Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B6 AWX] Moja A4 w sedanie :)
heh chwilke pojezdzi a pozniej bedzie cos rezal ale to jak kazdy
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
cos tu cisza na tym watku :gwizdanie:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
no jestem wlasnie z okolic i nieaz juz widzialem w klb zjazd golfiarzy wiekszosc to golfy ll i lll z duzymi kominami i costam prubuja no ale jakos sie organizuja :gwizdanie:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
no golfy maja swoj klub i swoje zloty w klb wiec gorsze nie bedzie mysle
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
heh no raczej nikomu sie nie bedzie chcialo stac w deszczu lub blocie :gwizdanie: ale jak tylko pogoda sie cos poprawi to mysle ze jak to wypali to pojawi sie troszke ludzi
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
siema. no ten spocik w kolbuszowej to dosc ciekawy pomysl w tych okolocach jest mnustwo Aczworek wiec moze cos wypali :gwizdanie:
-
[ALL B6] straż pożarna
autko kolorek swietny
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
no wytarty wytarty dosc solidnie jak i plastik kolo przyciskow do szyb .hmmmm a za ile?
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
tak dokladnie to sa te lampy tylko ja przyciemnilem
-
[B6 AVF] kolejny srebny Avant (gwint mts, antychrom, led)
fajna furka tylko felunek inny by sie przydal
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
no lampy sam przyciemnialem bo wczdesniej nie zabardzo mi sie podobaly a przyciemnialem farba do lamp
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Czesc wszystkim przedstawiam poraz kolejny moja A4 javascript:void(0); to w co ona jest wyposarzona nie bede sie rozpisywal znowu jednak od jakiegos czasu przeszla kilka modow : -postojowki LED -grill w kolorze czarnym - tylne lampy (kierunki) takze w kolorze czarnym - wydechy wymienione na sportowe firmy Apex -wnetrze podswietlenie podsufitki takze wymienione na Led - nowa chlodnica od klimatyzacji i kratka od halogena oraz grill dolny (pier... barzant ) hmm kolejne mody jakie planuje to -wieksza gleba -sciemka szyb ale nie za duza -i lotka na tylna klape jak na razie to wszystko i czekam na opinie pomysly i sugestie javascript:void(0);
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
przycisk od ESP jakas opryszczka wziela autko
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
no zdezak fajny ladnie wyglada tylko ma zatrzaski slabe ale ladnie ladnie
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
kolego wiem bo jezdzilem taka jak Ty masz 170 KM i wiem jak ta idzie a jak idzie moja jest roznica a byly dawane wersje 200KM bo juz spotkalem takich kilka. a co do drugiego kolegi to tak byla bita bo spotkalem sarenke po drodze duzo nie trzeba
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
hehe zmieniony zmieniony zmienione jeszcze tarcze i klocuszki :>
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Witam, oto moje drugie A4 sprowadzone z usa w 2008 r A4 1.8T AMB QUATTRO 170 KM Wysposazenie: SKRZYNIA MANUAL, PAKIET SWIATLO ABS,ESP KLIMATRONIK DWUSTREFOWY Z CZUJNIKIEM JAKOSCI POWIETRZA SKORZANA TAPICERKA PODGRZEWANE FOTELE PRZOD TYL PODLOKIETNIK PRZOD TYL , Z MIEJSCAMI NA KUBKI RNSE BOSE SYSTEM HOMELINK EL.SZYBY LUSTERKA PODGRZEWANE LUSTERKA FOTOCHROM LUSTERKO WSTECZNE Z KOMPASEM SZYBERDACH TEMPOMAT PELNY FIS Przeprowadzone modyfikacje: ZDERZAKI SLINE PRZOD TYL LISTWY DRZWIOWE S4 KONCOWKI WYDECHU ULTER 100MM GRILE S4 BLACK DOKLADKA CUPRA BIXENON SPRYSKIWACZE LAMP TYLNY SPOILER KLAPY S4 PRZYCIEMNIONE SZYBY FMIC SPREZYNY H&R -40MM HAMULCE S4 345/300 MM PRZEWODY HAMULCOWE W OPLOCIE HEEL DOWNPIPE OWINIETY TASMA BAZALTOWA WTRYSKI Z WERSJI BEX PROGRAM 218 KM 353NM BY GREGOR10 DRL TUNEL 2DIN Z B7 TUNER DVBT , USB IN RNSE KIEROWNICA MULTIMEDIALNA Z A4 B8 INSTALACJA LPG DEKORY BLACK PIANO LICZNIK KOLOR V-FIZ AUTO BOX KLAPA OTWIERANA Z PILOTA kilka fotek:
-
[ALL B6] Drgania przy hamowaniu
Ludziska mam takie pytanie poniewaz jak troszke rozpedze auto to przy chamowaniu czuc jak kola drgaja,a mam taka usterke jak pekniety waz cisnieniowy powietrza od hamulcow i zamowilem juz nowy i jestem ciekawy czy to wlasnie jest ta przyczyna drgan czy inna i czy po wymianie na nowy sie to uspokoi?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no autko ladne podoba mi sie jednak ta skrzynia no ale to przeciez kwestia gustu
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
hm no powiem ze te lampy tyl co sa na fotach to nie wyglada to za fajnie te z allegro duzo ladniejsze
-
A4 B6 Tomek [Rzeszow]
no ok a kiedy jest jakis spocik bo ja za duzo narazie nie wiem bo swierzak jestem a co do tylnych lamp to moze za ladne to nie sa ale za to w nocy sie ladnie prezentuja widac dwa diodowe paski jeden mniejszy pod nim drugi wiekszy
-
A4 B6 Tomek [Rzeszow]
Witam :] wiec tak A4 1.8 Turbo Quattro 198 kucykow. wersja USA ( skrzynia manualna) zmienione zderzaki ;] nakladni na progi od S-line obecnie na kolach stalowych na lato alufelgi 18 z polerowanym rantem,swiatla xenon tyl zmienione lampy na LEDy. sodek tapicerka skorzana podgrzewane fotele szyberdach wbudowana nawigacja dvd naglosnienie BOSE 10 glosnikow (robi wrazenie) 8 poduszek . w planach mam wymienic wydechy na sportowe (nie glosne buczace chodzi jedynie o wyglad ) i spojler na klape tylna:) oceniajcie jesli ktos ma jakis pomysl co mozna jeszcze zrobic prosze pisac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jezdze A4 B6 1.8T QUATTRO 198 HP , posiadam rowniez starsza A4 B5 z silnikiem 1.6 :]