Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. ale mentalność co do sprzętu chłopaki... PB to budżetówka a dla niektorych to jeszcze za drogie? jeśli za drogie to zostaw oryginalne nokia boszmany i tego typu to jeżeli chcesz usłyszeć cokolwiek dobrego z takiego zestawu to niestety trzeba zainwestować! sam mam tylko 13 cm PB ES-5C czyli model lepsze od tych które pokazujecie, podłączone do wzmaka U.S. AMPS XT 800.4 który jak na swoją cene ma: Moc wyj. RMS/4Ω: 4x50W Moc wyj. RMS/2Ω: 4x100W Moc wyj. RMS/4Ω mostek: 2x200W a kosztuje 4 x więcej jak ten boszman więc??? można wyciągnąć wnioski, moge go polecić bo głośniki grają czyściutko, mocno, wali basem konkretnie jak na ich wielkość, no i oczywiście bez wytłumienia się nie obejdzie, bo bez tego to strata kaski na głośniki które kosztują jak dla niektórych dużo :gwizdanie: ps. znalazłem fajne panele na 2 x 16 cm głośnik, wykonane solidnie i nie są zbyt drogie a może coś by z nich fajnego można było wyciągnąć link http://sklepy.allegro.pl/item418008863_a_z_panele_drzwiowe_audi_a4_sprawdz.html
  2. kolego, popierwsze to na zwrotnicach przy tym zestawie musisz ustawić sopran na - 3dB... one grają wysoko, i to jest najlepsze rozwiązanie, tak samo na radiu, na ZERO BASS I SOPRAN, a dopiero na wzmaku jest regulacja, co do radia patrz po modelach CDA... kupisz pewnie 9886...nawet fajny jest, i może wkońcu ludzie zrozumieją że sony to szajs, i nikt mi tego nie powie, polecam ALPINE CDA 9812...R,RB... ps. bez wytłumienia drzwi się nie obejdzie!!! bez wytłumienia nie ma grania...przynajmniej nie uzyskasz tego co daje firma Powerbass
  3. nie no nie ma co dyskutować z kolesiem bo widać że jeszcze nikt mu nosa nie utarł! ja osobiście mam ZERO punkcików fakt, były czasy że miałem 19 pkt ale kasa do zapłaty robi swoje, wiec panuje nad sobą zdarza się sporadycznie pocisnąć, ale mam obawy że kiedyś rozpadnie mi się autko heheh no i wkońcu kupiłem sobie CB :> najlepszy wynalazek na tym świecie ps. kolego koleś, gwarantuję Że z czasem się nauczysz i zmądrzejesz jak nie będziesz miał nawet na paliwko żeby przycisnąć jak to mówisz! ! ! pozdrawiam
  4. noo ja bym sie pisał raczej:) zależy tylko czy do tego czasu nie będe całkowicie spłukany ale ja myśle że gdyby takie coś organizować to odpuścić sobie u nas spocik w piątek, a za to jechać w sobote na katowice... fajnie tak na pare autek naraz jechać kolumną, bo ja nie trafie i tak pod ikea co Wy na to? jak widać szykuje się spora ekipa :gwizdanie:
  5. widzę Panowie że spotowaliście się konkretnie może macie jakieś foty? co do nowego miejsca... ktoś coś mówił że na FORUM teraz pilnują, wiec niewiem czy wypali, ale trzeba coś nowego poszukać! noo i odwiedzić kolegów z B.Białej zobaczymy czy za tydzień wypali spocik no i czy wpadne:) ale myśle że tak :>
  6. hmm S4...szczerze nigdzie tej sztuki w moim rejonie nie widziałem, a jeźdze sporo po moim miastku, a po żorach też conieco... może kolego wpadniesz na SPOTa? do Gliwic, nie ma daleko, a jak już tutaj się pokazałeś to było by to wskazane nawet :gwizdanie: na mnie wrażenie robi tylko ten silnik, nic więcej, jakoś tak... to kiedy wpadniesz na Gliwice . . . ? ? ? ps. gdzieś już pare razy w necie widziałem te autko...
