Treść opublikowana przez Pucek
-
[ALL B5] centralny
i pewnie też tak będzie, ja mam dokładnie te same kluczyki i ten z tym guziczkiem to właśnie latarka:) ale dla pewności kolego wrzuć foto albo zczytaj kody z wlepki przy kole zapasowym Pozdro
-
[B6 AWX] Avant *UPDATE*
ja napisze tak... ogólnie autko fajne, dokładki w kolor i będzie fajnie, tylko teraz te fele...moim zdaniem te pierwsze co miałeś były lepsze! te są takie jakieś, nie do Audi:/ za bardzo kombinowane, ale powodzenia w dalszych modach...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aran nie stresuj tu ludzi... PISZESZ 1 POST I JUŻ TAKIE COŚ? wnioskuje że długo tu nie zawitasz...pozdro każdy jeździ jak chce, jak moge szaleć to szaleje, a jak się coś stanie to potem będe się przejmował no ale jakieś granice są Nao ja bym nie dał rady...ze 125 kucy nic takiego nie wyciśniesz, to nie ma sensu za tydzień jade na bank, przecież będzie w piątek wolne i na dodatek długi weekend ps. ARAN jedz na czip bo nie wiesz co to czerpać przyjemność z fajnej jazdy, nie zawsze bezpiecznej no ale...pojedziesz jak to mówią jak DZIADEK i wdupi w Ciebie ktoś na %%% i co?? ZA BARDZO TO SE WZIOŁEŚ DO SERCA pozdrawiam całą reszte nienormalnych i nieodpowiedzialnych klubowiczów... :>
-
[B6 BDV] oto moja zonka
nooo dokładki w kolor, gleba no i felunek i miodzik :> heh mam nadzieje że już niedługo takiej się dorobie pozdro!
-
[B5 APT]glosniki na tylnia polke :(:(
qoperek te głośniczki co podałeś są już NIE PRODUKOWANE :>od niedawna, jeśli kolego niechcesz się brudzić to wrzuć poprostu 13cm, i z tej serii ES... no ale co 16 to 16 i nic tego nie zmieni... żadnych Tub, i żadnych głośników na pułke, jedynie piec + sub do bagażnika... pozdro
-
[ALL B5] Czy te spawy to norma ???
a myślałem już że mam Bite konkretnie że aż spawali mi tam heh naszczęście jeździ prosto, i nie przejmuje się tym! pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
NOSEK5 no raczej Cie zawiode...faktem jest że na temat A4 sporo się dowiesz, ale nie na temat takiego rocznika bo to B7 a na spocie bywa tylko jedna B6 a reszta to najlepsze B5 heh tylko raz i tylko jedna B7 była na spocie ale ZAPRASZAMY:) na ogólny temat AUDI to dowiesz się sporo pozdro!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo Miron przeca sam do siebie nie będe pisał... a jak ktoś pisze to raptem 4/5 osób :gwizdanie: te wakacje robią swoje:) ps. teraz na spota nie pojade, będe dopiero za tydzień musze ojcu pomóc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo i w domku:) tym razem było peeeeełno śmiechu i super luźna atmosferka, widać już się nie wstydzimy M@rk, ale daliśmy popis, co potrafią autka spod znaku AUDI... troche przyjarałem gumy z przodu ale to nic - ten zenon Twój za bardzo mi się widzi ale ten Twój nowy soft na +200 kucy jakiś słaby jest :polew: dziekuje też koledze za skasowanie inspekcji:) wogule wkońcu dowiedziałem się co boli moją panią fajnie się gadało, sporo się dowiedziałem, lecz niektórzy zrobili mi mętlik w głowie czy kupować diesla czy kuchenke gazową z mocnym silnikiem no więc dzieki za fajne spotkanko, chyba za tydzień mnie nie będzie, no jeszcze zobacze:) pozdro i niech żałują Ci co NIE BYLI ps. najlepszy był koleś od tego dostawczaka..."a tu jest zlot??? NIE SPOT!!!ale chyba zlot...bo same Audi są...A NO SĄ BO TO SPOT" :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo ja odrazu teraz dopisze że jade bez względu na pogode jak ktoś jedzie zemna z moich okolic np. Nao jak się zdecyduje to będe chwile na parkingu basenu RUDA...o 18:20... 10minut poczekam i jade na Gliwice:) piszę to odrazu teraz bo później będe bez dostępu do internetu chyba zabiore aparat żeby Mironowi pokazać że daliśmy rade pozdrawiam:)
