Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buhehhee wiem że był wczoraj ale ja miałem ochotę na spocik dzisiaj :polew: :polew: nie no byłem po buty, bo u mnie w Rybniku nie ma rozmiarów powyżej 45, a potrzebowałem 46 więc pojechałem na Arene i kupiłem, wypatrywałem jakiegoś klubowego autka ale nikogo nie wyczaiłem w poniedziałek zamawiam zenon, myślę że będe miał już dwie oponki, bo te moje huczą i są łyse, a nie mam zamiaru znów lądować w rancie aha i halogenki wkońcu też muszę kupić, i to było by na tyle, drobne poprawki lakiernicze pozostaną, ale z tym mi się nie śpieszy apropo, byłem dzisiaj u kumpla, akurat weszliśmy na temat mierników lakieru, posiadał na miejscu, bo kupował niedawno autko, sprawdziłem swoje i SZOK autko ma ori lakier, jedynie na błotniku prawym przednim i na lewym nadkolu z tyłu były drobne poprawki a reszta identyko, ideał, jestem w szoku, liczyłem że auto mam znów kombinowane, a kupowałem na szybko i to był mój błąd może tym razem nie stracę aż tyle na aucie
-
[ALL B5] Podłokietnik z allegro
hmmm czyli powiadasz że będzie trzeszczał... w takim razie dla mnie to serio był by problem, najwyżej rozejrze się na ori dzięki za odpowiedz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo kolego SoMeS ja bym się tak nie cieszył że masz wszystko, ja miałem w zimę przygodę, do wymiany miałem tylko zderzak, ślizgi nowe, odboje, ogólnie niby pierdoły, i co? te pierdolniki wyszły mnie więcej niż zderzak ślizgi żeby kupić do polifta/S4 szukałem 2 tygodnie, na giełdzie brak, w necie tylko raz się trafiły, 90 zł jeden, odboje to samo, 80 zł sztuka, zderzak polift wyrwałem za 150 zł pod kolor, pare rys posiada ale i tak autko pod koniec roku sprzedaje więc narazie nie malowałem, kratki do zderzaka boczne 25 zł sztuka nie ori, natomiast mała okrągła krateczka na halogen 50 zł sztuka! więc same pierdołki a kasa idzie niemożliwie, jeden halogen 80 zł szt. podróba, do tego wtyczki, kabelki, przekaźnik, przycisk i znów stówka pójdzie, więc RADZĘ JAK KUPUJESZ KUP CAŁY KOMPLETNY ZDERZAK!!! polifty idą koło 400 zł, może trafisz pod kolor! a jak nie to znów 250/300 zł malowanko lampki polecam zamienniki DEPO II lift! sonar to serio mega padło, depo świecą i wyglądają jak przystało na konkretny samochodzik a pozatym byłem dzisiaj na Arenie, heh i spotowiczów dzisiaj nie było :polew: a tak pozatym to pisać pisać niech Prezes się wykaże Majki jeszcze gleba i będzie fajnie
-
[ALL B5] Podłokietnik z allegro
a dlaczego Twierdzisz że z czasem odmówi posłuszeństwa? co się z nim dzieje? sam o nim myślałem, ale niemogę się ciągle namyślić który wybrać
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
noo ja też parę dni temu założyłem właśnie Depo wrażenia: lampy okej, spasowanie to męka, musiałem przycinać/szlifować żeby wszedł ten grzybek, z góry okej, ale rada jest taka żeby odrazu powkładać do lampy żarówki bo potem możemy się nieźle namęczyć ogólnie to wycięcie bez problemów, przerobienie wtyczek też, podłączenie, ale walczyłem z silniczkami, udało mi się je włożyć ale niewiedziałem czy aby napewno one mają tam być tylko włożone, i nigdzie nie przykręcone, dlatego zrezygnowałem, i niemam regulacji, i tak jej nigdy jeszcze nie użyłem jakość światła - teraz to coś na tej drodze widać boooosko się jedzie, wygląd autka jest mega, ogólnie WARTO SIĘ POMĘCZYĆ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj oj Prezes...nie wymigasz się! załatwimy żeby BB i ktoś z katowic przyjechał, będzie tyle chętnych na tą 200 stronę że może Ci miejsca w tym avancie zabraknąć jak ja jeździłem to od czasu do czasu Majki przyjeżdzał, Prezes tylko B6, a teraz? kuuurde 3 x B7? co to się dzieje... Majki to jak to założysz teraz to coś mi się wydaje że spodoba mi się B7 - tak jakoś mi się nie widzi, ale z zawiasem, z konkretnym alu...może być bosko Czester pochwale to się za tydzień na spociku :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj a Wy się spotowaliście a ja byłem 1000 metrów pod ziemnią... na pocieszenie to z tego co wiem pogoda nie była za dobra mam nadzieję że dobijemy do przyszłego tygodnia tych 200-ście stron - też mnie ciekawi co Prezes przywiezie za piwko... aha i dodam że JAK ZROBIMY 200 STRON TO NA KAŻDEGO CZEKA MIŁA NIESPODZIANKA - PREZES DAJE PODARUNKI :polew: więc spamować i jeszcze raz spamować! ps. jak ja uwielbiam te twarde zawieszenia to dobranoc SPAMOWICZE :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo Panyyyy Witam po całym dniu pracy! dzisiaj wyrezałem Gwint na przód + wymiana wszystkich wahaczy - następnym razem daje zarobić mechanikowi ustawiłem na - 40 i jest wporzo - niżej nie da rady, jest extra twardo ale za to w zakrętach jest szok, autko tak się trzyma że koparara mi opada! oo i termostat wkońcu wymieniłem zostało mi założyć na przód nowe gumy - najpierw kupić, zenon jak się dam przekonać, kierunki inne, i niewiem co z halogenami i malowanko drzwi, i polerka auta+pozbycie się tej krechy z prawej strony czyli niejest źle i za tydzień jestem na spociku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ooo tylko 2 strony więcej... mało mi daliście do poczytania a u mnie też parę nowości...założone nowe oczy - soczewy następnie to odebrałem wkońcu dzisiaj mój gwincik! yeeeaaahh jutro z rana odrazu auto na podnośnik, zmiana wahaczy i zakładam gwincik, potem ALU i będzie mega!!! a tak pozatym niewiem czy skusić się na HID, bo jak mi ma CB świrować:/ no i tak wogule to za tydzień widzimy się na spocie :> Miro dobrze prawi, jak Królu potem sprawisz se lepsze autko to będziesz dłuuugo się cieszył, tak samo ja będę miał, mi wystarczy w następnym klima, turbo i 18'' i już będę miał mega różnicę bo tego teraz mi brakuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piterra ja wiem że nie masz na 98 bo wszystko na jajka wydałeś i dlatego tak kozaczysz że dupiate buhehehhe a tak pozatym to tak mnie korci żeby te soczewy założyć że hmm... nie no bo 98 leje się do turbo, no a ja mam przecież tułbo a Ty gureguru nie cfaniakuj bo sam spamowałeś po 5 stron na dzień, biedny Pelex musiał to czytać, a my ledwo 3 strony zrobili i już Cie paluchy bolą...no chyba że paluchy od czego innego Cię bolą................................................................ :polew: oj, ta pogoda tak na mnie działa, NIE MA TO JAK SAUNA W AUCIE świętujcie!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo nooo jakie postępy! tyle furaczy, przecież niedawno ledwo co 6 aut bywało, a tu teraz raz więcej!!! bardzo mnie to cieszy! no i Panowie niewiem czy wypada dzisiaj grzebać przy aucie...chyba się wstrzymam, bo musiał bym odpalić szlifierke a to było by raczej nie na miejscu za to wracając a roboty autkiem -dziś było bezalkoholowo! wstąpiłem na karchera, no poprostu lubię jeździć czystym autkiem aha jak ktoś chce więcej mocy to proponuję nalać 98 ultimate - nalałem pełny bak żeby przeczyścić, autko mi tak odżyło że przejeździłem już 100 km od nalania - 1 dzień i ogólnie fajnie autko chodzi polecam tym którym pozdychało pare arabów i normalnie nie wolno się śmiać Królu z kolegów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na noc mam Czester w przyszłym tygodniu na południe, więc znów odpada, ale ale ale! wtorek mam wolne, i kończę zakładanie większości gratów, w niedzielę jadę na giełdę, dokupuje ostateczny osprzęt, i GWARANTUJE że dnia 24.04.2009r. BĘDĘ NA SPOCIKU no więc jeszcze trochę i będzie okejo
-
Problem z odbiorem na CB
a to może mi ktoś podpowie, mam alana 101, miałem antenę midlanda ml 145, fajnie wszystko chodziło, zmieniłem na stałą bo tamta była długawa, teraz mam sirtel S90 i coś nie tak, bo SWR ciągle na max, ściąga dobrze, nic nie nadaje, słysze obroty silnika, gość zmienił antene na taką samą tylko nową - z jego sklepu, to samo, radio dobre, antena też, kabel też, założył na próbę magnesówke presidenta i jest okej, 1 - jednym słowem ta antena nie pasi do tego radia??? 2 - beznadziejna antena 3 - problem z alternatorem dlatego słychać obroty silnika? a może coś z masą na aucie? niestety w moim mieście niema dobrych ludzi od CB...sami partacze, odrazu chcieli by montować najdrożdze anteny:/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buuuu...będą foty do loga bez mojego parcha pech noooo a mnie poraz N-ty nie będzie, jak wiadomo, fedruje i rezam przy aucie, Majki, nie no to napewno nie ja, w tym czasie łaziłem z babcią po sklepach kurde ekipa się zbiera niemożliwa, teraz jak przyjadę to będę jak świeżak koniec ELYTY :gwizdanie: spotujcie się spotujcie WESOŁYCH...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo ja też witam z rana... mojego rana bo jak Pelex jestem po nocy pełnej pracy heh dzisiaj nie myłem, wczoraj owszem, ale dziś to Gureguru Wam spartolił pogodę nie no będzie dobrze...bez paniki to bawcie sie spamowicze :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nawet nie wiecie jaką mam ochote jechać... ale siara jechać na 2 stalówkach i 2 alu, z wgniecionym drzwiami i z przerysowanymi drzwiami... ehhh... Pelex nie oburzaj się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzień dobry, właśnie wstałem po nocce biedny Pelex...oj biedny noo niezły wynik Miro, taki kopciuch i tyle kucyków, ciągnie mnie do leonidasa walicie te posty niemożliwie, ale bany się posypią...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiesz Królu, gdybym mieszkał gdzieś że miałbym nosić po 10km wode żeby mieć, to nie miał bym telewizora i neta, więc bym niewiedział co to kryzys i bym nie narzekał bo nic bym nie wiedział narzekać trzeba, u szwabów więcej mają na zasiłku, niż u nas przeciętna wypłata, i jak tu potem nie być nerwowy??? przykład, tam mieszka moja dalsza rodzinka, gość siedzi na zasiłku, bo nie opłaca mu się robić, kupił se nowe bmw 3 z fabryki, a jest na zasiłku, i ma wszystko w nosie, a tu człowiek ciężko robi i mamy połowe mniej niż tam te dupki na zasiłku więc jak wprowadzą ojro, dostane 1000 euro wypłaty i będe zbierał puszki... a tak każdy chce te ojro nic, zbieram się na przewóz, bo mi spitoli i do roboty nie zajade, a trzeba wydobywać węgiel bo warszawiacy nie będą mieli ciepłej wody i światła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak by było dobrze to bym nie narzekał :> wiesz, ale nie o tym będę pisał kryzys? w głowie polityków, i dobra wymówka dla pracodawców żeby mniej dali na wypłate, bo jakoś u mnie w firmie tego nie widać, a nawet idzie im zbyt lepiej niż rok temu ale nie o tym ten temat... Pelex coś zaniedbuje ten temacik, wiecie coś na jego temat? co on wogule porabia? bo chyba nie wymienia na dwie zmiany żarówek w latarniach...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kuuurde ale kultura tu zawitała nie no strach wchodzić w ten temat Gureguru nie dość żeś się spóźnił do roboty, to jeszcze tak szybko wracasz, i jak tu potem ma być dobrze w tym kraju
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dałem propozycje na temat logo :> tylko nie bijcie... ide na dwór, odezwe się koło 19
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no Przepraszam Koledzy DZIEŃ DOBRY :> oj oj a to wszystko przez tą wiosne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bihehehhe ale Wam te słońce w głowie wariuje wczoraj było 154 strony, dzisiaj wchodze i na samych powitaniach jest 4 strony więcej... oj nudzi Wam się w robocie Królu nie bój się, dasz rade, u Piterry też konie strajkują, dogonisz ich a ja mam na noc i już dzisiaj zdążyłem zj***ć gościa z orange za słabo działający net, i pocztę że nie dostarczają na czas faktur, potem mam odsetki do zapłaty za głupiego fona :gwizdanie: cóż, dość dobrze rozpoczyna się ten tydzień, jeszcze tak w czwartek wysoki przelew odebrać i w piątek balety, a raczej w sobote rano, do autka założyć nowe wahacze, gumy na alu założyć no i gwincik opuścić na -60 a jak wystarczy czasu to depo + zenon odebrać i cieszyć się gotowym autkiem... i kombinować co dalej ten Pelex serio h...a dostanie jak będzie miał czytać te nic nie znaczące posty, i to tyle... Piterra Ty tak sie nie ciesz, bo na spocie Ci wesoło nie będzie jak będziesz dostawał esy i sygnały że już się ..... nudzi :polew: narazie spamowicze :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pisze w podwieszonym poście :> czyli : tel. do mnie wrazie potrzeby - 608039891 - MIRON otwierać te oczy:P no bo gdyby w późniejszym czasie był by ten wyjazd to pewnie jechało by pare osób więcej ale nikt nie mówił że tylko raz gdzieś pojedziemy, więc następnym razem może tak OPOLE albo KRK...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo a coś tam na spotach z BB w topicu pisali że pod auchanem by było lepiej się spotkać, więc tam za dużo do ogladania by nie miała mówie Ci...będziesz wracał jako pierwszy :> zreszta już każdy się przekonał że tam gdzie baby, tam jest problem ps. Pogoda Wam powinna dopisać - no chyba że umyję autko