Treść opublikowana przez Pucek
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
kurcze to chyba zawias z allroad-a wrzuciłeś a nie 1BE... nooo serio mega wysoko to już widzę że dla mnie ten zawias się nie nadaje... ale jest lepiej niż było! no i tak jak koledzy wspomnieli szybciej, ja bym jednak te felgi zostawił na wiosne, szkoda ich na zime :gwizdanie:
-
Szyba, kamyk, gwiadka....
według mnie też, bo jak to mu udowodnisz że akurat teraz to się stało, nawet jak byś miał świadka to on może potwierdzić i co? zawsze możecie kłamać... więc moim zdaniem nic nie zrobisz, niestety zdarza się! chyba z AC Ci wyplacą, oczywiście Twojego no i jeśli go posiadasz... pozdro
-
szukam sposobu na dobry bass w mojej B6 Avant
ja bym Ci polecił tak samo jak Watson skrzynke zamkniętą 30cm, nie jest aż tak duża, a zamknięta da Ci szybki i wzmiare mocny bass, ale powinieneś swój przód czyli te 13 cm zmienić na 16cm albo zamontować dobrej jakości 13cm, np te co ja mam czyli PB ES-5C i każdy kto pyta to dziwi się że 13cm tak potrafią zagrać ale bez wytłumienia się nie obejdzie!!! więc najwyżej podaj jakiś zakres pieniężny który możesz przeznaczyć, jakie radio posiadasz, i czy przód masz oryginalny... BOBAN jak by miał 16 cm to raczej zauważy bo różnicę widać, słychać i czuć, no niekoniecznie może być widać ale mało ludzi potrafi wpakować w tapicerke 16 cm bez rezania...
-
[ALL B5] Przetarty fotel.
to ja zadam inne pytanie, jak najlepiej to naprawić, domyślam się że pewnie u tapicera, ale jak dobrać ten sam kolor materiału no i wzorek...? jak Wy to naprawiacie!?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piotrek masz pod nosem Giełde no i niewiem oco kaman... tam napewno spotkasz coś ciekawego...no chyba że tamte dresy już mają ceny z kosmosu ale chyba nie... tu masz tel do gościa który miał ostatnio części z anglika, brałem od niego tylne lampy po lifcie, ale niewiem jak teraz, co tam ma 502 - 483 - 609
-
[B5 AHL] FAFAL
kolorek fajny, felga też może być, ale niewiem dlaczego chcesz zmieniać ten zawias...on jest jeszcze WYSOKI :gwizdanie: ja bym zostawił tak jak jest, jedynie jak już koledzy wspomnieli to na przód depo ew. ori valeo no i hid:) u Ciebie 6000k będzie wsam raz! i szkoda że takie ładne autka mają takie słabe silniczki... sam mam taki problem, mogli zakładać 1,8 T jako podstawę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pittera to tak być nie może że masz już nowe oczy, i to II lift... coś mi się wydaje że zamówie już teraz te soczewy a nie dopiero po zimie :> no i zezon 8000k rezaj tam rezaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo widziałem też tego kolesia od tony plastiku na tej B5, co prawda kolor i tak miał szkaradny ale z tymi laminatami to przesadził a te teksty... JA DOBRZE WIEM CO ZROBILEM hehehehe dobrzy są :> t
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja raczej też nie wpadne, niestety i coś mi się wydaje że lipa znów będzie, a jechać gdzieś dalej mogę chętnie za tydzień! akurat teraz tak się złożyło że mam sporo pracy w domu, a zrobić to muszę sorki że tak wyszło no ale napewno to nadrobimy pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Panowie nie orientuje się ktoś czy spręzyny z avanta pasują do sedana? spotkałem się z różnymi opiniami i co?i każdy inaczej twierdzi! co Wy na to, mi wydaje się że różnicą jest twardość tyłu...
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych sprężynach??? Które wybrać???
pierwszy zestaw taki sobie, dobre amorki ale spręzynki szajsowate drugi zestaw ODPUŚĆ, musi z nim być coś nie tak gdyż na allegro wisi od baaaardzo dawna czyli jakieśponad 8 miesięcy, a dlaczego??? jak podobno jest taki dobry, ja bym darował! natomiast trzeci zestaw badzo kozacki, ale drogi poszukaj w tym dziale, temat zakładał NOWAK_ZG i on miał ściągać zza granicy nówka gwint FK, za około 1200 zł więc cena extra, firma też dobra no i gwint, poszukaj też sobie na różnego rodzaju sklepach internetowych gdzie oferują FK... osobiście jeźdze na standardowych amorkach oryginały bo firma BOGE plus sprężynki Vogtland i jest nisko, miękko, a amorki tak bardzo nie poszły gdyż autem jeźdze rok po polsce, zawias taki miałem już, mam -40mm i co? po roku użytkowania, od przegladu do przeglądu amory są w dobrym stanie, mają 68/66 % zużycia!!! więc nie pchać tu kitu że amory tak dostawają w dupe, jak moje rok jeźdzą i poszły na gorsze o 4 %!!! jak się kupuje badziewne amory to potem siadają!!!
-
[ALL] Jakie radio CD/MP3 350-400 zl ??
pionek nigdy, gra mocnym basem, zero łagodnych i przyjemnych dźwięków Alpine & Clarion - ale za taką kase nic specjalnego nie kupisz ale te dwie Firmy się liczą sony - szajs totalny Jvc & Kenwood - to będzie w tym przypadku dobry wybór, dobra jakość za małą cene
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
GREGORY ochrona sobie łazi tam i spowrotem, ale to nie tylko My robimy tam różne rzeczy, inni amatorzy oplów też i tych podobnych marek :> ale Pelex to chyba dłuuuugo ćwiczył bo serio jest dobry w ręcznym noo ja całkowicie rozumiem że mało ludzi ma czas, rozumiem też że niektórzy mają daleko, no ale raz na miesiąc ktoś inny niż stała 5/6 może wpaść! nawet ostatnio Marek Nas zawodzi, ale liczę że wkońcu zobacze te jego autko na tych alumkach ja obstawiam co jest przyczyną braku chętnych na spotach... przypomnijcie sobie co było na pierwszym duużym spocie, było 22 autka, przejechaliśmy pod Arene i co było? ludzie chwilkę postali i się zmyli po tym jak Miron porobił fotki, dziwne no ale cóż, wiadomo że była sztywna atmosfera bo to pierwszy razy! założe się że przyczyną niestawiania się na spotach ludzi jest ich druga połówka/rodzinka, każdy wie oco chodzi jak baby jęczą nam pod nosem że lepiej żebyśmy z nimi posiedzieli niż tam jechali i wogule może jest mało atrakcji na spotach? heh nie wydaje mi się żeby to było problemem! jest bardzo extra fajnie :> ps. 7.11.2008r będe, no i chyba więcej ludzi też będzie, wkońcu Matki Bożej Pieniężnej więc nie ma tłumaczenia że brak kasy na PB czy też ON
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale tu cicho... co nikogo dzisiaj nie będzie??? ja tak jak pisałem na 90 % NIE WPADNE... no chyba że będzie do pobicia nowy rekord co do frekwencji ale raczej jestem na nie, lecz wszystko się może zdarzyć M@rk Ty jeszcze żyjesz wogule????????