-
[ALL] Wyząbkowanie
ja miałem już wyząbkowaną jak kupowałem auto w prawym przodzie, huczało, sprzedający zapewniał że to łożysko, tak się stało że akurat zmienilem na zimowe i pojechałem na wymiane łożyska, wszytsko fajnie po zimie, zakładam letnie, i tą co miałem na prawym przodzie założylem na lewy przód, chciałem do końca je zjechać i kupić nowe, ale jakie było moje zdziwienie gdy znów było rzekomo do wymiany łożysko, panowie w servisie stwierdzili że opona jest wyząbkowana, pytałem z jakiej paki to usłyszałem PRAWDOPODOBNIE AMORTYZATOR BYŁ WALNIĘTY I ZMIENIŁO GEOMETRIE,wiec nie pozostałlo mi nic innego jak kupić 2 nowe oponki i cieszyć się ciszą... ps. troche jeździłem na wyzabkowanej przed zakupem nowych, bawiłem się i troche spaliłem gumy, nalałem oleju na asfalt i na spokojnie żeby auto nie cierpiało spaliłem, problem baaaardzo się uciszył, ale tak czy siak były łyse więc kupiłem nowe
-
[ALL]Jak odkrecic zapieczona srube z obrobiona glowka?
hmm noo jeżeli pneumatykiem nie dali rady a zjechali głowke śruby to serio masakrycznie musi Ci ona trzymać:/ może jakoś napsikaj tam wd40, czy też polej jakąś benzyną ekstrakcyjną, ale wątpie, jedyna opcja nie jeździć, albo na chybił trafił... jeżeli w ten wtorek nie dadzą rady to nie pozostaje nic innego jak rozwiertanie główki, wyciągnięcie felgi i rezanko... powodzenia życzę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a zresztą to tylko lista, ile razy listy nie było a stała grupka spotowiczów była... no i jutro znów tak będzie, a jak ktoś chce przyjechać to przyjedzie M@rk będziesz już na letnich??? :>
-
[B5 AAH] Mój ostatni nabytek:) Czarne QUATTRO. 19", Gwint, soczewki S4
nooo odrazu sto razy lepiej! zakładaj takie i bedzie wypas! heh ile ten silniczek spala?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk nie buj d*py, sam nie pojedziesz... Ja pojade na bank, no chyba że skasuje auto (odpukać) bo ostatnio mam tego typu cyrki to jak już się wychyliłeś to tera rób liste... ps. Kolego BERCIOL... jak możesz to wpadnij i przytaszcz go, ta inspekcja mruga i mruga... NAO jedziemy...musze wkońcu się przejechać 1,8T...w dodatku na gazie bo interesuje się takim ostatnio
-
[B5 AVV] Moja Perełka A4 1.8 125KM
noo ja bym zmienił tylne lampy na coś normalniejszego, wogule mi się nie widzą:/ te końcówki wydechu, jeżeli już są to poskracać, tzn. bardziej schować dodaj jakiś opis...
-
[B5 AEB] a4 1.8t nowe gadzety :D
nooo bardzo fajna A4, ja bym jednak zmienił te tylne lampki, tak jakoś na honde mi podchodzą, felgi fajne, kolor spoko, ale ten silnik.... :(JA TEŻ CHCE!!! nie moge sobie wybaczyć że nie kupiłem audi z tak słabym silnikiem:/:/:/ może mi ktoś podpowie czy dało by się wrzucić osprzęt turbo do mojego grata? ps. jeśli to nie tajemnica to pochwal się ile Cie kosztowała, możesz na priv jak by coś... bezwypadek??? pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja umyłem... heh ale nie liczyłem że ten pech dalej mnie prześladuje:/ jednak mogliśmy jechać!!!:/ żałuje ale na poprawe nastroju mówie już że cały tydzień ma być extra pogoda więc napewno spot się uda!!! pozdrawiam i z mojej strony sorki że nie pojechaliśmy:/
-
Moje audi po 8 dniach od zakupu
widać że audi to audi a opel to opel:D ci z opla widać hamulców dobrych nawet nie potrafią zrobić heh no ja bym odrazu zmienił na poliftowe lampki... zastanów się też nad zderzakiem od eSy heh powodzenia w dalszych modach-to okropna choroba pozdro
-
[ALL] Odtwarzacz DVD w osłonie przeciwsłonecznej - co myślicie o tym?