  7. kowi87 widze że dobrze szukasz, i nawet wiesz coś na temat dobrej marki, JBL to made in china, Powerbass to made in america, więc wszytskos mówi za siebie, złożyłeś mu spoko zestawik ale jest pewno ale, przód słabawy, jak już to model ES...tylko został wycofany z produkcji, sub, powiem tak, mam model RE Audio SR D2 czyli 300 rms i jest za malo jaK do sedana... wzmak, junior jest do grania w jakosc, w moc polecam US AMPS... jesli bawic sie w AUDIO to najlepiej awant... MLODY bez nerwow, poprostu tu jest tyle wiadomosci na temat subow i innych ze nie ma sie co bulwersowac! jesli skrzynia zamknieta to 10'' bass szybki, jesli bassreflex to 12'' 15'' i jest glosny bass i mocny ale wolny pozdrawiam
  8. noo atmosfera wyjątkowo była bardzo extra!!! tak jak Miron pisał było chyba 8 autek, chociaż bardzo zimno ale śmiechu że hoho :> niektórzy koledzy byli ubrani jak na lato, ale dla nas to nie problem bo można przecież kupić POLAR potem zjawiły się dwie nowe sztuki, czarna i srebrna, bardzo fajne ale nie znałem tych kolegów, chyba nowi ps. M@rk ale znów dałeś ciała...liczyłem że będziesz z aluskami, a tu wcale :gwizdanie: ps.1 koledzy z dalsza, za tydzień będzie mniej ludzi niż w tym tygodniu, zobaczycie, mogliście wpaść jednak teraz... ps.2 szkoda że koledzy z samych Gliwic nie umieją wpaść chociaż mają kawałeczek, a za to ludzie z dalsza jeźdzą i jest fajnie, wiec może się przełamiecie i wkońcu więcej ludzi na tablicach SGL wpadnie ? było by miło... obstawiam że za tydzień mnie nie będzie, więc pozdro dla wszytskich, szczególnie dla szaleńców z Rybnika/wodzisławia :polew: psychopaty... w 10 minut w Rybniku?
  9. no ja będe na 99,99% :> noo ja jestem zaaa najlepiej coś dużego zorganizować, wogule to już chyba 3 tygodnie mnie nie było:/
  10. no ja mam też nadzieje że będe, chociaż nie z takim stanem auta jaki miał być no ale cóż, nie wyrobie się to pozdrówka
  11. dobry zakup, z montażem nie powinieneś mieć problemów, montuj odrazu do konstrukcji drzwi a nie do tapicerki, możesz ;potrzebować wiertarki jakieś i nie za duże śrubki, noo kurcze pomyślisz, zobaczysz i zrobisz, jeśli masz oczywiście troszke zdolności ja montowałem tak jak mówie odrazu do konstrukcji drzwi, bez żadnych dystansów, ale jesli planujesz na dystansach to żaden plastik, jak już to mdf ale zaimpregnowany, a najlepiej aluminiowy, bo jest taki ale trudno dostępny ps. w dziale warsztat conieco pisze na temat montażu więc jakoś to zrobisz
  12. tak jak obsession pisze głośnik tak zamontowany gra w tapicerke, sam tak mam, wlaśnie PB model ES-5C czyli 13cm, ale jak na 13 cm to dają rade, nikt sie nawet nie domyślił że to tylko trzynastki grają te głośniczki bardzo przyjemnie, czysto, nie walą po uszach wysokimi jak to bywa w JBL czy Hertz, zwrotnice mam zamontowaną gdzie indziej ale też w drzwiach, w tej piance która jest po lewej stronie na dole, i jest wporzo, odrazu Ci mówie dokup kabelki o większym przekroju, 2,5 mm najlepiej bo te ze zestawu to nitki, i nie masz sie co zastanawiać tylko bierz PB, na ESSA kupowałem, przesyłka free, cena dobra, więc ja bardzo polecam:) ps. pamiętaj o wygłuszeniu bo jeśli nie dasz to nie poczujesz różnicy między oryginalnymi
  13. głośnik dno, lepsze znajdziesz już boszmany czy coś, zobacz na magnes, ja mam większy w altusach, wiec sprzedawaj i kup jednego dobrego 25 lub 30 cm, w zależności od muzyki, ale to już inna bajka i sporo tłumaczenia, a te 2 tyś co kolega mówi to na takie padło dasz, bo poco inwestować w taki sprzet skoro radio musiało by być inne, wiec już koło 800 zł musisz dać na radio z procesorem, do tego wzmak za 1000 zł no i sub za min. 400 zł plus skrzynia, kable to znów ok.300 zł, przód głośniki to 400 zł na takie nijakie no i wytłumienie 200/300 zł na takie same, marne wytłumienie ja niemam nic nadzwyczajnego, ale jakość, głośność, moc jest, jest dobrze, a wyszło mnie 3500zł, i szczerze to taki na początek dobry zestawek