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
a mi się chce śmiać jak ktoś pisze że trzeba uważać jak się jeździ na większych felgach jeździ się normalnie, tak żeby nigdzie nie przywalić np. zderzakiem, a felgi to tylko dodatek do tej uważnej jazdy, wiadomo studzienki się omija, ale robi się tak nawet na 15'' felgach co do tematu osobiście w B5 jeźdze na 17'' i nie sprawia mi to żadnych problemów i jest komfortowo a jechałem ostatnio autkiem Mirona czyli B6 full S Line więc extra zawiasik w pakiecie, na 18'' i sam się zdziwiłem że jest FAJNIE I KOMFORTOWO więc ja na Twoim miejscu wybrał bym 18'' jako minimum i mile widziana lekka gleba bo stracisz efekt a komfort i tak zostanie
-
[ALL] sedan czy limuzyna
no raczej nie bo ona ewidentnie jest przymocowana na stale, i sam się zastanawiam czy wywalić ten kawałek blaszki czy nie, bo brzęczy mi jak słucham muzyki, od suba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heheh Pelex aż tak śpieszyć się nie musiałeś ja raczej dopiero za 2 tyg się zjawie, tzn. nie w ten piątek ale następny to podziałamy coś tam, no a jak nie pomoże to tylko pozostaje mi Miron, nawet nie mów, jak wsiadłem do tego mojego to szok, różnica kolosalna... ale dopiero jak ruszyłem to sam się śmiałem bo u mnie trzeba naciskać na pedał żeby to jechało a u Ciebie...wpier...do foteli :> normalnie odjazd! no ale cóż, co turbo to turbo, no i model lepszy, MARZENIE co do pakietu poszerzenie, no ciekawe, może Pittera byś zapodał coś takiego, ale najlepiej też na przód, a będziesz miał większe prawdopodobieństwo że następnym razem wyhamujesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no więc tak, spot udany, 5 autek, Mark jak zwykle dał d*py i znów nie obejrzałem tego felunku ale dobra Pelex tak się śpieszył że zarobił pare pkt. na konto no i musi walić 2 tygodnie na noc żeby zarobić na mandat Pittera przyjechał z nowym trendy - zderzak na drucie i kierunek super clear, nie wspominając wklęsłej maseczki :> ale to tak jest jak się ma AŻ 101 DZIKICH ARABÓW POD MASKĄ :polew: guregoru i jego brat próbowali skołować conieco do limuzyny Pittery no ale ceny...chyba pozostaje alle Miron noo i tu niespodzianka, nie umył auta pieeerwszy raz! hehee ale najlepsze jeszcze przed nami, bo miałem przyjemność/zaszczyt prowadzić ten samolot no i powiem Wam że dzisiaj nie zasne chyba, MEGA ODLOT, a noo ten silniczek z nowym odkurzaczem daje czadu że hoho... ogólnie bardzo ale to bardzo miło zaskoczony, 200 na budziku to pikuś... heh i Wiecie co? musze kupić większą skarbonke bo zaczynam zbierać różnica między B5 a B6 jest ogromna, jak później po słowach "szefa" "...tylko go teraz nie pałuj..." wsiadłem do mojego wozidła, zrozumiałem jaka przepaść dzieli te modele, SZOK, ale jak ruszyłem to było dopiero najlepsze porównanie, poprostu nie ma czego porównywać jednym słowem sama przyjemność Dzieki Miron za taką przejażdzke, bo chyba najdłużej czekałem ale miałem najlepszą okazje sobie pośmigać z czego się ogromnie cieszę! ps. Pittera pamiętaj o moim plastiku z belki do mocowania zderzaka, i znów nie widziałem zawartości tego słynnego schowka, ale to pewnie wina "szpiegów" a i byłbym zapomniał, nie dość że przyjechałeś extremalnie, to nie powstrzymało Cie to do kolejnego wkurwienia Kobiety, poprzez efektowne spalenie lacza :polew: oj oj coś mi sie zdaje że fajnie Ci się dostało w domu... heh i się rozpisałem, ale co tam! NO TO DO NASTĘPNEGO RAZU ! ! ! aha i Pelex pamiętaj o Torx-ach, może coś zdziałamy następnym razem dzięki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja będe na 90% bo niewiem czy czegoś po drodze nie złapie, albo czy ktos mnie nie zatrzyma tylko zapomniałem znów jak tam się jechało od tego PKS-u krtóry jest po lewej a my chyba skręcamy w prawo, i dalej nie pamiętam
