Treść opublikowana przez Pucek
-
[ALL B5] Czuję drgania kierownicy przy przekroczeniu 90km/h
masz może kolego zimowe na osobnych kołach???? jak tak to załóż sam przód i wszystko się okaże, jak słyszysz stuki w zawieszeniu to zajmij się tym, albo czekaj aż całkiem poleci, wtedy zapodasz cały komplet ps. końcówki dążka to poważna sprawa, wiesz co się stanie jak całkiem padną, tzn. odleci bolec od końcówki??? chyba się domyślasz
-
[ALL] Pękniety pierścień do regulacji zawieszenia FK
kolego i w tym momencie masz problem, z tego co ja szukałem to nie da się tego kupić, u mnie problem był taki że kupiłem okazyjnie gwint, ale nie mogłem odkręcić tych nakrętek od regulacji, męczyli się z tym dwaj fachowcy, dopiero trzeci dał rade odkręcić, miał już toczyć nowe ale z żelaza, to najlepsze wyjście te stare to aluminium z czymś tam, bardzo kruche i jednym słowem "do d*py" raz widziałem na alle.... gość sprzedawał takie nakrętki, nie wiem skąd je miał, ale chciał 300 zł za 2 szt, poszukaj, ale wątpie że coś będzie, najlepiej daj tokażowi, taka złota rączka da rade, i dużo nie zapłacisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory, mi pozostaje tylko upiększanie, żebym mógł dostać tej choroby co Ty, to najpierw SWAP i nie raz o tym myślałem ale jednak postawie na inną fure potem z nią porobie szkoda że nas więcej nie pojedzie do tej Piły ale i tak będzie mega
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo nooo widziałem foty, nieźle nieźle, popatrzymy dokładnie na spociku, może się namówisz na konkretną glebe po obejrzeniu mojego padła wychodzi na to że na ten spocik będzie udany - święto Państwowe, nikt nie pracuje wtedy, więc liczę na wysoką frekwencję KTO CHCIAŁ KRATKE DO ZDERZAKA??? kurcze nie pamiętam komu miałem ją przywieźć Prezesowi świeci się zielone w profilu więc buszuje po forum, pewnie kasuje posty w temacie BB :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Witam :> tak to jest, jak raz spróbujesz to już się od tego nie uwolnisz ja już miałem nic nie rezać a jednak, chciałbym jeszcze TYLKO kubły i kiera S4 albo coś podobnego :> najwyżej przy sprzedaży zamnienie na ori przejde dzisiaj się do kina na Szybko i Wściekle obadać jakie to jest:) Królu, no widzisz, gołąg był nie świeży
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to gratulacje SomeS w takim razie widzimy się w piątek tutaj wszyscy zapewne śpią, a ja dalej latam i szukam po necie znów mam mało, ciągle musze ładować kase w autko, teraz przyszła pora na wnętrze Miro wczoraj mi smaka narobił PAKIETEM OŚWIETLENIE i lampki już zamówione, co prawda tylko pod nogi ale zawsze coś :> chodzi mi jeszcze pewien plan po głowie, ale niewiem czy nie przesadzę :polew: podzielę się wizją mojego pomysłu na spociku, no bo jako świeżak muszę się wkupić w łaski Elyty dobra, dosyć picia na dziś, trzeba iść spać i po nabiciu kolejnego posta wkońcu opuścić allegro i A4-KLUB.PL D O B R A N O C S P A M O W I C Z E
-
Podatek ekologiczny - protest
gratulacje dla kolegi POX :> opisałeś całą prawdę! wiadomo, mam kasę kupuję nowe czy też 5-cio letnie autko i płacę ten podatek, wisi mi to nie mam tyle kasy żeby kupić nowe/używane do 5-ciu lat autko, biore kredyt i zadłużam się na 1/6 życia, mam też 1/3 wypłaty mniej i ledwo co mi wystarcza na przeżycie od wypłaty do wypłaty co i tak każdy mniej zamożny człowiek w Polsce ma zrobić??? bez jaj ale będzie tak że LUDZIE WYJDĄ NA ULICĘ, I WSZYSTKO SIĘ SKOŃCZY zamiast w Pentagon, to taliby miały przywalić w nasz sejm! Katowice27 jak bym miał kasiastego ojca z dobrym interesem, albo gdybym wygrał w totka to miałbym wszystko w d*pie tak samo jak ty masz, NIE KAŻDY MA KASĘ i stać go na A5 za 175 tyś zł, bo za tyme mam wybudowany dom, a mieszkać nie ma gdzie:/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry pogoda piękna, trzeba iść coś porobić to nic, zapisywać się na zlot, do wieczora
