Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Video rns-e
tu masz troche rezania w przy tym jest ale kolega woszu wymodzil fajna i tansza opcje niz na ori gratach http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/opcja-tv-in-rns-e-=-multimedia-odtwarzanie-filmow-tv-cyfrowa-adaptera-234347/
-
Wymiana tylnych tłumików w Audi A4 B6 1.8T
na filmikach nie uslyszysz tego jak jest w realu zalezy jakie masz fundusze i jesli bys chcial z kwasa robic przelot to tanio nie bedzie na weekendzie postaram sie movie zrobic jak to u mnie chodzi ---------- Post dopisany 02-12-2012 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 19:30 ---------- prosze filmik choc kiepskiej jakosci i cos sie dziwek z obrazem nie zgral troszke mrozik z rana zlapal to bialy dymek leci:decayed: choc ciezko jest na filmiku ukazac dzwiek rzeczywisty,to jest z wkladkami wyciszajacymi jak chcesz to moge zrobic jak chodzi bez wkladek A4 1.8T 2.5" - YouTube
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
a gosciu z R8 jezdzil w garniaku
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
u nas jezdzi taki pazdzierz 0:13
-
Kierunki US czy da rade i jak zrobic ??
samym kompem nic nie zdzialasz trzeba lampy troche przerobic i zarowki do kierunkow na dwu-wluknowe zalozyc , ktos juz to robil na forum nawet z jakims wylacznikiem tego w razie kontroli
-
felgi wzor RS4 w purpurowym lub kremowym kolorze
nawet fajne to kremowe kolko ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- moja skromna podpowiedz jest taka sprzedaj te fele i zainwestuj w wieksze gleba ,gleba i gleba a wtedy bedzie pole do popisu
-
Końcówki Tłumika
a no sorki wydawalo mi sie ze 90:wink:
-
Żółta kontrolka (O) na FIS - problem
to jest dosc czesta przyczyna
-
Żółta kontrolka (O) na FIS - problem
albo jakis kabelek przerwany lub uszkodzony od czujnika klockow , jesli sprawdzisz styki jak kolega wyzej napisal i nadal blad bedzie to trzeba bedzie przeleciec kabelkownie czy wszystko jest ok
-
felgi wzor RS4 w purpurowym lub kremowym kolorze
plastdip jest w kilku kolorach juz nie pamietam trzebaby sprawdzic eksperymentuj moze cos z tego wyjdzie czekamy na efekty
-
felgi wzor RS4 w purpurowym lub kremowym kolorze
pamietaj ze ciemne fele zmniejsza ci wizualnie kolo mozesz wyprubowac Plastidip jak ci sie kolor znudzi zawsze mozesz cisiagnac
-
Końcówki Tłumika
z tego co sie orientuje to virus ma 90mm a nie 100:wink:
-
felgi wzor RS4 w purpurowym lub kremowym kolorze
ogolnie do zabawy kolorami to za male kolko jesli bys mial 18 lub 19 to mozna by pokombinowac koło w kolor plus do tego jakies detale w tym samym kolorze a no i do tego dobra gleba dystanse zeby szeroko obsadzic i lowrider:decayed: mysle ze przy takiej kombinacji ciekawie by wygladalo
-
Kierunki US czy da rade i jak zrobic ??
w bmw to sa obrysowki za takie cos pozegnaj sie z dowodem u nas jest to zabronione.... chociaz wyglada to
-
A4 B6 Francuz
to ja juz bym wzia 3.0 v6 ta sama moc a praca V6-óstki powodzonka w modach ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- ale co prawda jesli sie samemu cos ukleii to sie morda cieszy inaczej
-
Wymiana tylnych tłumików w Audi A4 B6 1.8T
juz nie pamietam ale cos ponad 500 zeta za obydwa , tylko ze teraz mam caly przelot z kwasa to inaczej chodzi wczesniej jak mialem na ori ukladzie to roznica byla niewielka delikatny pomruk fajnie bylo slychac:decayed: no a teraz na pelnym przelocie to mam wstawione jeszcze koncowki wygluszajace bo masakra jak cie ratuje to moge filmik nagrac jak chodzi ale na tym co juz mam
-
Wymiana tylnych tłumików w Audi A4 B6 1.8T
jesli sie zdecydujesz na wymiane na tlumniki przelotowe to zostaw tlumnik srodkowy bo inaczej bedzie za glosno
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
tylko u dzika . ostatnio sie naciolem na allegro ale dzieki niemu nie doszlo do wymiany na motula z allegro:kwasny:
-
H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?
u mnie H&R tak samo jak u MAGIC87 siadly cos ok -50mm moze i nie jest tak miekko ja na ori sprezynach ale z wieksza predkoscia w zakretach ladnie trzyma auto przy glebie tak z innej beczki kamelus co to za dokladka z przodu fajnie to wyglada gdzie to nabyles
-
Jak najlepiej dbać o skórę w A4 ??
co jakis czas nacieram mleczkiem nie pamietam nazwy a nie chce mi sie do garazu isc:decayed: wiem ze dalem za buteleczke 200ml jakies 30 zeta:eusathink: w kazdym razie nie nacierana skora twardnieje i latwiej ja zniszczyc szczegolnie w lecie jak slonce jara nacierac mleczkiem bedzie lepsza w dotyku i milsza teraz bym sie nie przeszedl ze skory na welur
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
jaka farba psiknoles? ciekawi mie bo juz wkrotce bede robil takiego samego moda
-
Głośny wydech po wycięciu katalizatora i wstawieniu rurki w A4 B5 1.8
bardzo Panu dziękuje właśnie takich krótkich odpowiedzi sie spodziewam od Was po samym wycieciu kata nie bedzie wielkiej roznicy ale po wycieciu srodkowego tlumnika to ooo bedzie glosno
-
stalówki oklejone stickerbomb
malnij stal na czorno tylko bez kolpakow
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
yhm to juz wszystko jasne:wink: gratki za modzik b.fajna sprawa szczegolnie cenowo jesli chodzi o taki mod na ori gratach
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
oki a czy podczas jazdy ogladanie z usb jest mozliwe czy tylko tv jest zablokowane?