Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Mega fajny wóz Gratki fury
  2. Hamulce pozmieniane , jak na takiego kloca bardzo dobrze hamuje , w planach jeszcze rozklejanie lamp żeby środki pomalować na czarno no i moze cos delikatnie z wydechem żeby było słychać v8
  3. Z czasem siądzie, to samo miałem u siebie, kombinacja z nakrętkami itp ale w końcu olałem temat , z czasem ładnie sie ułożyło
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Najsss temat b7 ma tyle stron o rezaniu a tu od razu z grubym yebnięciem , także można zamykać graty fury
  5. Bardzo fajnie te fele siadły , pasują tu, jak jeszcze dojdą hamulce to w całości będzie bardzo dobrze
  6. Również podziękowania organizatorom oraz wszystkim za bardzo dobrze spędzony weekend Było dobrze
  7. Na spokojnie, jutro wieczorem już nikogo nie będzie interesować pogoda
  8. Można jeszcze opuścić może uda sie tarcze i klocki zmienić przed BT to bym je dotarł troszke na trasie
  9. Jakoś siadło
  10. Felgi 20 cali , opona 265/45 Oponki juz na kołach na dniach trzeba montowac bo podgoda dobra
  11. A mogłeś kupić i przełożyć w ASO ...
  12. No i ładnie siadło , tył się jeszcze ułoży
  13. Też patrzyłem na kamerki po tym jak @musti napisał o leżakach
  14. Doszły nowe alusy, używane ale za to w bardzo ładnym stanie, może wzór nie jest jakiś super ale głównie miały być czarne i mieć odpowiednią nośność bo auto akurat ciężki kloc , parametry to 8,5j przod tyl 10j et 50 , ale dojdzie dystans 25mm i bedzie duzo szerzej niż w standardzie
  15. Trzeba zadbać o serwis bo ostatnio auto tylko kilometry bije a nie wiem czy w skrzyni była robiona wymiana oleju ale raczej nie, dodatkowo oliwa do silnika i heble przód
  16. Sami sie chopy nakręcacie i dzięki wam ten wątek sie tak ciągnie, pózniej lament że tyle stron a nic tu konkretnego nie ma, widzicie że porady innych forumowiczów nic tu nie daja a dalej drążycie temat
  17. O motyla noga ale temat tak patrząc na ten wątek , date założenia i opisane mody to tu wychodzą wszystkie efekty zdalnego nauczania pozdro
  18. Siedziałem cicho bo wiadome było że gwincior będzie lepiej tu na fotach wyglądał niż na zywo
  19. Kilka fotek po nałożeniu powłoki, po wypucowaniu auta robi mega robote , co do utrzymania wreszcie wiem co to znaczy czarny lakier
  20. Super robota, świetnie wygląda
  21. Mega fajne auto i świetny kolor
  22. Nie chodzi o wstyd, mi sie akurat bardziej podoba bez emblematów, a w przyszlości myśle założyć lotke maxtona wiec i tak by byly do usunięcia
  23. Auto odebrane, robota wykonana bardzo profesjonalnie , lakier lustro, jestem mega zadowolony, ponoc ta powłoka ma jeszcze do tygodnia pogłębić kolor ale to ja już sie na takich rzeczach nie znam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.