Treść opublikowana przez ekonom
-
[B5 AKN] Osłona rozrządu
Odebrałem elementy do montażu. Jak będę składał to dam znać czy pasują. Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AKN] Metaliczne stuki przy dodawaniu gazu
Witam Problem dotyczy metalicznego stuku przy dodawaniu gazu i zdejmowania nogi z gazu. Wyczytałem, że odpowiedzialne są za to przeguby wału. Mechanik potwierdził diagnozę. W ASO dostępny jest tylko komplecik za ładną sumkę. Pozostaje szrot. Ale tam wątpliwe czy kompletny wał ze szrotu posłuży długo. No i teraz pytanie o te przeguby czy są jakieś zamienniki dostępne ? Czy przesmarowane podziała ? Jeśli tak to na ile ? Czy ktoś miał podobny problem i jak sobie z nim radził. Pozdrawiam Paweł
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
6 dni, 16 godz. 0 min
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
W obecne mroźne dni, przy dojazdach do pracy czyli cykl 80% miasto /20 trasa, na dystansie 15km w jedną stronę (auto łapie 90 stopni jak już jestem na miejscu ) FIS jak na razie pokazuję 9,4L/100km.
-
[ALL B5] Zamiana kierownicy 4-ramiennej na 3-ramienną s-line
Podziękował, do zamknięcia
-
[ALL B5] Zamiana kierownicy 4-ramiennej na 3-ramienną s-line
Witam Czy w miejsce starej kierownicy 4-ramiennej po lifcie podejdzie bez problemu 3-ramienna s-line też po lifcie ? Czy nie będzie problemu z wielkością wieloklinu oraz podłączeniem ? Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Osłona rozrządu
Drugi numer też jest na tym elemencie
-
[B5 AKN] Osłona rozrządu
059 103 927 M - to część, którą kupiłem z A6 C5. Jak masz możliwość to prosił bym jeszcze o zdjęcie tego samego elementu ale w A4 B5 Może coś da się zmotać z tym.
-
[B5 AKN] Osłona rozrządu
Osłonę upolowałem na allegro. No i zakładając że osłony pasują do wszystkich to kupiłem ją. Dzisiaj kiedy pojechałem po śrubki mocujące okazało się że jest inaczej. Mam jednak prośbę. Jak mając numer tej części znaleźć jej schemat w ETCE wraz z tymi śrubkami mocującymi ?
-
[B5 AKN] Osłona rozrządu
No właśnie, chyba nie do końca tak jest. Zamówiłem osłonę do pasków napędowych z modelu A6 C5 lecz dzisiaj kiedy pojechałem do ASO po śrubki montażowe wyszło że różnią się sposobami mocowania.
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
A korzystał ktoś z Was z czegoś takiego http://allegro.pl/zmieniacz-bluetooth-usb-audi-ford-seat-vw-mfd-i2023510937.html ?
-
[ALL B5] Kamera cofania i Audi Navigation Plus
Witam Przypadkiem natknąłem się na takie cudeńko na alledrogo http://allegro.pl/kamera-cofania-dedykowana-audi-a5-a4-tt-kolor-hit-i1994641111.html . Czy ktoś montował z Was coś takiego ? Czy dało by radę to zintegrować z Audi Navigation Plus ? Jak jest z działaniem takiego cudeńka w nocy ? Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Osłona rozrządu
Witam Czy plastikowe osłony rozrządu z Passata b5 i Audi A6 z 2,5 Tdi będą pasowały do A4 ? Pozdrawiam Paweł
-
[B5 AKN] Pasujący numer wału do quattro
Skrzynia biegów : Manualna Liczba biegów : 6 Czy jest możliwość demontażu z wału przegubu ? Najprawdopodobniej mam luz na nim (metaliczne stuki przy dodaniu gazu) i przymierzam się do wymiany. Z tego co się orientuje w sprzedaży są tylko całe wały.
-
[B5 AKN] Pasujący numer wału do quattro
Jaki wał będzie pasował do mojego auta ? Czy 8D0 521 101 F podejdzie ? Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Diagnostyka wałków i pompy
Witam wszystkich bardzo serdecznie Niecałe 90tyś. km temu wymieniłem całą hydraulikę zaworową, zregenerowałem wałki oraz wymieniłem rozrząd. Poprzedni właściciel regenerował pompę wtryskową, czyli jakieś 160-300 tyś. km temu. Co więcej 2-3tyś. km temu miałem problemy z rozruchem na ciepłym silniku. Po wizycie w serwisie i przekonfigurowaniu parametrów wszystko wróciło do normy. Pytania moje są następujące : Jak zdiagnozować stan wałków, hydrauliki oraz pompy ? Czy trzeba rozbierać silnik żeby określić stan wałków oraz hydrauliki ? Czy da się zdiagnozować sprawność turbiny bez jej wyjmowania ? Dodam, że od pewnego czasu trochę "rzęźi". Auto nie dymi. Pozdrawiam Paweł
-
[ALL B5] Demontaż panelu climatronica
Witam Jak zdemonotować panel climatronica (po lifcie) ? Czy jest to możliwe bez demonotawania radia ? Kombinowałem żeby od spodu jak się otworzy popielniczkę ale opornie to szło. Pozdrawiam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Na trasie sporo było małych miasteczek i fotoradarów czyli hamowanie do 59-69. Pozatym może niezbyt dokładnie sprecyowałem to deptanie. Miałem na myśli zdecydowane przyspieszanie, czyli 4-3 bieg i but. Pozatym nie zabardzo rozumiem stwierdzenie o pisaniu bajek. Te 8 litrów to mało ? Ile waszym zdaniem powinno być ?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
No pewnie że z klimą 30 stopni na zewnątrz to w środku by niezła sauna była Prędkość to tak oscylowała w granicach 110-120. Z tym że po Wrocławiu teraz dużo luźniej się jeździ i to odrazu widać po spalaniu.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
U mnie ostatnio w trybie mieszanym (30%miasto,70%trasa) z tym, że na trasie sobie nie żałowałem i deptałem do tego kilka wahadełek dystans łączny to 340km średnia wyszła 7.99L
-
[B5 AKN] Niewyłączające się wycieraczki
A gdzie znajdują się te przekaźniki ? Który będzie odpowiedzialny za wycieraczki ?
-
[B5 AKN] Niewyłączające się wycieraczki
a ten przełącznik to tam gdzie manetka ?
-
[B5 AKN] Niewyłączające się wycieraczki
Witam Na początku chciałbym zaznaczyć, że nie znalazłem podobnego tematu. A więc problem wygląda następująco : po włączeniu wycieraczek (na dowolną szybkość) ładnie sobie pracują. Po wyłączeniu ich dalej chodzą. Czasem pomoga zgaszenie motoru i jego ponowne włączenie a czasem nie. Ktoś się spotkał z czymś takim ? Pozdrawiam
-
Laptop 17 cali
Okno to jak na stacjonarnej 19 prawie Do projektowania, oglądania super sprawa. W porównaniu do 17 odczuwalna różnica. Należy tylko dodać że jego mobilność jest "delikatnie" ograniczona.
-
Laptop 17 cali
Użytkuję Win7 od dłuższego czasu i z powodzeniem można go nazwać godnym następcą win xp