Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tu masz troche rezania w przy tym jest ale kolega woszu wymodzil fajna i tansza opcje niz na ori gratach http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/opcja-tv-in-rns-e-=-multimedia-odtwarzanie-filmow-tv-cyfrowa-adaptera-234347/
  2. na filmikach nie uslyszysz tego jak jest w realu zalezy jakie masz fundusze i jesli bys chcial z kwasa robic przelot to tanio nie bedzie na weekendzie postaram sie movie zrobic jak to u mnie chodzi ---------- Post dopisany 02-12-2012 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 19:30 ---------- prosze filmik choc kiepskiej jakosci i cos sie dziwek z obrazem nie zgral troszke mrozik z rana zlapal to bialy dymek leci:decayed: choc ciezko jest na filmiku ukazac dzwiek rzeczywisty,to jest z wkladkami wyciszajacymi jak chcesz to moge zrobic jak chodzi bez wkladek A4 1.8T 2.5" - YouTube
  3. a gosciu z R8 jezdzil w garniaku
  4. u nas jezdzi taki pazdzierz 0:13
  5. samym kompem nic nie zdzialasz trzeba lampy troche przerobic i zarowki do kierunkow na dwu-wluknowe zalozyc , ktos juz to robil na forum nawet z jakims wylacznikiem tego w razie kontroli
  6. nawet fajne to kremowe kolko ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- moja skromna podpowiedz jest taka sprzedaj te fele i zainwestuj w wieksze gleba ,gleba i gleba a wtedy bedzie pole do popisu
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B6
    a no sorki wydawalo mi sie ze 90:wink:
  8. to jest dosc czesta przyczyna
  9. albo jakis kabelek przerwany lub uszkodzony od czujnika klockow , jesli sprawdzisz styki jak kolega wyzej napisal i nadal blad bedzie to trzeba bedzie przeleciec kabelkownie czy wszystko jest ok
  10. plastdip jest w kilku kolorach juz nie pamietam trzebaby sprawdzic eksperymentuj moze cos z tego wyjdzie czekamy na efekty
  11. pamietaj ze ciemne fele zmniejsza ci wizualnie kolo mozesz wyprubowac Plastidip jak ci sie kolor znudzi zawsze mozesz cisiagnac
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B6
    z tego co sie orientuje to virus ma 90mm a nie 100:wink:
  13. ogolnie do zabawy kolorami to za male kolko jesli bys mial 18 lub 19 to mozna by pokombinowac koło w kolor plus do tego jakies detale w tym samym kolorze a no i do tego dobra gleba dystanse zeby szeroko obsadzic i lowrider:decayed: mysle ze przy takiej kombinacji ciekawie by wygladalo
  14. w bmw to sa obrysowki za takie cos pozegnaj sie z dowodem u nas jest to zabronione.... chociaz wyglada to
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na BartekWSH temat w Audi A4/S4 B6
    to ja juz bym wzia 3.0 v6 ta sama moc a praca V6-óstki powodzonka w modach ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- ale co prawda jesli sie samemu cos ukleii to sie morda cieszy inaczej
  16. juz nie pamietam ale cos ponad 500 zeta za obydwa , tylko ze teraz mam caly przelot z kwasa to inaczej chodzi wczesniej jak mialem na ori ukladzie to roznica byla niewielka delikatny pomruk fajnie bylo slychac:decayed: no a teraz na pelnym przelocie to mam wstawione jeszcze koncowki wygluszajace bo masakra jak cie ratuje to moge filmik nagrac jak chodzi ale na tym co juz mam
  17. jesli sie zdecydujesz na wymiane na tlumniki przelotowe to zostaw tlumnik srodkowy bo inaczej bedzie za glosno
  18. tylko u dzika . ostatnio sie naciolem na allegro ale dzieki niemu nie doszlo do wymiany na motula z allegro:kwasny:
  19. u mnie H&R tak samo jak u MAGIC87 siadly cos ok -50mm moze i nie jest tak miekko ja na ori sprezynach ale z wieksza predkoscia w zakretach ladnie trzyma auto przy glebie tak z innej beczki kamelus co to za dokladka z przodu fajnie to wyglada gdzie to nabyles
  20. co jakis czas nacieram mleczkiem nie pamietam nazwy a nie chce mi sie do garazu isc:decayed: wiem ze dalem za buteleczke 200ml jakies 30 zeta:eusathink: w kazdym razie nie nacierana skora twardnieje i latwiej ja zniszczyc szczegolnie w lecie jak slonce jara nacierac mleczkiem bedzie lepsza w dotyku i milsza teraz bym sie nie przeszedl ze skory na welur
  21. jaka farba psiknoles? ciekawi mie bo juz wkrotce bede robil takiego samego moda
  22. bardzo Panu dziękuje właśnie takich krótkich odpowiedzi sie spodziewam od Was po samym wycieciu kata nie bedzie wielkiej roznicy ale po wycieciu srodkowego tlumnika to ooo bedzie glosno
  23. malnij stal na czorno tylko bez kolpakow
  24. yhm to juz wszystko jasne:wink: gratki za modzik b.fajna sprawa szczegolnie cenowo jesli chodzi o taki mod na ori gratach
  25. oki a czy podczas jazdy ogladanie z usb jest mozliwe czy tylko tv jest zablokowane?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.