Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ekonom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ekonom

  1. ekonom odpowiedział(a) na ekonom temat w Audi A4 B6
    Bardzo dziękuje za odpowiedź. Rozumiem że obie wersje bedą pasować ? Czy można je używać zamiennie ?
  2. ekonom opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam Proszę o podanie numeru wtrysków jakie występują w silniku. Mój numer VIN : WAUZZZ8E13A182790 . Pozdrawiam
  3. Niestety nie znalazłem a autko już sprzedane. Znajomy sugerował żeby popytać tam gdzie tuningują. Pozdrawiam
  4. Witam Zaczep od 1/3 kanapy do opuszczania jest uszkodzony. W załączeniu zdjęcia. Nie mogę opuścić kanapy. Jak zrobić żeby położyć ta 1/3 ? Drugi zaczep od 2/3 chodzi sprawnie ale blokuje go coś i nie mogę położyć również kanapy. Pozdrawiam Paweł
  5. ekonom odpowiedział(a) na Krystian Abramczyk temat w 1.6
    A sprawdzałeś świece ? Kiedy ostatnio wymieniałeś ?
  6. Hej Mam gorąca prośbę dotycząca oględzin kompletu foteli we Wschowej. Czy ktoś z okolic mialby czas, żeby podjechać i zobaczyć w jakim są stanie i ewentualnie podesłać fotki ? Jestem poważnie zainteresowany ale ostatnio kilka wpadek zaliczyłem i chciałbym tego uniknąć. pozdrawiam
  7. Jaka jest różnicą między indeksem "S" a "AT" ? Regenerowane ? Cena w serwisie za sztukę to blisko 4 tyś zł Czy półośka SKF VKJC 5507 i VKJC 5580 podejdzie ? Z tego co wyczytałem to mają różne długości lewa 596mm i prawa 618mm.
  8. Witam Proszę o sprawdzenie czy występują dobrej jakości zamienniki przegubu wewnętrznego do mojego auta VIN : WAUZZZ8E13A182790 Jeśli nie to jaki numer mają półośki ?
  9. Dzięki za odpowiedź. Co do demontażu to wiesz może jeszcze jaką końcówką odkręcę śruby trzymające szyny ? Bo sprawdzałem mój zestaw i nic nie przypasowało.
  10. Przymierzam się do wymiany foteli czy jesteście w stanie najlepiej na zdjęciach pokazać różnice w mocowaniu wersji avant i sedan foteli ? Nie demontowalem tego wcześniej a jadę kupić komplet foteli do avanta. Jeszcze takie pytanie logistyczne czy komplet foteli Recaro zmieści się do wersji avant ?
  11. ekonom opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Czesc czy kosz 8E0858005F bedzie pasował pod 2 din w avancie a4 b6 ? Są jakieś różnice między koszami 2 din ?
  12. Cześć Chciałbym przedstawić mój nowy nabytek jakim jest Audi A4 B6 1.9 TDI Quattro. Autko z wyposażenia standardowego szału nie ma ale jest to na czym mi zależało czyli silnik 1.9 TDI i Quattro. Na początek rozrząd, paski, pompa wody, płyny żeby móc jeździć spokojnie w najbliższym czasie. W drugiej kolejności modyfikacje Poniżej wrzucam kilka zdjęć kilka dni po zakupie. Komentarze,uwagi mile widziane Wyposażenie : - Quattro 4x4 ! - Radio CD Concert - Fotele "stołki" - Szyby elektryczne przód - Nawigacja sterowana z konsoli - CB Radio z demontowalną anteną na magnesie - Felgi ENZO 16 i nowe opony Planowane modyfikacje : - Oświetlenie LED środek i zewnątrz (będę całą blendę wymieniał bo jest podgnita a szkiełka lampek są nieszczelne) - Wycieraczki gumowe (zrobione 17.04.2017r) - Fotele kubełki, może Recaro ? - Elektryczne szyby tył - Heble 320/288 - Wymiana kierownicy na 3 ramienną - Tunel bez uchwytu na telefon - Wymiana gałki zmiany biegów na s-line - Felgi 17 AVUS na lato - Czujniki tył - Hamowania i w zależności od kondycji sam chip albo FMIC, większe turbo ale to zobaczymy Pozdrawiam Paweł
  13. ekonom odpowiedział(a) na maroyxi temat w 2.0T
  14. Witam Czy wiecie gdzie we Wrocławiu można wyczyścić nagar zbierający się w silnika FSI, TFSI z zaworów oraz kolektora we Wrocławiu ? Pozdrawiam
  15. Ja swojego czasu tematy elektryczne robiłem na ulicy terenowej "Zapłon. Elektromechanika Pojazdowa. Krystek E". Byłem zadowolony.
  16. ekonom odpowiedział(a) na ekonom temat w Audi A4 B7
    A czy dało by radę jescze dopisać nr. Poduszek pod silnik i skrzynię biegów ? Najlepiej ze schematem dla tych od skrzyni biegów.
  17. ekonom odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Poduszki wymienione. Wymieniłem w sumie dwie silnikowe po obu stronach, jedną mocującą w belce z przodu oraz od skrzyni jedną która jest na tzw. "sankach". Efekt powiem szczerze, że nie powala. Drga tak jak drgało wczesniej może minimalnie lżej ale to prawie nie odczuwalne. Tymczasem chciałem się was zapytać czy jest sens używać dodatków do paliwa usuwających nagar ? Używacie czegoś takiego ? Czy lepiej rozebrać silnik i go wyczyścić z nagaru ?
  18. ekonom odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Jaki jest numer części poduszki prawej i lewej dla A4 B7 rok 2004, silnik BGB, manualna skrzynia ?
  19. ekonom odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Dzisiaj z powodu drgań ciekawą rzecz zaobserwowałem. Osłona od silnika zaczęła robić dziurę w przewodach od chłodzenia. Zdjęcia sytuacji poniżej.
  20. ekonom odpowiedział(a) na qbass95 temat w 2.0T
    Kolego, to występował napinacz i łańcuszek rozrządu ? Czy masz namyśli mechanizm zmiennych faz rozrządu ?
  21. ekonom odpowiedział(a) na MUFC temat w 2.0T
    Z tego zdjęcia za dużo nie wynika niestety. Najlepiej by było pojechać na kanał, zdjąć osłonę i zobaczyć od spodu. Z tego zdjęcia widać, że masz wyciek bo osłona cała w oleju i obudowę filtru oleju z której cieknie/rosi.
  22. ekonom odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Ja robię jeszcze jedna próbę z poduszkami tym razem ASO silnika i skrzyni biegów. Do tego jeszcze taki mały element gumowy koło wiatraka mocujący silnik. Fotki poniżej. Jak będę po wymianie dam znać.
  23. ekonom odpowiedział(a) na ekonom temat w Audi A4 B7
    Podziękował :-)
  24. ekonom opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam Czy jesteście w stanie podać nr części z fotek poniżej ? Chodzi głównie o element gumowy. Nie jest to poduszka silnika Ale ewidentnie tłumi drgania i chciałbym wymienić ponieważ jest mocno zużyta.
  25. ekonom odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Ten łańcuszek oraz szklanki, które wymieniałeś to od napędu zmiennych faz rozrządu ? Zmieniła się praca silnika ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.