Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Witam. male pytanko chcialbym zdemontowac z climatronika przyciski glownie chodzi o + i - bo mam strasznie zniszczone i chcialbym je zregenerowac a za cholere nie wiem jak je wyciagnac i jak sie do tego zabrac zeby nic nie uszkodzic ?
  2. kolego jak ja wywalilem u siebie srodkowy i teraz zaluje na wolnych obrotach jest fajny pomruk ale ostrej jezdzie nie idzie wytrzymac :/ nowy srodkowy juz czeka na zalozenie z powrotem ale jak kto woli
  3. dobrze ze powstal taki watek bo teraz sam juz nie wiem hmmm wywalic kata czy nie ....
  4. sprobuj zadzwonic do sporttig.pl robia kozackie wydechy
  5. ja tam straty mocy po wyrzuceniu srodkowego nie odczulem tylko ze glosniej chodzi
  6. no u mnie po usunieciu tlumnika srodkowego nie da sie dlugo wystrzymac straszny huk :/ wiec robie przelot na 2,5 cala ale juz z srodkowym bo juz mnie ten ryk wnerwia
  7. Mi robili chlopaki z rm motors dwa koncowe tlumniki po zalozeniu efekt zadowalajacy ladnie mrucza
  8. hmmmm no ciekawy temat ja juz niedlugo bede robil caly przelot z kwasowki na 2,5' zobaczymy jaki bedzie efekt czekam jeszcze na tlumnik przelotowy i sklejam graty do kupy jak bedzie gotowe to dam foty
  9. oj dawno tu nie zagladalem ale tu cisza.... ---------- Post dopisany 19-08-2012 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2012 at 15:08 ---------- ludziska moze by zorganizowal spota np za tydzien w niedziele hmm? :-P
  10. ja bym jeszcze ramki z przodu i lampy pociagna na czarno i bylo by mega <kox> ale teraz tez jest git
  11. ladna zamienimy sie silnikami ?
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na dzwonek temat w Audi A4 B5
    dobry pomysl z lampami usa tylko dawniej policja za to dowod brala a teraz to nie wiem moze sie przepisy zmienily , mod sie robi tak ze rozklejasz lampy demontujesz postojowki kabelki od postojowek wlutowujesz do kierunkow i musisz kupic zarowki do kier dwu wluknowe mod gotowy
  13. tak srodek pomalowalem zeby na dole bylo tak samo czarno taki maly moj wymyslony modzik hehe
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    folia folia i folia
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na skater69 temat w Audi A4 B6
    chcesz moge ci obchnac swoje ledy <br /><br />
  16. ja tez rozklejalem moim zdaniem jedyny sposob to opalara nozyk i skrobanka no i pare ladnych godz musisz posiedziec nie wkladaj w zadne piekarniki lampy bo to nic nie da chrom zedrzyj do zera pozniej maluj <br /><br />
  17. I właśnie lepiej zostawić środkowy żeby nie brzęczało metalicznie a zamiast końcowych wstawić np. Apexi ja przerabialem to samo u siebie na konce wstawilem tlumniki apexi i bylo elegancko pozniej zachcialo mi sie wycinania srodkowego tlumnika.... zrobilem wstawilem rurki i ..... masarka w srodku sie nie da wytrzymac na zewnatrz b.fajnie brzmi ale komfortu z jazdy zadnego i trzebabylo przeprosic srodkowy tlumnik i wstawic go z powrotem heh
  18. oka thx to kawal rury jak wyodkrecam wszystko to ogarne temat
  19. nie no wiadomo tylko mi chodzi o srednice rurek jakie by byle najbardziej odpowiednie
  20. Bry . mam zapytanie jakiej srednicy rurke dobrac zamiast kata , i jakiej srednicy zrobic caly uklad wydechowy do koncowych tlumnikow? chce kupic rurki kwasowki i wyspawac caly uklad od poczatku teraz mam zamiast srodkowego tlumnika rurki wstawione ale chce przerobic tak zeby kata wyciac a srodkowy jednak wstawic bo w srodku sie wytrzymac nie da na dluzsza mete.... help :-P
  21. dobra robota z tym wlacznikiem jak zdobende arkusz to robie to samo bo u mnie wlacznik juz caly swieci
  22. fajny modzik tez zakladam takie
  23. fajna sztuka tylko ten xenon cos swieci jak zarowki u mnie w domu :-P
  24. no fajna sztuka mody na plus na ziemie ja :-P tylko mi troche te przednie lampy nie pasuja ale to kwestia gustu
  25. tomekhxc odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4/S4 B6
    o ho ho dobry modzik jak cie spotkam to musisz mi pokazac musze oblukac na zywo jak takie cos wyrezac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.