Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. no nie dołujcie mnie że będziecie jeździć na ori zawiasie!:/ normalnie chyba Was jakaś choroba dopadła... a nawet będe teraz na spociku:D Piterra będziesz?????????? prosił bym o przegwintowanie pewnego elementu przy lampie, no i miałeś poszukać tej śrubki bo mówiłeś że ją masz...
  2. noo niezły Leonidas, ale ciągle mnie boli ten środek, ALE ALE ALEEEEE można dać obić każdy element tapicerki skórką, i było by miodzik! car audio też extra da się zrobić, a nie to co w A4:/ a dzisiaj odebrałem z ASO Audi 2 kratki na halogeny, wielkość 10x10cm i dałem 91 zł te ceny brakuje mi tylko tych ślizgów, nigdze nie można znaleść, nawet w niedziele pół dnia po giełdzie szukałem i nic, jak miał to w domu:/ no i dzisiaj dostałem 8 wahaczy, śruby, końcówki i łączniki MasterSporta, jeszcze tylko przegub i poduszki pod silnik/skrzynie ale to niewiem co jest wywalone, auto do mechanika i będzie wszystko jak nowe a na koniec oponki, malowanka i blacharka więc 3500 zł w........ ps. następnym razem jak dla mnie to poprosze ŻYWCA bo tysiak mi nie smakuje
  3. dokładnie Gregory...ja myślałem że jakiś arabski robak wbił się na kompa Króla PANOWIE KUPIE ŚLIZGI ZDERZAKA DO II LIFTU!!! uruchamiać kontakty - w aso za drogo:/
  4. ale mi pomogłeś Vice... tym sposobem targam bez zderzaka do AUDI :> zapytam czy nie chcą się zamienić na A5
  5. PANOWIE PILNE kupie gdzieś sam ten plastik który jest na końcu, a do którego przykręca się zderzak???????? link http://img8.imageshack.us/my.php?image=zdjcie0026.jpg WAŻNE I BARDZO PILNE! dzieki
  6. Kolego...tak na chłopski rozum...nic za 200 zł NIE ZAGRA MOCNYM BASEM tyle, zreszta tutaj ludzie pozakładali zestawy za 300/400 zł, wygłuszyli i dalej im to tylko PYRCZY, więc nie oczekuj cudów, a jak w audi 80 fajnie Ci grają Magnaty, to takie sobie kup powodzenia i pozdrawiam
  7. hehhehe od razu tak pomyślałem że to Ty byłeś M@rk... nie no tam miałem dopiero dwójke, potem trójka ale po zimowych excesach jakoś mam obawy więc wolałem hamować, ale Ty jesteś mega szaleniec więc mogłeś poszaleć pozatym miałem cykora bo PELEX PRZYWIÓZŁ PIWKA na SPOTA no i jak by mnie niebiescy capnęli to było by tłumaczenie... :gwizdanie: a Ty M@rk może wpadnij bo mamy do pogadania... o oponkach i takich tam więc się nie bój PREZES ale dałeś ciała...moja B5 lepiej pali i to za pierwszym niż Twoja B6...obciach nooo Pelex też daje dupska i nie chce zakładać lansu czyli woli jeździć jeepem a nie szorować podwoziem jak zawsze Elyta dała rade, Piterra, ale żeś zaszalał na ręcznym teraz upalasz tył? pewnie na przodzie nie ma czego :polew: te 101 dzikich koni robią swoje :gwizdanie: VAG RULEZ
  8. Pitttttterrrrrrrra świntuchu...jak by to ta Twoja słyszała to byś nie dostał jeść przez miesiąc no i Panowie BĘDĘ...i nawet będe miał kierowniczke... :wink4:więc może jakieś pożegnanie zimy??? mooooże założe new zderzak...ale na nic więcej nie liczcie
  9. nie no wiadomo że korci, ale nie mogę bo najpierw trzeba wahacze powymieniać i porobić wszytsko, założyć gwint, skręcić w dół no i na koniec alu, bo jak się lansować to na całego postaram się wytrzymać do początku kwietnia ps. podobno zima ma wrócić...
  10. ooo to jak Pelex stawia browary to ja wezme tą moją pechową kobiete za kierowce, dam jej stówe i poleci na sklepy a ja moge walić w gardło :> ale jak narazie musze załatwić urlopik...bo inaczej lipa
  11. to i tak tanio jak na zapachowy... pewnie już letni? żebyś potem nie szukał zbiorniczka po allegro
  12. hehhe za 3 tyś to nie drogo, jak na oryginały, kupił bym napewno, gdybym miał więcej tych arabów pod maską bo z tymi to te kółeczka zabardzo się nie pokręcą... a co do kupowania auta po częściach...następny byłby grill jak kupie to w całości!!! i kupie! chyba że Miron nie wytrzyma i sprzeda auto bardzo szybko jak narazie to muszę doprowadzić do normalności moje padło, i zastanawiam się czy kupić jakieś moto ...SZALEŃCY POSTÓW...
  13. ja pitole, byłem w pracy, przychodze, odpalam forum a tu tyle stronek noo ja moooże bym się skusił na te piękne Prezesowe felgi :> tylko cena... wiem wiem Prezes...jak dla mnie to za połowe ceny :> DZIĘKI
  14. kuzyn pracuje w intercarsie i jak chciałem kupować tańszy zestaw a nie lemki, to powiedział że lepiej dołożyć do lemków niż febi, bo na febi mają reklamacje, zreszta sam powiedział że robią teraz szajs, więc niewiem jak to z tym jest...
  15. czyżby Pelex pomykał Fordem ??? bo tylko tam są takie problemy z rozrusznikiem - przetestowane na sobie
  16. noo noo z takiego brzydala takie cacko, jednak zmiana lamp robi robote felgi jak dla mnie średnie, nie mogę ich sobie jakoś wyobrazić na aucie...tym bardziej nie bez zawiasu więc Kolego chociaż -35mm musi być bo nie będzie takiego lansu a co Wy panowie mówicie że turbo może dołożyć??? chodziły mi po głowie takie plany ale podobno jest to bardzo kosztowne?! coś więcej na ten temat proszę... :gwizdanie: powodzenia w dalszych modach
  17. wszystko okej, ja bym zapodał coś obniżającego, no i co to za diody w zderzaku??? :gwizdanie:
  18. hehhehehe oj co tu się dzieje... ciekawe czy ktoś wogule jakieś foto zapodał, tak żeby ci zapracowani mogli pooglądać nowy driftowóz a raczej lansowóz Pelexa widze że Prezes karłeś się B5 T no i pewnie znów zrodziły się nowe pomysły w głowie typu sprzedać B6, kupić B5 i walić na 300 KM ja sam wpadłem a manię przeglądania ofert, i szukam i szukam czy coś ciekawego za 45 tyś wytargał bym pod koniec tego roku, lub na początku 2010 ps. możliwe że za tydzień będe, bo musze wziąść wolne a więc zrobie to na piąteczek i odwiedze Was, może nawet na gwincie
  19. a mnie wiadomo że nie będzie...NOCKA heheh Vice ale to podsumowałeś...chyba jakiś Kapownik prowadzisz jak narazie to nie mam wogule czasu, nawet nowej anteny nie ma kiedy jechać dostroić ale ale ale...już ten biały szajs topnieje, a co za tym idzie powoli przymiarka alu się szykuje, ciekawe jaki będzie efekt, miałem -35mm a będe miał -65mm :kox: apropo M@rk, musiał bym z nim pogadać więc aż tak batów nie dostanie, to chodzi na siłownie i się tak boi? na mnie możecie liczyć dopiero 13.03. i to jest piątek :polew: oj to będzie data! a może lepiej odwołamy spocika na wtedy, ostatnio coponiektórzy nie świecili szczęściem w takiej dacie! :gwizdanie: a może tak pomyśleć nad jakimś większym spotem np. całego śląska albo coś na rozpoczęcie sezonu? gdzieś pomiędzy nami a resztą spotów?