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
przeczytałem, no i wydedukowałem że zapowiada się mega impreza, z mega zwariowanymi ludziami oj oj trzeba się psychicznie przygotować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no czemu by nie :> to jak tak trzeba skombinować pachołki, porozstawiamy po arenie i będziemy ćwiczyć slalom, żeby pokazać wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ooo to jednak przy morzu tym bardziej jade zapisywać się! pojedziemy duuużą grupą, będzie extra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakoś to będzie Pelex mi też się wszystko sypało, od rysy przez całe auto do dwóch lądowań w rowie, było źle teraz jest dobrze, przetrzymasz i dalej będziesz driftował :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehhe a ja już dawno jestem, podjarany jak niewiem, xenon to piękna sprawa! teraz mogę jeździć nocą grill świetny pomysł, wogule extra! miejscówka też fajna, ta ciągle MAŁO mająca kobieta w bmw... nooo nooo tylko dupiaty wjazd musiał bym sprawić sobie pneumatyczne szkoda Pelex że nie wpadłeś na tym skuterku, czekaliśmy, tyle piwka zostało że szok, kiełbaski nawet musieliśmy zostawić, aha i mogliśmy mieć też gołębia pieczonego, ale nikt nie miał ochoty :polew: gregory, Miron, wogule wszyscy, możemy tylko pozazdrościć tych 75-ciu doładowanych kucy!!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja będe, ide rezać xenon, potem powoli się zbieram, to widzimy się pod latarnią na Arenie :> Prezes, łyknąć to bym ją chciał, ale narazie nie dysponuje taką gotówką, na rynku koksu źle się dzieje, nie ma sie co pchać w kredyty :gwizdanie: a najlepsze to to że mam napalinych kupców, dwóch dokładnie, dają po 14 tyś z lekką negocjacją - fajna cena jak na takie wozidło... to do wieczora :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pany, a jak to jutro z tym grillowaniem??? kto co bierze??? ja np. zabieram kubki plastikowe - może się przydadzą jak to organizujemy?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oponki kupione, zenonu brak...liczę że jutro odwiedzi mnie ten kurier pogoda, no pogoda ma być jutro fajna, mam nadzieję że zawita spora ilość autek! Pelex - coś mi się wydaje że już audi nie kupisz... współczuję
-
Strefa Śmiechu
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-04/57b03db6.jpg
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tam 260... mój też tyle poleci!!! z przepaści z dwoma szynami :polew: tak na serio to gratulacje takiego wozu, to musi jechać może się załapie na w najgorszym przypadku na przejażdzke obok kierowcy :gwizdanie: to Miro, uważaj na sarny, bo mi się śnią po nocach, taka jedna która mi ląduje na masce teraz mam oczy nawet w d*p.. jak jade! Dobranoc, jutro jadę na polowanie, na opony bajoooo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo ja na tych 215 jeżdze od początku, jest okej, ale jak bym zapodał 225 to obawiam się że 75 tdi i 1.6 by mnie brało teraz gdybym założył 225 to musiały by być na tył, a na przód te tylne 215... niechce kombinować, jak już nie kupię to będe skazany na te szersze... a pozatym mam taką glebe, że zdarza się przytrzeć nadkola, a nie mówie nawet o jeździe w w koleinach, iskry pod autkiem i obiecałem sobie że jednak go podwyższe, bo jak by to powiedzieć, jest za nisko :polew: zresztą zobaczycie :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry... na początek złe wiadomości: niewiem czy dojdzie mi xenon do piątku niewiem czy kupie oponki na przód-mają tylko 225/45 a ja szukam 215/45 oczywiście 17'' niebęde miał zamontowanych halogenków teraz dobre: będę częściej bywał na spocikach - prawdopodobnie będę pracował 4 dni w tygodniu ;( prawdopodobnie pojadę na ten ogólnopolski no i trzeba wymyślić, co gdzie i jak, bo musimy zrobić takiego większego grilla przez Was spamowicze musiałem czytać 8 stron :gwizdanie: Pelex no jakoś serio masz te autko pechowe, Piterra ja bym zapodał urlopik na piątek, będziesz żałował Prezes, to jak już mieszasz te piwsko, to poco butelki, zapodaj w plastiku spamowicze, dajecie czadu z tymi stronami niemożliwie...dogonimy zachwilę BB :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo noo taka fieścina i tak wymiata? zawsze miałem plany żeby właśnie takie mega nie pozorne autko zrobić dzisiaj miałem okazje pogonić się z audikiem, o ile dobrze widziałem miało to 4.0TDI, albo A6 albo A8 nie zdążyłem wylukać bo nieźle zapinaliśmy, całkowicie doceniłem ten gwint-ratuje dupsko ta ranna zmiana nie daje mi nic załatwić:/ mam mega wywalony przegub, mechanicy do 16 pracują i nikt nie ma czasu, zbieżność muszę poustawiać po wymianie zawiasu i to samo, chyba jestem skazany brać na środę urlop i od rana ganiać po ludziach, przecież nie przyjadę nie skończonym autkiem to dobranoc spamowicze! buheheheh Miron a to takie masz znajomości, wiedziałem że masz niezłe plecy ale żeby nawet w biedronce??? :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buhehhehe Prezes żebyś wiedział, w tym momencie nie wiem kompletnie co bym teraz miał kupić i nie ma się co śmiać, stopa mi widocznie urosła, zawsze miałem 45, sam sie zdziwiłem, i błędnie trafiłeś bo kupowałem w Housie Czester...powiadasz autko Gregorego? hmmm nie widziałem :gwizdanie: niewiem czy szukać bo się napalę i co to będzie GREGORY a na spociku może teraz będziesz???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wiesz Czester, zainwestowałem tyle ile musiałem, czyli zawias był do zrobienia, oponki 2 mam do wymiany, przegub, czyli normalne rzeczy, nie wliczając zderzaka i jego mocowań, od siebie dodałem tylko zmiane lamp, dodaje xenon, czyli tak żeby autko fajnie wygladało, i żeby łatwo się sprzedało, czymś muszę nadrobić to że niemam klimy, więc napalony kupiec na wygląd autka dopiero potem popatrzy na braki w wyposażeniu :> a tak wogule to jakoś te autko musi wyglądać, niewiem jak mi się sprawy potoczą, czy będę wstanie kupić inne czy będę musiał dalej się męczyć tym co mam co do autka, napiszę tak: B6 jak dla mnie jest mega, ale już jednak nie najnowsze, B7 mi się wogule nie podoba, chyba że konkretnie jakiś przerobiony wozik, ostatnio też sam już niewiem, czy patrzeć po sedanach, czy po avantach, czy po 1.8T czy po 1.9tdi, sam już niewiem, ten problem zostawię sobie na chwilę gdzie będę trzymał kase w rękach dla mnie aut jest mało, nic mi się nie podoba, jechałem ostatnio golfem 4, 130 kucy diesel, fajnie to jedzie, ale środek i wykonanie, trzeszczące plastiki i prawie przyzwyczaiłem się do wykonania audi, nawet rajcował by mnie ten leon, ale ten środek mnie niszczy jak wspomniałem S4 B5 było by mega, ale ceny części, wiadomo że to zawsze B5, ale JAKIE :kox: i na koniec, sam sobie nie mogę wybaczyć, że kupiłem tak okrojoną wersje, z takim słabym silnikiem, gdybym miał T i klimke, ładuje kase w to auto i nic nie kupuje, bo poco, 200 kucy, skórka kubełkowa, 18'' na gwincie, ciemny kolorek, zenony i auto jest mega! heh wczoraj ojciec tego mojego kumpla pyta się "który to rocznik? a ja mu no 95 a on zdziwko, i mówi te autko wygląda jak conajmniej 2000r." więc aż tak staro to to nie wyglada
-
[ALL] Skuteczne czyszczenie felg
ja felgi lakierowane czyszcze płynem w rozpylaczyu firmy NIGRAM, psikam, zostawiam i syf z hamulców, czy też smar z przegubu ładnie spływa z felgi, kosztuje 20 zł, sam się zdziwiłem efektem więc mogę polecić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry dobry Majki a kto kazał pić? cierp hmm Czester jeszcze niewiem... ale albo B6 albo... niewiem no, bo coś o jakimś podatku słyszałem więc trzeba kupić nowsze autko, zależy od ilości posiadanej gotówki i od tego jak się sprawy potoczą a może tak S4 B5?