Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ekonom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ekonom

  1. Witam Jak zdiagnozowac stan katalizatora ? Przy ostrym przyspieszaniu spory dymek z tyłu zostaje za mną. Nie narzekam na brak mocy dlatego może warto by było sprawdzić katalizator ? P.S. Czy vagiem zdiagnozuje zły kąt wtrysku bądź wtryski że dają za mało rozdrobnione paliwo ?
  2. ekonom odpowiedział(a) na ekonom temat w Audi A4 B5
    A który to bezpicznik ? bo w opisie znalalzłem tylko jeden z fotelem, ale on jest do ogrzewania foteli. Regulacja pozycji nachylenia fotela jest reczna. Ten przycisk to chyba do regulacji oparcia lędźwiowego.
  3. ekonom opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Pewien czas temu kupiłem audiczke i pare dni temu zauważyłem że nie działa w niej regulacja elektryczna foteli. Całkiem możliwe że poprzedni właściciel czegoś nie podłączył. Gdzie szukać jakiś połączeń odpowiedzialnych za regulacje elektryczną ? Co moge zrobić w tej sytuacji ? Elektryka nie działa w obu przednich fotelach. Pozdrawiam
  4. Jaki jest sens wymiany przepływomierza co 4 m-c ? Po pierwsze 4 m-c to mało miarodajna jednostka, po drugie jaki jest sens wymiany czegos co jest dobre ?
  5. Witam Ostatnio jechałem i zbiornik paliwa osiągnął czerwoną strefe na liczniku. Mimo to nie włączyła się rezerwa. Jechałem jeszcze jakiś czas. Zgasiłem włączyłem ponownie silnik i nic. Jest na to jakaś rada ? Pozdrawiam
  6. Witam Da się podpiąć VAG pod palmtopa ? Jest jakiś soft na palmy ?
  7. Witam kolege z 1.6
  8. Witam Chce wstawić do mojego auta radio sony CDX-GT210 Xplod. Zaopatrzyłem się w ramki żeby radyjko pasowało, pozostaje jednak pytanie czy podłącze je bez problemu ?
  9. Nic nie stuka, jest tylko takie szarpnięcie. Przyszedł mi do głowy pomysł że to może coś ze sprzęgłem i wielowypustami. Co wy na to ?
  10. Witam Kiedy jade autem i dodaje gazu to autko szarpie. Taka sama sytuacja jest kiedy zdejmuje noge z gazu. Oczywiscie powyższe czyności wykonuje delikatnie i mimo to szarpie. W czym może być kłopot ?
  11. Witam wszystkich posiadaczy Audiqów Jeżdze czarnym sedanem z silnikiem 1.6 po Wrocławiu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.