  20. powiem tak: u kuzyna w aucie jeździł mój stary pionek, okradli go i zamontował sony, też z podobnej półki cenowej no i co? przyjechał i płacze mi że to teraz nie gra wsadziłem do jego autka moje Alpine, i przeżył szok, a mam słabą wersje więc SONY poprostu niegra jak już to bierz tego kenwooda ps. ja mam takie http://www.allegro.pl/item556519841_alpine_cde_9881r_cde_9881_r_cd_mp3.html i jestem zadowolony, ale będe zmieniał na 9812 bo jest poprost dobre!
  21. suchy, szczerze to SONY robiło kiedyś dobry sprzęt kenwood podobno lepszy, ale ja sam kupuje tylko i wyłącznie Alpine napisz lepiej dlaczego te radyjka pokazałeś, na czym Ci w radiu zależy, i ile maxymalnie możesz na radio wyłożyć! czy też planujesz jakieś audio, chodzi tutaj o wzmacniacze, czy poprostu chcesz tanie i zwykłe radio do żadnych mega głośników ps. Clarion i Alpine - a te patrz! Pionek to jedynie 55RS, ale pionki grają mocnym basem, ogólnie mocno, i mniej szczegółowo niż te dwie wyżej podane przezemnie firmy pozdrawiam!
  22. no wiesz, ja tak słyszałem tylko, nie masz się czym sugerować zabardzo a z moich innych spostrzeżeń to napiszę że ja wygrzewałem dłuuugo te głośniki, chociaż kupiłem je od dobrego znajomego, grał na nich 3 miesiące, ja też gram na nich rok, ale cały czas też z subem, tak dzisiaj posiedziałem, sub był odłączony i serio sam się dziwie że takie malutkie pyrczki a tak nawalają więc nie mogę chyba pomóc, tym bardziej że masz tak samo to zrobione a jakie masz radyjko? model/marka pewnie pisze, ale nie mam w tym momencie czasu czytać
  23. łooo łooo Prezes zawitał :> nie no nie ma czego wybaczać wkońcu paru z Elyty też nie bywało ostatnio no ale coś za coś, sie robiło i się będzie miało już do mnie jedzie pocztą gwincik supersporta zderzak już cały kompletny, no i lampki tylko zamówić, może się na jakieś 18'' skusze ale obawiam się że te stado koni całkiem spitoli :polew: i jestem umówiony u znajomego lakiernika, wkońcu te auto jakoś będzie wyglądało i po tych modach autko będzie nadawało się do pokazania ps. Prezes a miałeś łańcuchy czy KŁATRO dawało rade???
  24. więc okleiłem wewnętrzną stronę drzwi, matami bitumicznymi, srebrnymi, można je kupić w castoramie np. stosuje się je podobno do oklejania kominów na dachu okleiłem od środka, potem zrobiłem stelarz do konstrukcji drzwi z płaskowników, powycinałem zaaokrąglenia tak żeby było dopasowane do okrągłości głośnika, no i przykręciłem go, podłączyłem zwrotnice i okleiłem całą przestrzeń między boczkiem a ramą, i tyle, aha dałem tam po 2 warstwy, kabelki wymieniłem na 2,5mm, gra to pod wzmakiem US Amps XT800.4, głośniki to ES 5C więc efekt końcowy jest taki jak na zdjęciu powyżej, nic innego, a tam nawet jest to staranniej zrobione! dziwię się tylko dlaczego wybieracie zestawy LC zamiast ES... LC niby są do łagodnego grania, a ES są uniwersalne bardziej, chociaż bardziej nadają się do mocniejszego grania niż LC no i ten wzmak STEG, z tego co wiem on jest raczej od mocnego grania, w sensie najlepiej do basu! ale to tylko moja wiedza na ten temat
  25. bo w B5 żeby zrobić dobre granie trzeba serio mega konkretnie porezać! ja na 13cm jakoś mam spory bass, każdy kto słucha mówi że to nie możliwe a wygłuszałem mega beznadziejną matą, w dodatku nie jest to zrobione perfekt, i jak narazie wystarcza, ale myślę nad dwoma 16cm w jedno drzwi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.