-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
B6 quattro 1,9 AVF .450000 Wymianka z kompletem filtrów co 10-12tyś.max. Zero dolewek ,kupiłem od handlarza w Świdnicy "Nowa" .Jak dbasz tak jeździsz .dodam że 2004r.
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
To chęci były ..tylko w sieci.pozdro dla Mańka.
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
To pewne jest to 1-go maja spotkanie w swiebodzinie?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Ja się piszę
-
Mechanizm regulacji Bi xenon
Wiitam mam pytanie jak chcę ręcznie wprowadzić korekte ustawienia to ni huhu.Czy to może być uszkodzona ta część?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
To co w temacie cisza ?A grudzień tuż tuż.Moze ktoś rzuci datę?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Jak bedzie kilku pasjonatów to też się z chęcią pojawię Tylko jakiś konkretny czas .mi pasuje dpiero w grudniu
-
Zawieszenie s-line ori jakie wahacze?
Nie piszesz nic o regulacji zbieżności a to raczej przyczyna
-
Spocik Lubuski :)
co z tym autem w świebodzinie,bo oglądałem pare sztuk?
- Spocik Lubuski :)
-
[B5 AFN] Avant -brak oświetlenia bagażnika
Proponuję przy otwartej klapie zamknąć zamek i otworzyć kilka krotnie i u mnie zadziałało do dziś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam całą społeczność klubu .Dołączyłem bo mam trochę problemów z autem,co chwilkę jakaś drobnostka.Zawsze dobrze mieć z kim podzielić sie wiadomościami.A pare rzeczy można naprawić przeglądając posty, bez wizyty u nie tanich mechaników. [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]
FNW
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta