Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miro, ja nie wiem tylko co kupisz jak sprzedaż te B7...zostanie jedynie eSss albo RS + program
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak Guru umyje auto to dam na mszę...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hhahahhah garnitur? a ja myślałem że jak założe klubową koszulke to będzie dobrze...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiesz królu, bo szydercy tak mają że 2 razy dziennie to za mało, trzy to minimum ale baby wtedy się tłumaczą że głowa boli, no bo jak by to było po 5ciu latach?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tempo takie że zostali tylko najlepsi :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hheheheh noo a w wiadomościach coś mówili że organizuje też kiełbaski i grille na jurtro, królu to tak nie formalnie ma mu to przywieść tranzitem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekawe czy się dzisiaj umył obstawiam że zostawił to sobie na jutro żeby na spociku pachnieć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: oj biedna Kaśka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hheheheh a co ja napisałem takiego? muszę spamować bo jestem CZWARTY w rankingach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo ale chyba dzisiaj spamował na eu, bo tutaj jakoś cicho siedzi transit to extra, przywieź jakiś dywanik, będzie jak znalazł na piknik na stefie noo i nie każda morda pasuje do forda :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehheheh sam z sobą nie będę pisał ale powiedz że dzisiaj non stop miałeś banana widziałem, że nie liczyłeś na aż tyle...obstawiam że masz nawet więcej koni, tylko był pomiar w złych warunkach oo i KRÓL SPAMU jest [br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 22:38_________________________________________________hhehheh Diman wczoraj jak wszedł o 2 w nocy, to posta napisał dopiero po 3-ciej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo baaaa Rybnik będzie na bank Elyta bedzie jak zawsze!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jest wiadomo ze góry że eSa może sobie odpuścić ściganie... zresztą obstawiam że będzie taka okazja żeby to stwierdzić Miro, pamiętaj koledze od avanta...niech wpadnie na Arene
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli jeżeli była tak wysoka temperatura to wynik jest zaniżony, czym zimniej tym wynik powinien być dokładniejszy, tak na moje oko, bo zimą auto zbiera się bardziej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
łooo ile ludzi siedzi w tym wątku caała elyta :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no ja nie piję, a jak ostanio Krisu stawiał to piwka mu zostało a zostało, powinniśmy zrobić grilla! ale jak już to tam na strefie, tam gdzie ruszaliśmy, fajny asfalt, pooglądać też można i się pościgać bo nasza stała miejscówka koło Areny obstawiam że baaardzo zarosło trawą hehhehe ale my Miro, pisaliśmy że Ty się dasz przejechać tam jakieś 110 ps to nie jedzie :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czekamy teraz na wpis Gregora, co on na to powie, tak wogule to teraz ta eSa z kato by mogła se wąchać spalinki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hhahahaha to Piter to podsumował :polew: ale dasz karniaka i wybadamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
obawiam się że jak my pooglądamy to nie uniknie Ci jazda do mechanika, a jak zajedziesz do mechanika to dopiero w sobotę, więc obstawiam że szybko na ten urlop nie pojedziesz :gwizdanie: to jutro Vag będzie non stop w użytku, Piter Ty weź sobie ładowarke samochodową lepiej Guru, no trzeba pokazać Dimkowi że damy rade na jutro z tymi stronkami...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spamerzy, no co tak słabo, ja sam nie nastukam tylu stronek Guru, co się tak dzisiaj migasz od spamu, bo rozumiem że Miron nic nie spamuje, jest tak podniecony że jutro weźmie urlop i będzie znów od rana jeździł z Dorotą i małym Mirkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
więc kolego, jedz do kogoś kto sprawdzi Ci ładowanie Piter nie na sedana, ale zrobisz mu z tego słabego 3.0 aż 1.9 tdi, to mu styknie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale się dzisiaj zdziwiłem, otwarli nie daleko mnie shell, nowa stacja, zero klientów, podjechałem moim jeepem, koleś zatankował, przychodze z kasy a tu szybki umyte nooormalnie tylko mi uj***ł szyby Miro nie panikuj, będę trzymał kciuki (oczywiście za karniaka) to wygrasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak nie gaśnie kontrolka ładowania to coś jest zepsute, stawiam na alternator a tak wogule to miałeś problemy z akumulatorem/ładowaniem wcześniej? bo mojemu ojcu właśnie padł z dnia na dzień aku, zaświeciła się kontrolka ładowania, i auto padło, poszła mu DIODA w alternatorze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehheheh Guru, mylisz się, baaardzo żałuję że ktoś inny będzie jeździł tym B6, zresztą gdybyś miał tyle kasy to sam byś je brał Labedzki, to znaczy że masz nie jechać na urlop, a tak wogule to Kolego znamy się?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo to śmiem twierdzić, że jutro będzie ciekawie na strefie... Gregory wpadnie, Miro ma podobną ilość PSów więc kreska musi być