Treść opublikowana przez tomekhxc
-
climatronik
Witam. male pytanko chcialbym zdemontowac z climatronika przyciski glownie chodzi o + i - bo mam strasznie zniszczone i chcialbym je zregenerowac a za cholere nie wiem jak je wyciagnac i jak sie do tego zabrac zeby nic nie uszkodzic ?
-
Wywalenie tłumika środkowego przy zrobionym downpipe w Audi A4 B6 1.8T
kolego jak ja wywalilem u siebie srodkowy i teraz zaluje na wolnych obrotach jest fajny pomruk ale ostrej jezdzie nie idzie wytrzymac :/ nowy srodkowy juz czeka na zalozenie z powrotem ale jak kto woli
-
Wyrzucenie katalizatora w Audi A4 B6 3.0 ASN
dobrze ze powstal taki watek bo teraz sam juz nie wiem hmmm wywalic kata czy nie ....
-
Kto zrobi układ wydechowy do Audi A4 B6 1.9TDI?
sprobuj zadzwonic do sporttig.pl robia kozackie wydechy
-
Czy można usunąć tłumik środkowy w Audi A4 B5 1.9TDI AJM?
ja tam straty mocy po wyrzuceniu srodkowego nie odczulem tylko ze glosniej chodzi
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
no u mnie po usunieciu tlumnika srodkowego nie da sie dlugo wystrzymac straszny huk :/ wiec robie przelot na 2,5 cala ale juz z srodkowym bo juz mnie ten ryk wnerwia
-
Tłumik sportowy w Audi A4 B6 1.9TDI
Mi robili chlopaki z rm motors dwa koncowe tlumniki po zalozeniu efekt zadowalajacy ladnie mrucza
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
hmmmm no ciekawy temat ja juz niedlugo bede robil caly przelot z kwasowki na 2,5' zobaczymy jaki bedzie efekt czekam jeszcze na tlumnik przelotowy i sklejam graty do kupy jak bedzie gotowe to dam foty
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
oj dawno tu nie zagladalem ale tu cisza.... ---------- Post dopisany 19-08-2012 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2012 at 15:08 ---------- ludziska moze by zorganizowal spota np za tydzien w niedziele hmm? :-P
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
ja bym jeszcze ramki z przodu i lampy pociagna na czarno i bylo by mega <kox> ale teraz tez jest git
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
ladna zamienimy sie silnikami ?
-
USA style
dobry pomysl z lampami usa tylko dawniej policja za to dowod brala a teraz to nie wiem moze sie przepisy zmienily , mod sie robi tak ze rozklejasz lampy demontujesz postojowki kabelki od postojowek wlutowujesz do kierunkow i musisz kupic zarowki do kier dwu wluknowe mod gotowy
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
tak srodek pomalowalem zeby na dole bylo tak samo czarno taki maly moj wymyslony modzik hehe
- Dach ?
-
Tylne lampy z allegro?
chcesz moge ci obchnac swoje ledy <br /><br />
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
ja tez rozklejalem moim zdaniem jedyny sposob to opalara nozyk i skrobanka no i pare ladnych godz musisz posiedziec nie wkladaj w zadne piekarniki lampy bo to nic nie da chrom zedrzyj do zera pozniej maluj <br /><br />
-
Sportowy środkowy tłumik w Audi A4 B6 3.0 ASN
I właśnie lepiej zostawić środkowy żeby nie brzęczało metalicznie a zamiast końcowych wstawić np. Apexi ja przerabialem to samo u siebie na konce wstawilem tlumniki apexi i bylo elegancko pozniej zachcialo mi sie wycinania srodkowego tlumnika.... zrobilem wstawilem rurki i ..... masarka w srodku sie nie da wytrzymac na zewnatrz b.fajnie brzmi ale komfortu z jazdy zadnego i trzebabylo przeprosic srodkowy tlumnik i wstawic go z powrotem heh
-
Jaka rurka zamiast katalizatora do Audi A4 B6 1.8T BFB?
oka thx to kawal rury jak wyodkrecam wszystko to ogarne temat
-
Jaka rurka zamiast katalizatora do Audi A4 B6 1.8T BFB?
nie no wiadomo tylko mi chodzi o srednice rurek jakie by byle najbardziej odpowiednie
-
Jaka rurka zamiast katalizatora do Audi A4 B6 1.8T BFB?
Bry . mam zapytanie jakiej srednicy rurke dobrac zamiast kata , i jakiej srednicy zrobic caly uklad wydechowy do koncowych tlumnikow? chce kupic rurki kwasowki i wyspawac caly uklad od poczatku teraz mam zamiast srodkowego tlumnika rurki wstawione ale chce przerobic tak zeby kata wyciac a srodkowy jednak wstawic bo w srodku sie wytrzymac nie da na dluzsza mete.... help :-P
-
Regeneracja włącznika świateł
dobra robota z tym wlacznikiem jak zdobende arkusz to robie to samo bo u mnie wlacznik juz caly swieci
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
fajny modzik tez zakladam takie
-
[B6 BEX] Moje 190 KM przyjemności
fajna sztuka tylko ten xenon cos swieci jak zarowki u mnie w domu :-P
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
no fajna sztuka mody na plus na ziemie ja :-P tylko mi troche te przednie lampy nie pasuja ale to kwestia gustu
-
[B6 AVF] Moja
o ho ho dobry modzik jak cie spotkam to musisz mi pokazac musze oblukac na zywo jak takie cos wyrezac