no powiem tak: bajer fajny, no ale poco? kierowca patrzy na droge a pasazer raczej też, no chyba że poleci co super fajnego, ja bym predzej myślał o jakimś monitorku w zagłówek na tył dla pasażerów, albo na środek z przodu tapicerki pozdro :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane TA-Technix opinie!
z wyglądu nawet fajne, ale nie wygląd czyni go dobrym produktem, ja bym poszukał może używanego gwintu, coś ze znanych i dobrych firm chociaż nawet rzekomo jest gwarancja na ten zestaw, zawsze można wymienić jak coś padnie, może kolega pochwali się jak to jest z gwintem GT CUPLINE??? co z nim nie tak, napewno to komuś się przyda! pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurde Ty mi sam Miron nie wyjeżdzaj z takim haslem... tak co wszyscy będa!!! i w rybniku juz nie pada...a jak tam Gliwice? będzie dobrze widzimy sie o 19 na Arenie! ! ! edit d*pa...pogoda wszystko zj**...a:/ ehhh...no szkoda...a miało byc tak fajnie :( mam nadzieje że w przyszłym tygodniu będzie NAS DUŻO
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jak będzie spocik??? bo jak narazie jest burza i niewiem czy z rybnika mam jechać czy też nie... ja moge jechać więc rybnik -ruda parking o 18:30... dozobaczenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no myślalem żeby jechać, ale ta pogoda... jeszcze na dodatek znów pech...2 krechy przez całe auto, prawa strona, conieco dało się zaczaić woskiem no ale już spać nie mogę ;( jednym słowem jestem bez chęci... NAO... jak trochę ta pogoda się polepszy to pojade:) jak by co to o 18:30 na parkignu z basenu Ruda...
-
System do 2000 zł
co do radia...pionki grają MOCNO...w nich odrazu jest sporo basu przy ustawieniach na zero...ja bym patrzył po Alpine CDA... a najlepiej Clarion ale ich wygląd niejest ciekawy, przód, tutaj coś lepszego, bo na tym będziesz bazował! choćbyś niewiem jakie głośniki włożył, to bez wytłumienia i dobrego montażu będzie ;( myśle że do rocka, metalu i dance dobre będą Rainbow...ale do hh znów nie... ale jakiś kompromis znajdziesz wzmak, najłatwiej kupić 4 kanałówke i jak już kolega Nowak pisał, walnąć mostek na suba a 2 kanały przód sub, 10'' lub 12'' no do szybkiej muzy zalecają 10'', ja mam Re Audio i nie narzekam, ale suba możesz dokupić na koniec, po zamontowaniu już wzmaka i zrobieniu przodu i instalacji na perfekt! odziwo za same drobnostki, zapłacisz sporo, za okablowanie dasz 250zł i to nic specjalnego, a wytłumienie możesz zrobić sam, chociaż musisz posiadać troche zzdolności i wiedzy... za sam materiał na wytłumienie dasz 150zł i jest to budżetowy materiał czyli taśma TYTAN aluminiowa...już nie wspomne o dobrym zamontowaniu tych 16cm... odemnie moge powiedzieć tylko że najlepiej gdybyś miał kogoś kto za małe pieniądze zrobi ci dobrze przód, montaż...16cm...oczywiście i wtedy podepniesz sobie przód a na koniec kupisz, jak dozbierasz suba, bo dasz te 2 tyś czy też mniej za sprzęt klasy jbl, infinity, lanzar, blaupunkt czy też carpower, nakupisz różnych głośników, ale usłyszysz sporo wysokich i męczących tonów i muzyka zacznie Cie nudzić! wybór należy do Ciebie pozdrawiam