Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. o jaaaaa Miro, musisz mnie jutro chociaż powozić!
  2. hello Diman i jak tam wypoczęty??? teraz jak byś miał robić na dachu to chyba padniesz, podobno dzisiaj ma być ciepło, ale że aż tak to nie wiedziałem :> z tego co wiem to Miro dzisiaj jedzie na program, więc wieczorem się okaże czy się postarali hmm odnośnie alko, i tak nie mogę nic wypić bo dalej jadę na antybiotyku, więc mi to jedno, niewiem czy będę mógł jechać do Keżora, bo jednak dwa dni pod rząd taki kawałeczek to mnie sporo szarpnie z kieszeni więc jak grill zostanie przeniesiony na kato, i tam większość zawita to przyjadę tam, ale za to się nie pościgam w Gliwicach, no i nie będzie jazdy B7 :gwizdanie: zobaczymy
  3. a Diman jednak zrezygnował z czytania no to czas spać Baj
  4. a ja właśnie skończyłem romansować z taką jedną tam panią, bo ta moja dawno śpi
  5. siemka Rudi , Diman wcześnie dziś wstaliście
  6. noo dobra, to do jutra szefie:D załatw mi też tam "na górze" takie wtyki
  7. noo Guru to chyba logicze że nie ŻARTUJEMY już ogólnie się chyba obraził, bo ciągle każdy powtarza że audi się nie psuje, a jemu jak padło to wszystko naraz, ale raz a dobrze wymieni, a pojeździ potem dłuuuugo bez problemów a tak wogule Guru Tobie "u nowych" nalicza posty? bo wyskoczyłeś z taką sumką postów jak filip z konopii
  8. bo to nie Paintball że raz za kiedy musi przeładować, tu trzeba non stop sprzęgła używać ale wiesz, te kuce robią taki zamęt
  9. i widzisz, znów bliżej do alkoholu :> coś mi się zdaje że chyba jestem liderem spamu śląskich
  10. no w sumie fakt, ajjjjj widzisz jaki jestem miłosierny....a nikt tego nie docenia
  11. damy im to z "pod kapsla" no i na koniec oblizać wieczko puszki
  12. hehhehe pamiętaj że zaufanie to podstawa jak możesz tak uczciwym i spokojnym kolegą nie ufać? a tak wogule to zauważyłeś kto będzie pił te piwka od Dimana??? chyba My bo tu najwięcej naszego spamu jest
  13. Guru a co mi tam, to prawda więc napisałem Ty to nie dajesz ale auta to wypróbowania
  14. i powrót a to któryś mechanik z Rybnika wie co to logi? o jaaa ale jaja, oni nawet przegubu wymienić nie umieją, a że nie chciał zrobić, poprostu nie potrafi niestety w naszym pięknym mieście nie ma dobrych mechaników więc Kolego, ja jeżdżę praktycznie co piątek na spoty, tam te 40 kilometrów mogę poświęcić dla doborowego toważystwa, więc polecam, poprostu u nas bywało tak że ktoś przyjeżdzał na spota, vagiem podziałali, po koledze ani widu ani słychu, następni przyjechali po naklejki, a jeszcze inni na darmowe piwko, więc nie dziw się że tak tu ktoś napisał a potrafić potrafią robić, niewiem co to Guru opowiadasz
  15. spoko spoko białasku, już jesteśmy umówieni z Mirkiem a eSeMeS musiał dostać fajną wypłate, bo jak w dziale KUPIĘ dowalił liste co chce z eSy do tego swojego parcha, to może mu braknąć 3 tyś, same rarytasy :> jak przyjedzie to go nie poznamy [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 22:51_________________________________________________to ja spadam dziewczyny :> Dobranoc wszystkim
  16. jeździłeś tyle czasu bez osłony przegubu??? obstawiam że nadaje się on do wymiany, bo brud i syf tam się zadomowił koleś do którego jeżdzę na przegląd jest tak ciemny że ja muszę mu pokazywać i mówić co mam zepsute
  17. i co tak ucichło?? boicie się Prezesa? co widzieliście że był na katowickich spoooko, Miro ma wszędzie wtyki, najwyżej załatwi ban tylko na miesiąc
  18. Gregor to teraz nie możesz nigdzie wyjechać bo ubrudzisz silnik pooglądamy sobie, może nawet mnie przewieziesz :> Guru, a co taki super wypas mówisz? daj na priva jakieś info bo Miro coś się chyba zamyślił [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 21:56_________________________________________________sie śmiejcie poważnie tak wysoko, a jak miękko teraz to nie muszę uważać na studzienki na drodze
  19. Gregory to się zamień, nawet dołoże klimę ja też chcę posłuchać takiego świstu nie no bo prawdą jest że avant w B5 mi się nie podoba :gwizdanie: ale może się zakocham! Piter, to mi też Oil musisz wykasować, no i klime mi wyrezasz! a czy zmiana? powiem tak, od dzisiaj słynny z dużej gleby to już nie będę, mam prawie ori zawias na aucie i jeździ się jak łodzią na morzu
  20. Mirek jutro zadzwonie i pogadamy a najlepiej jak by jakąś fotke poglądową zrobił, bo wiesz jak to jest z babami, kolor będzie taki jak Murzynowy i odpada gdyby to nie był avant to biore na bank! no zobaczymy
  21. a no widzisz Miro, tak to jest jak się kupuje auto nie wiedząc o jego możliwościach nic, gdybym miał klime to na wszystko leje i nic innego nie szukam[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 14:04_________________________________________________a tak to właśnie wróciłem z miasta, jeden korek, chwile stałem, szyby otwarte, koszulka i gacie mokre, poprostu mam dosyć tej sauny w aucie:/ aaa tam nie gadaj że nie jesteś ciekawy ile to koników będzie
  22. Pewnie już nie możesz doczekać się jutra :gwizdanie:
  23. ale Pelex przecież nie ma srebrnego...tylko siwy bardziej oczywiście wiem poco jest wielowahacz, wiem jak działa, wiem też jaki jest drogi w naprawie, wiem też o A3 że jest twardsza, że czuć każdą dziure, ale ja muszę mieć auto nisko i twardo, mam gwint, 17'' jest bez komfortu ale niejest źle, następne auto też będzie miało gwint no ale 18'' tym razem więc ja jak narazie patrzę na koszt napraw/eksploatacji i na spalanie owszem prawdą jest że fajnie się jeździ wygodnym autem, ale nie tak jak ja lubie na niskich zawiasach i praktycznie bez opony zobaczymy, sam nie wiem co robić, mam jeszcze tysiac spraw z mieszkaniem, ale w tym momencie przy szukaniu różnych rzeczy po sklepach daje kolosalne pieniądze na paliwo, dlatego też ma być auto bardziej oszczędne
  24. kolega robił swapa, czyli wymiana silnika no i koszty spore, znajdz fachowca który to dobrze zrobi? nie tak łatwo dobra ja spadam
  25. a tak z ciekawości pytam... królu, tylko Ty masz klime i diesla, więc moc wyrezasz a ja to co? wszystko naprawię/wymienie i dalej mam to samo słabe auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.