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
to siostra mojej Kobiety od zawsze jeździ oplami, jak kupiłem A4 to zachciało jej się B6 avant bo wiedziała że mi się marzy, przyszło do tego że miała zmieniać autko na rocznik powyżej 2000, no i zmieniła, na astre 2 z 75 kucami w klekocie, bo jak to stwierdziła, NIE BĘDZIE DAWAŁA TYLE KASY NA AUTO KTÓRE JEST STARE I DUŻO PALI, no i na moje padło mówi odrzutowiec, w sensie że podobno dużo pali ja chyba mam fioła na punkcie tego auta, i szczerze to teraz jak patrze po innych autach to same padaki... opla nie kupie, VW też nie, forda miałem i podziękuje, i wybór padł na A4 B6, więc zbieram wspominając o rysach, no to też jakiś MIŁY CZŁOWIEK zrobił mi niespodzianke i mam ryse przez całe auto z prawej strony i co??? 1500zł na malowanie i nie ma lepszego uczucia, gdy stoisz w korku a ludzie na chodniku patrzą na ciebie, albo gdy powoli jedziesz miastem, mioooodzik :> ale nie żebym się wyśmiewał, poprostu do Audi czuje się respekt
-
audi
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ciekawe co za frajer, idiota, palant kupił takie auta bo inaczej tego nie da się opisać naprawde PODZIWIAM CIĘ!!! i moge zostać zbanowany, zniszczony i wywalony z tego forum ale poprostu tak zjebanego auta nie widziałem... a sprzedałeś go chyba na szrot, na kapse do strzelca.................
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
buhahhahah ale Ty jesteś miłosierny i dobry :> no Miron serio poważnie myśle o Twojej B6... liczyłem że w przyszłym roku będziesz chciał sprzedać no ale tyle to poczekam, chyba że trafie w toto-loto bo jak narazie ta Twoja mi się najbardziej widzi, i drugiej takiej nie moge znaleść do kupienia na ŻADNEJ AUKCJI :gwizdanie:
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
to ja Miron zbieram kase, w 2010 autko będzie miało 6 latek więc jak dla mnie było by miło, no i pewna sztuka :> tylko nie nawal mi kilometrów a tak poważnie Miron, Ty wiesz co ja myśle o Twoim autku bierz te graty i mod'uj a będzie pełen odlot! ps. jak wygram w totka to kupie A5, a potem po taniości moge Ci je odsprzedać
-
nasze hobby / co lubimy
no to może i ja conieco napiszę, więc od łebka czyli od Komunii jeździłem na 2 kółkach, naprawiałem, cudowałem, szalałem, zmieniałem na lepsze, mocniejsze, pod koniec była niezastąpiona wsk 125 cross :>, później gokart, a na koniec niemiecka technologia czyli simsonek, a potem zdawałem prawko i grzebałem przy autku, ford escort cóż, to była fura :gwizdanie: więc Motorki - teraz planuje zakup R6 lub F3/4 chyba że zmienie autko i kupie np. bandita 600 niked bike albo cross auta - od zawsze, mam fioła na ich punkcie, i szczerze powiem że aż zabardzo, bo jak kobieta przywali zderzakiem, podłogą to lepiej nie podchodzić kiedyś akwarystyka - lenistwo to zakończyło modelarstwo - to samo, za młodego aktualnie Internet, conieco przy autku, no i praca, praca i jeszcze raz praca...1000metrów pod ziemią jakoś ona mnie rajcuje wiadomo oco lotto no i wkońcu czas żeby się ustatkować ale AUDI ponad wszytsko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tam Pelex jak dobrze pujdzie to będą: Pucek Pelex Piterra lub jak kto woli PiTTera Miron M@rk Guregoru więc jak by coś to 6 autek by było ale licze na to że zjawi się np. Nao, ridick, kolega który był ostatnio paskiem (nie znam jego nicku) no i chyba ktoś jeszcze wpadnie...moooże mirek31071977 ogólnie rzecz biorąc będzie dobrze! ! ! a tak pozatym, szukałem po forum jak lub gdzie dać żeby naprawić siedzenie, tzn. przetarcie bo tak długo dbałem i nie przetarło się, ale ostatnio już nie wytrzymało, da się wogule ściągnąć całe obicie siedzenia? poszyć jakoś to? hmm...jakieś pomysły?