Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. no takie sa zalecenia producentow i takie sa schematy podlaczen mozna inaczej podlaczyc ale wtedy trzeba sie wpiac np w postojowki
  2. aha czyli tapicerke w drzwiach trzeba rozebrac tak?
  3. ja juz nie pamietam jakie kupilem bo to 1,5 riku temu kupowalem;) ale bierz sobie zestaw 4300 k
  4. poszedłem na całość sie udalo bo piekielnie to wyglada ;D
  5. no jak kto woli
  6. nie wymyslil jeszcze nikt aplikacji Klubowej na androida?
  7. eee no co ty gadasz u kolegi DarkMind fajnie to wyszlo
  8. Bry. ktos wie jak zdemonowac listwy boczne s-line ? jak one sa zamocowane ? ogolnie chodzi mi o to zeby je sciagnac do malowania?
  9. Z tego co pamietam Virus mial takie cos u siebie ale co dokladnie tam wymodzil to pytaj jego ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-bke-pakiet-s4-brd-fmic-bq-soft-rogal-hebel-s4-345mm-144244/ patrz i poczytaj
  10. o ja :/ tez mi sie tak wydaje ze te uszczelki przepuszczaja i jak przyjdzie mroz no to zebrana tam woda zamarza i dlatemu taki efekt
  11. hmm chyba w moim przypadku nic to nie da bo jak dzisiaj sprawdzalem to sterowanie gora dol dziala a na boki nie dziala wiec cos jest pokickane ale sprobuje
  12. poka fotke jak wyglada malowanie po plastdipie?
  13. a jak myslisz nie bedzie za ciemno pozniej? dekory ci troszke znikna w ciemnej tapicerce ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- Uploaded with ImageShack.us
  14. B.ladnie wygladaja ja w swojej b5 mam podobny mod tylko ze z tansza opcja nie pamietam firmy w kazdym razie nie philips komplecik juz dokladnie nie pamietam cos kolo 250 zeta i troszke szerzej rozmieszczone bo nie mam halogenow
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na miki temat w Nadwozie i Wnętrze
    A najlepiej tak jak mowil junior_tdi wyklepac nowa a tamta wozic w bagazniku
  16. i golfach
  17. caly odlaczyc czy wystarczy tylko - ?
  18. ja polecam radyjko uniden 510xl jest b.dobre tylko ze nie legalne
  19. ja za swoj zestaw dalem 400 zeta i jestem z niego zadowolony teraz swieca eleganco a co najwazniejsze nie sieja na radiu i cb
  20. akryl sie sprawdza tylko daj sobie dobry podklad
  21. no mi tez sie jakos stickery nie widza.... choc przyznaje ze stare golfy ta folia troche odswieza
  22. nie no bez przesady to zalezy jaka barwe swiatla wybierzesz.... moje 8000k przyznaje w deszczu kiepsko bylo , jednak teraz jak juz sie troche wyjaraly maja barwe cos kolo 5000k i powiem ze w zlych warunkach duzo lepiej widac:P zreszta ten zestaw hid co dales w linku cos taki tani jest
  23. no to czekam bo jam mam u siebie polamana a z a6 to na pewno tansza obcja niz kupowanie z eski zkora jeszcze jest ciezko znalesc a aso ceny sa wyjeb..e w kosmos
  24. tak czy siak jutro trzeba sie troche schylic i tam luknac moze jest jakas kostka z przewodami
  25. heh mam ten sam problem:/ yyyy male pytanko gdzie sie go odlancza?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.