z Mirkiem a eSeMeS musiał dostać fajną wypłate, bo jak w dziale KUPIĘ dowalił liste co chce z eSy do tego swojego parcha, to może mu braknąć 3 tyś, same rarytasy :> jak przyjedzie to go nie poznamy [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 22:51_________________________________________________to ja spadam dziewczyny :> Dobranoc wszystkim
-
[ALL B5] Nie mam osłony przegubu
jeździłeś tyle czasu bez osłony przegubu??? obstawiam że nadaje się on do wymiany, bo brud i syf tam się zadomowił koleś do którego jeżdzę na przegląd jest tak ciemny że ja muszę mu pokazywać i mówić co mam zepsute
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i co tak ucichło?? boicie się Prezesa? co widzieliście że był na katowickich spoooko, Miro ma wszędzie wtyki, najwyżej załatwi ban tylko na miesiąc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregor to teraz nie możesz nigdzie wyjechać bo ubrudzisz silnik pooglądamy sobie, może nawet mnie przewieziesz :> Guru, a co taki super wypas mówisz? daj na priva jakieś info bo Miro coś się chyba zamyślił [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 21:56_________________________________________________sie śmiejcie poważnie tak wysoko, a jak miękko teraz to nie muszę uważać na studzienki na drodze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory to się zamień, nawet dołoże klimę ja też chcę posłuchać takiego świstu nie no bo prawdą jest że avant w B5 mi się nie podoba :gwizdanie: ale może się zakocham! Piter, to mi też Oil musisz wykasować, no i klime mi wyrezasz! a czy zmiana? powiem tak, od dzisiaj słynny z dużej gleby to już nie będę, mam prawie ori zawias na aucie i jeździ się jak łodzią na morzu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek jutro zadzwonie i pogadamy a najlepiej jak by jakąś fotke poglądową zrobił, bo wiesz jak to jest z babami, kolor będzie taki jak Murzynowy i odpada gdyby to nie był avant to biore na bank! no zobaczymy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no widzisz Miro, tak to jest jak się kupuje auto nie wiedząc o jego możliwościach nic, gdybym miał klime to na wszystko leje i nic innego nie szukam[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 14:04_________________________________________________a tak to właśnie wróciłem z miasta, jeden korek, chwile stałem, szyby otwarte, koszulka i gacie mokre, poprostu mam dosyć tej sauny w aucie:/ aaa tam nie gadaj że nie jesteś ciekawy ile to koników będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie już nie możesz doczekać się jutra :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale Pelex przecież nie ma srebrnego...tylko siwy bardziej oczywiście wiem poco jest wielowahacz, wiem jak działa, wiem też jaki jest drogi w naprawie, wiem też o A3 że jest twardsza, że czuć każdą dziure, ale ja muszę mieć auto nisko i twardo, mam gwint, 17'' jest bez komfortu ale niejest źle, następne auto też będzie miało gwint no ale 18'' tym razem więc ja jak narazie patrzę na koszt napraw/eksploatacji i na spalanie owszem prawdą jest że fajnie się jeździ wygodnym autem, ale nie tak jak ja lubie na niskich zawiasach i praktycznie bez opony zobaczymy, sam nie wiem co robić, mam jeszcze tysiac spraw z mieszkaniem, ale w tym momencie przy szukaniu różnych rzeczy po sklepach daje kolosalne pieniądze na paliwo, dlatego też ma być auto bardziej oszczędne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolega robił swapa, czyli wymiana silnika no i koszty spore, znajdz fachowca który to dobrze zrobi? nie tak łatwo dobra ja spadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tak z ciekawości pytam... królu, tylko Ty masz klime i diesla, więc moc wyrezasz a ja to co? wszystko naprawię/wymienie i dalej mam to samo słabe auto