  14. no tak jak mówisz, wybraleś złe auto do łatwego nagłośnienia samochodu, albo panel, ja bym wtedy poszedł odrazu na założenie panelu na 2x 16cm, no albo przerobienie tak jak tam w temacie co do głośników, to nie będe się wypowiadał bo akurat JBL to nie jest dobra firma, a jedynie przereklamowana, kiedyś to była dobra firma jak nie zaczela ich produkować fabryka w chinach no i nie z takim nakładem ale ludzie slyszą JBL i to jest to, bo kolega ma i sobie chwali, ale gdyby kolega posłuchał dobrze wytłumionego przedniego zestawu który nie wali po uszach wysokimi, i jest innej mało znanej firmy, ale dobrej amerykańskiej to by zmienił zdanie coż, to nie temat dla mnie bo i tak moje przekonywanie nic nie da pozdrawiam
  15. mnie skrzypi pasażera kurwica mnie bierze no ale co...kombinuje i nic, tak jakby sprężyny skrzypiały na siedzisku
  16. noo ciekawe co to kombinuje, z tego co tam wyczytałem to nie ma nic na temat Audi , tzn. że można będzie się przejechać czy coś tego typu, a jedynie krulują tam marki mało ciekawe, obstawiam że będą tam "tuningi" golfa i beeemwuuu trzyy, wiec ja niewiem czy akurat będzie to ciekawa impreza, jedynie co będzie dobre to otwarcie norauto wiec coś może nas zaciekawi, i tak jak mówi MIRON, niewiem czy to ma sens pokazywać seryjniaki, nie powiem B6 Mirona to jeszcze tak, ale nasza cala reszta? chyba niebardzo, to raczej typowo impreza tuningowa dla golfów i bmw, no i jakieś calibry, a nie nasze najlepsze i najładniejsze A4 no ale ale, to tylko spekulacje
  17. Pucek odpowiedział(a) na lukasz83 temat w Audi A4 B5
    noo jeżeli odrazu po odpaleniu twój problem jest głośny, a już po zagrzaniu się auta problem jest mniejszy tj. mniej słyszalny to masz ten sam problem co ja, jak odpale to pyrczy mi jak niewiem, ale już po nagrzaniu silnika jest cichutko, i podejrzewam też właśnie plecionke, więc sprawdz...
  18. to znaczy CO CHCESZ Z TAKIMI GŁOŚNIKAMI ZROBIĆ bo napisałeś nie czytelnie :gwizdanie: jednym słowem to jest głośnik basowy, wiec do drzwi go nie wsadzisz, a tym bardziej nie w A4 i poszukaj na forum bo było sporo o sprzęcie
  19. noo mnie znowu Panie i Panowie nie będzie... jak narazie kontynuje 15 godzinny cykl pracy! no i efekty zobaczycie na spocie:) mam nadzieję że już za tydzień! ale nie obiecuje na 10000% noo a co to za impreza??? pozdro dla wszystkich noo i pisać tu pisać ludzie
  20. fajny to jest czerwony maluch... ten sprzęt który pokazałeś to MEGA TANDETNY SZAJS jak już chcesz lepsze granie to wrzuć coś fajnego na przód, nawet wystarczą Ci 13 cm i jakieś jajka na pułke jeżeli już nie chcesz nawet małej skrzynki, i szczerze Ci powiem to i tak nie będzie fajne granie, fajne granie to jest 16 cm z przodu, wytłumione i dobrze zamontowane szesnastki z zstawem odseparowanym, i dobrej klasy wzmak + mocny (przynajmniej 300 RMS) subwofer, wystarczy Ci na początek 25cm... ale koszta i jeszcze raz koszta!
  21. zaproszenie?? ja nie byłem bo pracuje na dwie roboty... :> ile Was było? Miron był? Mark i co masz te felgi?
  22. a czy problemem jest jechać do stacji kontroli pojazdów i sprawdzić??? a jak twierdzicie że wasze auta są stare już to... bez jaj, stare auto to auto mające 20 lat a nie 10 czy 12... a jak nie stacja kontroli to ASO... pozdrawiam
  23. tylko że Panowie, WY MACIE B6... a pewnie różnica jest w jeździe B5 a B6, w sumie jak już teraz mówisz że byłeś w kraku i ledwo dałeś rady to sie zastanów bo jednak troche trzeba opanować taką jazde
  24. rzuć lepszym opisem, no i wstaw lepsze foto, ale wszytsko fajnie tylko jak dla mnie te felgi jakieś małe się wydają no i mi się wzór nie podoba, kwestia gustu
  25. tak patrze i widze że masz 99 rok, fajny silnik no wiec gdybym ja miał takie parametry autka to bym się skusił na 18'' ale jak sam zauważyłeś opony są baardzo drogie, praktycznie ponad stówke droższe na jednej sztuce niż 17'' no i trudniej kupić np. używane niby że jest przyjęte że do obniżenia -30/-35 coś z tego przedziału można na standardowych amorach jeździć, a tylko kup same sprężyny, tylko coś firmowego... a nie jakieś tam jamex czy tego typu:) o sprężynach poczytaj w dziale zawieszenia, osobiście ja mam sprężyny vogtland i musze kupić nowe bo moja jedna poszła a jeździ w aucie od 95 roku gdyż mam fakturke od dekra jak koleś je zamontował nowe + felgi no i powiem że są fajne, nie za twarde i nie za miekkie, acha i nowe lecą po 600/700 zł za 4 szt. więc nie są takie złe że wytrzymały tyle latek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.