Treść opublikowana przez Pucek
-
[B5 AFN] Czy to normalne działanie ABS ?
wiec jest dobrze, ABS poprostu poczujesz na nodze, i to nie slabo ale niewiem czy hamujesz na piasku czy gdzie że dziala Ci ABS, mi przy normalnej jeździ nawet sie nie włancza, dopiero jak serio konkretnie zahamuje
-
[ALL B5] Felgi 17 czy 18'?
noo ja aktualnie jeżdze na 17'' 215/45 na springach -35mm i jest spoko, nic mi nie obciera, nawet fajnie leży ale szczerze powiem że chciałem zmienić na 18'' tylko zrezygnowałem ale to z powodu zbliżającej sie zmiany autka... wiec gdybym miał już takie autko którym pojeżdze i będe do niego coś kupował to sprawił bym sobie 18'' ale to już zalezy od Ciebie, gdzie jeździsz, i czy potrafisz jeździć tak żeby ich nie prostować po miesiącu, no i jednak kupno felg i opon do nich dobrych to spory koszt, wiec zależy czy chcesz wydać dużo czy mniej i mieć większy komfort, no i pozatym nie widze żebyś miał obniżenie, wiec będzie LIPA, wrzucił bym 17'' i jakieś springi -30 i tak czy siak już będziesz to bardzo odczuwał i nie raz powiesz MAM DOSYĆ później trzeba uważać na każdy większy krawężnik, dziure, omijać kratki ściekowe itp. wybór należy do Ciebie :> edit: tak jak koledzy piszą na 17'' będzie jeszcze dobry komfort, no i osiągi praktycznie są te same ale wiadomo że trudniej się zbiera, w porównaniu do stalówek zimowych, i w koleinach trzeba trzmać mocno kierownice
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
jaaaa pitole :kox: jak bym sobie taką fure sprawił to tylko na niedziele do kościoła i runda po mieście bo normalnie szkoda :notworthy: piękna sztuka... ps. jeśli można wiedzieć jaka cena była za B6? priv bo o B7 nie pytam nawet niech Cie długo powozi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jestem ZAAA juz dawno o takim czymś myslałem ciekawe co na to reszta... :gwizdanie: edit chyba przyszły spot to będzie lipa - ZLOT OGÓLNOPOLSKI ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będzie ładna bo wkońcu mnie nie będzie heheh chociaż zastanawiałem się ale zwątpiłem bo lepiej troszke kaski mieć przy duszy no to BAWCIE SIĘ DOBRZE... ps. i maltretujcie Mirona niech sie przyzna co jest powodem jego niemądrej decyzji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o ja pitole...!!! Miron co się dzieje?:/ taka fura, taki piękny styling no i silniczek...i sprzedajesz?:/ coś mi sam nie pasi może uchylisz rąbka tajemnicy co jest powodem albo co kombinujesz? pewnie wszyscy są ciekawi ps. mnie prawdopodobnie też nie będzie w tym tygodniu bo niestety wyszło jak wyszło że zmieniłem prace i byłem bez wypłaty:/ jednym słowem lipa z kaska :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Paliwo się cofa??
a jak podczas kręcenia rozrusznikiem dodasz gazu to coś się dzieje??? tzn. czy wtedy zapala?
-
[B5 AAH] Moje oooo a4
no właśnie Rafał gdzieś mi świta że widziałem to auto... heh faktycznie z otomoto, ale czy było od kogoś z klubu czy poprostu znane autko to nie przypominam sobie, ostatnio sporo B5 ogladałem wiec pewnie za jakiś czas mi się przypomni conieco... ciekawe ile taki silnik bierze :>
-
[B5 ADP] Jaki Subwoofer kupić
jeżeli kompletujesz to na początek radze zająć się przodem czyli zestaw odseparowany... później wzmacniacz z okablowaniem a jak nie będziesz zadowolony z basu to wtedy subwofer taka jest kolejność, jest to najbardziej optymalne rozwiązanie! te 400 zł wydaj na ciut lepszy przód a nie jakieś JBL, blaupunkt czy też tego typu sprzęty... za tą kase masz np. coś z RAINBOW, PowerBass czy też ostatnio słyszałem że dobre są Vibe -mówie o zestawie odseparowanym co do ciągłego pytania o suba to to tak łatwo odpowiedzieć nie można... ale jeżeli nie oczekujesz cudów, i masażu pleców to kup coś na allegro czy też w media markt bo to wszytsko i tak na nic skrzynka zamknięta daje czysty bass ale z obudowy bassreflex wyciągniesz głośniejszy bass
-
[B5 ADP] Jaki Subwoofer kupić
szczerze??? N I C . . . wyjaśnie, na dobre okablowanie do wzmaka musisz dać 300zł, a tak wogule masz wzmaka??? jak tak to podaj firme i model... żeby w A4 uzyskać dobrze słyszalny i mocny bass musisz mieć na głośniku przynajmniej 300RMS... oczywiście zależnie od wielkości głośnika i rodzaju skrzyni... musisz sprecyzować co oczekujesz, jaki rodzaj muzyki no i jaki już posiadasz sprzęt :gwizdanie: pozdro
-
[B5 AEB] Paliwo się cofa??
