Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Piterra...teraz to leże i kwicze ze śmiechu... buhhahahahha ten Twój PRAWIE nie bity czerwony ogier...nie no wymiękam... a Wam i tak Prezes nie sprzeda...bo ja byłem pierwszy heheh Miron wygadałeś..chciałem właśnie taką tablice sobie zamówić :> powaga
  2. noo i co Kolego jak tam po rozmowie z Paskowatym?? :> a ja tutaj zapytam, czyli mam rozumieć że A4 B5 i Pasek B5 ma ten sam zawias w sensie amory i sprężyny? coś mi się obiło o uszy że tył się różni i właśnie wolał bym się dokładnie dowiedzieć bo chce kupić gwint a podają że niby to to samo, pytam dla świętego spokoju a jak się ma do tegp A6? podobno też to samo...wole się upewnić, czy mogę szukać również z A6 gwintu? chodzi mi tylko o amortyzator ze sprężyną czyli mocowanie
  3. a jak Ci nie odpowiada taki zawias to ja go z chęcią przygarne...
  4. te fantazje... przecież każdy już wie że Prezesowe B6 będzie moje... bo kto się nim lepiej zaopiekuje jak maniak który traktuje auto na 1 miejscu
  5. nie no Mironek ja za grosze ją moge odkupić jak niechcesz jej oddawać :> mówisz 2 lata...to jestem pierwszy na liście do odkupienia Twego paździocha tak liczyłem że za rok na wiosne czyli 2010 będziesz chciał sprzedać...ale jak jednak na 2011 to lepiej dla mnie bo są sporo większe szanse że będzie MOJA piszę poważnie ps. zrezygnowalem z plastikowego seata...bo Audi to Audi...w takim razie na ten czas oczekiwania na wspaniałą moją przyszłą B6 kupie sobie motor i dbaj Prezes dbaaaajjjj :>
  6. Miron...serio już chcesz sprzedać??? czy to te "stare" ogłoszenie gdzie jechałeś oglądać wtedy B7... tylko pytanie ZA ILE chcesz sprzedać...
  7. akurat nie raz się z takim stwierdzeniem spotkałem, np. na forum Leona, zmieniają leony na A4 B6, są mega zadowoleni że audi jest extra i wogule ale te komentarze... kolejny dołączył do grona kapeluszy... wkurza mnie takie coś bo zazdrość robi swoje a toyota? tylko supra, nic więcej, takie spełnienie młodzieńczych marzeń... ogólnie to za dobre A4 czyli mowa np. o B6 trzeba dać 50 tyś średnio, no mówie na full wypasie i zadbana sztuka, to tacy INNI ludzie wolą dołożyć pare złotków i kupić se nową awensis i potem powstaje zazdrość ps. chciałem spróbować seata, niby VAG, ALE TA JAKOŚĆ ŚRODKA...dałem se siana i wole dozbierać do B6 :> Audi i tylko Audi, teraz jakoś nie podobają mi się inne auta, na inną marke szybko nie zmienie
  8. z tymi mechanikami to szmira totalna... np. ojciec jeździ do tego samego niby znajomego mechanika od 15 lat...jak ja tam zaczołem jeździć to szybko zrezygnowałem bo partactwo niemożliwe siada uj***ny do auta, żadnych pokrowców na błotniki jak coś grzebie pod maską, jeździ ci taki gość guzikami w spodniach po lakierze... no czysta masakra, co prawda znać się zna, ale nie raz musze mu sugerować co i jak dlatego niemam już żadnego dobrego w okolicy gościa który zrobi mi coś dobrze z silnikiem, ale za to mam gościa który mi zaimponował z zawiasem w poprzednim aucie, tzn. pełna profeska - odrazu doradził, KUP TO A TO BO SĄ WZMOCNIONE I DOBRZE WYKONANE, a nie tam kup najtańsze i tak na naszych drogach padnie :gwizdanie: wtedy spisał się na medal, auto zrobione do południa, nawet panowie umyli go, za darmo zbieżność ustawili...noo i wzieli bardzo mało a jeździłem pół roku bezproblemowo aż autko sprzedałem, no i wiem że tam moge audi oddać ze spokojem, zrobią dobrze mi zawiasik i będe wkońcu happy ps. dobrze że mnie nie stać na ASO...hahahah bo bym żałował że nic dobrze nie umieją zrobić! tzn. napewno do nich nie pojade z autem starym 12 lat... :>
  9. jak dla mnie to: mam A4 B5 - tylko sedan chce mieć A4 B6 - tylko Avant nie chce mieć bo mi się nie podoba A4 B7 - jak już to avant chciał bym mieć A4 B8 - sedan tak to u mnie wygląda, poprostu w B6 sedan tył jest taki jakiś...no niewiem chociaż rodzinki niemam, a nie raz mialem problemy żeby chociaż TV wpakować do bagażnika do sedana to nie było szans, więc teraz ma być avant, jest ładny, praktyczny a długością za bardzo nie różni się od sedana, i avantów jest dużo więcej jak już Sam zauważyłeś
  10. Pucek odpowiedział(a) na Slawek84 temat w 1.8
    no właśnie, dzisiaj tak mnie naszło żeby sprawdzić poziom oleju, ciągne a tu cyk, lekko...i urwałem ten plastik do którego wkładamy bagnet mnie też ciekawi czy kupuje się cały bagnet z tą rurką w zestawie, czy sam ten kawałeczek plastiku, i czy to część uniwersalna, czy kupuje się to pod odpowiedni silnik czy jak...? dzieki za pomoc aha czy w "normalnym" sklepie to kupie, czy walić do ASO...
  11. taaa Pelex a mi na du... wyrośnie kaktus NIE WIERZE... ale ta S6/A6 mi się poodoba :>
  12. kurna Prezes jaki seatowiec... ja tylko rozważam każdą opcje na co zmienić moje padło... pewnie teraz mi nie odpali po tym co napisałem ale jak dalej będzie tak się jebało na świecie <czyt. kryzys> to nic nie kupie nooo a czy miał bym chęci na Twoje B6 - oczywiście, tylko wiem że cena mnie zleksza powali ale było by warto... noo i jak narazie plany odchodzą na później bo tak jak wspomniałem źle się dzieje w mojej kochanej JSW wiadomo już że mnie nie będzie na spociku... nie stać mnie na paliwo do mojej S4.. nie no robota
  13. oj Pitterra te Twoje linki są mega... widze że strony przybywają...jakoś tylko Pelexa brakuje co do spalania to... więcej nie napisze bo czuje się jakbym jeździł S4 noo i ogólnie rzecz biorąc nie będzie mnie na spocie bo niestety mam na noc... a taka piękna pogoda!!! MAM NADZIEJE ŻE PODRIFTUJECIE ZA MNIE ps. Prezes szanuj maszyne...co Mi jej nie zajedziesz :>
  14. no nie powiem...jak bym takiego za darmo miał dostać to nie pogardze... ale sam od siebie bym tego autka nie kupił, wole A5 :gwizdanie:
  15. klucza niemam ale za to właśnie wyjeżdzam na spocika... dozobaczenia
  16. jak ktoś wymieni mi termostat to będe... a jak mi nikt go nie wymieni to też będe...ale pojade jak emeryt guruguru ale obrazek w profilu... jeszcze dłuuuuga droga Cie chyba czeka żeby posiadać to autko
  17. nooo srebrna jest wypas, widziałem już ją dawno, bo conieco oglądałem, ale zleksza za dużo rodzynków wpakował do silnika, bo jak padnie mi w przyszłości turbo to będzie płacz... hehehhe nie noo jak B6 to Prezesowe :> pogadamy na spociku
  18. Pucek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    nie no temat o sikaniu przez psy czytałem, nawet sam się wypowiadalem bo mi koty po masce łaziły ale poskutkowała jedna metoda... ja bym na Twoim miejscu specjalnie tam zaparkował, i czaił się w innym aucie gdzieś niedaleko zaparkowanym że widzisz swoje, chociaż lepszym wyjściem będzie kamerka...nagrasz dupka i później mu choćby walniesz gów...m na szybe :> obstawiam jakiegoś mohera z pieskiem dzieciaki raczej codziennie tak by nie robiły, i czemu akurat specjalnie Ciebie... SERIO powodzenia
  19. hehhehehe jeden który dobrze wypowiedział się na temat MOOŻE MOJEGO PRZYSZŁEGO AUTKA... ja też innego Miron bym nie chciał, ARL z Top Sport noo a jak bym trafił 4x4 to było by extra, ale wystarczył by mi taki z lekkim softem na właśnie 180 kucy - słyszałem że to ma ciąg niemożliwy bo niestety chociaż bym chciał Prezesowe B6 to nie mam szans bo jak narazie dla mnie za drogi wypas, za takiego leona dam ok. 35 tyś a za B6 pewnie 15 tyś więcej o ile nie jeszcze więcej ale wiem że jak bym miał to bym dał :naughty: martwi mnie tylko to że seat nie trzyma ceny jak Audi ogólnie rzecz biorąc na lepsze/nowsze Audi mnie nie stać, bo co kupie A3? A6 które mi się nie podoba? kolejne B5? stare A8...by spasowało ale jak się spitoli to WV niema nic ciekawego, japończyków nie lubie chyba że lancer albo impreza ale to też nieosiągalne, ogólnie dla mnie najlepsza opcja to poczekać 10 lat i kupić R8 albo A5 :polew: noo a wracając do spociku to mam nadzieję że przyjade, bo sypie a sypie a podobno dopiero zima do nas idzie więc już mi się pysk uśmiecha a ręczny płacze tylko musze wymienić ten szajski TERMOSTAT PS. a może niebieski potwór - corsa?
  20. polecam kupić albo impregnowane wykonane z MDFu albo aluminiowe czy też stalowe, chyba aluminiowe, zawsze to coś co się nie złamie, coś co nie nasiąknie... plastyku NIE KUPUJ najlepiej szukaj na allegro bo te zakłady/sklepy car audio w polsce praktycznie nic nie mają...a jako dobry sprzęt polecają JBL i Boszmana...
  21. a coś Prezes sie nie odzywa...czyżby dalej wyjeżdzał ze zakopianki???? :polew: podobno kilometrowe korki tam i Pelex też jakoś cicho...o Czesterze wogule nie wspominam :gwizdanie:
  22. dejcie se synki po szlagu... no chyba że to ŻONA Piterry pisała
  23. drifterzy :> chciałbym to widzieć! pojeździł bym takim quattro wokół ronda boczkiem... nie powiem moim padłem tylko idzie rękawem wprawiać w ruch tył bo przód na takim lodziku roluje a roluje, a gdybym miał na 4 łapy to by się działo MOŻE PREZES W TYM TYGODNIU WPADNIE I DA NAM UJEŹDZIĆ TROCHE B6... hehhehe wątpie ale trza mieć fantazje! jak wymienie termostat to przyjade, bo teraz mam smoka:/ wdupia mi 14 litrów bez pałowania a nie mogę odkręcić jednej śruby z termostatu żeby go wymienić, ciulaty dostęp, zwykłym nasadowym, ani żadną rurką nie da rady, cudowałem i nic, jade po wypłacie do mechanika teraz czuje się jak bym jeździł quattro, turbo 230 kucy bo tyle to żre :polew: ps. dalej patrzę po tym leonie z pakietem top sport + silniczek ARL na czipie = 180 kucy z pełnym wypasem dla mnie to kosmos przy tym moim ale WIEM, JESTEM JUŻ ZLINCZOWANY ZA WYBÓR TEJ MARKI...
  24. jak navi już kradną to serio źle się dzieje... ja bym też sprawdził te dwie aukcje...podjedz autem, ugadaj się ze sprzedającym że chcesz sprawdzić na aucie czy działa a raczej sie zgodzi jak mu zależy na sprzedaży, wtedy podłączysz i wszystko wyjdzie... jak nie zapyta o PIN to wiadomo co znaczy, wtedy możesz do pewności spróbować wyjąć płytke a jak już ona tam będzie to mówisz że nie chcesz kupić, że coś Ci sie nie podoba, jedziesz odrazu do psiarni i mówisz co jest grane i oni napewno go sprawdzą... więc nic nie tracisz, a możesz dupka usadzić w malinach, ja bym mu jeszcze później ryj obił i palce połamał a więcej do audi się nie zbliży POWODZENIA
  25. a mnie nie będzie... szkoda no, chyba że coś mnie skłoni i pojade ale niewiem bo słabo z czasem... śnieg pada i pada więc extra by było, ale akurat dzisiaj jak znowu nie będzie całej ELYTY... ehhh no niewiem, jak będe to będe a jak nie to nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.