a może to już wykamane świece?? może kable??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ahahahahahhha nie mówcie że to ktoś z klubu... :polew:
-
[B5 AEB] + chip + 17cali + przod led + tył led lampy + zielone sprezynki
no to czas na mnie...moim zdaniem te przednie lampy nie pasują jednak do B5, z ciemnym są nawet nawet ale firmą która je wyprodukowała jest SONAR-nic specjalnego... gdyby nie te diody to są wmiare fajne tylne lampy też mi się nie podobają...jedyne diody które są fajne to II lift na diodach i do grilla bym wrzucił znaczek OOOO, przymierz w czerni i przymierz w chromie, napewno poprawi się sporo wygląd przodu a tak to ogólnie fajne auto, fajny silnik i fajna felga ale jakoś wysoko siedzi dalej . . . taaka moja opinia pozdrawiam
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
te felgi to totalna kosa...piękne!!! zderzak widze już leży, teraz malowanko i już postęp i te plany dotyczące silnika... :kox: :kox: :kox: :kox: gdybym miał tyle kucy co planujesz to jestem najszczęśliwszym audi maniakiem w polsce no ale powaga...chce potem takim autem się karnąć! :> pozdro
-
[B5 AJM] Moje sreberko Audi A4...
fakie fajne auto, i fajny kolor no i ten silniczek i rok produkcji... extra!!! ALE GLEBA I LACZ musi być 17 cali i zawias na samych spreżnach, żaden tam gwint -30mm i będzie naprawde BARDZO KOMFORTOWO i różnicy praktycznie nie udczujesz, sam tak mam i różnicy jest troszeczke a odrazu auto się podoba i jeest inne niż właśnie takie zwykłe serie jak ta czy każda inna ps. jeśli możesz to rzuć na priva ile dałeś, bo sam patrze po takich ale ceny są różne...
-
[B5 ADP] Moje czarne autko
noo ładna, w środku też niczego sobie, ja niestety też nie mam klimy, i mam ten sam silnik, daje rade ale uparłem się i przymierzam sie do zmiany na nowszy, bardziej wyposażony egzemplarz B5 i fajny szczery opisik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo najlepsi byli heheheh fakt że miałem chwile zwątpienia czy jechać z tego shellla pod arene bo NIC NIE BYŁO WIDAĆ ale jakoś na chybił trafił zajechaliśmy :> jak kolega wyżej wspomniał było 5 sedanów B5 noo i jedna R8 ,niebieska, z silnikiem 1,4 Miron se sprawił jak by co noo pogoda nie spisała się, ale Mark mogłeś wpaść heh staliśmy przy drzwiach pod specjalnym zadaszeniem zrobionym specjalnie dla nas noo i w drodze powrotnej znów wycieraczki na max:/ cóż moooże za tydzień będzie lepiej :gwizdanie: poozdro
-
[ALL B5] jasny welur w b5
jest w B5 jasny środek...ojciec ma w A4, tylko że on ma rok 95...ten całkiem pierwszy model...ale trzeba dbać o czystość bo potem tylko pranie
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
radio fajne, ale mi osobiście w oko wpadł Alpine, niewiem co jest grane ale nie widze linków/tylko same niewidoczne miejsca w miejscu tych filmików
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo Panowie jedziemy oczywiście... tak jak Miron wspomniał o 18:45 na shell Gliwice... natomiast ekipa Rybnik/Wodzisław i reszta z naszej okolicy wyjeźdza o 18:15 z Kąpieliska RUDA RYBNIK... więc do wieczora :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo wkońcu!!!! hehe tak co wpadniesz:P i tak co WSZYSCY WPADNĄ nawet Ci którzy tutaj nie piszą :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to Prezes wytestuj go w domu najlepiej nie powiem bo jeszcze nie miałem okazji go widzieć w akcji ps. Modlić sie o pogode i nie myć aut
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo jaaa też będe oczywiście :> mam nadzieję że wkońcu pojedziemy większą ekipą z Rybnika niż 1 czy 2 auta ps. Miron...nie panikuj hehhehe patrząc na inne wątki ze spotami to niejest aż tak źle...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szajbusy... ja z Wami nie jade :gwizdanie:
-
jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?
noo ja mam z orange od jakiś 6 lat w sumie, zawsze na abonament i koszt koło 50/55zł, rodzinka jeszcze ma 3 inne fony w orange i powiem że nie jest źle, ale cyrki z zasięgiem za niedługo kończy mi się umowa, i jak widze te ich propozycje jeśli chodzi o telefony to niech sobie darują...i prawdopodobnie będe przechodził do PLAY bo tam dostane fajny felefonik z sporą ilością minut... więc jednym słowem orange to nic ciekaweego :gwizdanie: