Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. No właśnie mi sie spaliła jedna postojówka i wyskauje bład ,wiec chyba musi byc canbus ;] Kurde i w sumie teraz nie wiem czy kupowac H6W LED SMD BAX9S CANBUS czy po prostu te blue vision ,panowie zdecydowanej rady potrzebuje ! dostalem od kumpla te blue vision na probe zalozylem powiem ze szkoda kasy praktycznie zadnej roznicy miedzy zwykla
  2. Ludziska mobilizowac sie moze by np na wiosene rozpocza jakis spocik w klb?
  3. mi sie udalo dorwac ramiona i wycieraczki aero za 150 zeta zestaw oczywiscie uzywany z b7 ale za to w dosc dobrym stanie nawet wycieraczki ladnie zbieraja
  4. wiem ze przy et 35 felge mialem na rowno z blotnikiem a 215 to waskie kolo wiec moze nie wystawac a obcierac nie powinno duzo forumowiczow jezdzi na 19 i jest ok
  5. uuu to musisz do wiosny poczekac:wink: zreszta ja tez bo jeszcze ich nie mialem zalozonych
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na bebos temat w Audi A4 B5
    ja bym na twoim miejscu zainstalowal czujniki i sam sygnal dzwiekowy jesli juz chcesz bo te wszystkie monitorki lustereczka allegrowe wygladaja troche tandetnie no chyba ze lubisz takie gadzety to mozna sie w to bawic
  7. podepne sie pod temat bo moze gdzies nie doczytalem. jesli sie wyreza takie podswietlenie w lusterkach to nie bedzie pozniej zadnych bledow na fisie itp? trzeba to programowac czy custam czy bedzie na takim podlaczeniu dzialac bez problemow?
  8. co to masz za xenon jak spryskow nie ma kolor w pyte ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ---------- ps. chcesz zderzak pod dwururke to mam takowy
  9. heh spoko dobrze wiedziec dzieki
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na bebos temat w Audi A4 B5
    no ale co trzeba patrzec w sufit przy cofaniu?
  11. dokladnie wstaw rure z kwasa a sondy wyklocz
  12. dokladnie jesli masz filtr kabinowy zapchany to nie ma sie czego spodziewc
  13. pisz do kolegi piterdzg on ma wszystkie szablony jakie potrzeba do regeneracji ja bralem od niego ---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- no chyba ze nie chce ci sie samemu rezac
  14. et 35 powinno byc najlepsze wtedy felge masz prawie na rowno z blotnikiem:wink:
  15. no i takich odpowiedzi oczekiwalem
  16. tez tak mysle polowalem na wzor od rs4 ale avusy tez sa zayebiaszcze
  17. pytanie przy ktorych felgach zostac ? tzn raczej zostane przy felach na drugim foto avusach te pierwsze zostana zalozone do b5 ale jestem ciekaw opini obecnie: <br /><br /> teraz kupilem nowy zestaw : <br /><br /> drugie foto robione dzisiaj telefonem wiec szalu nie ma
  18. przy takiej oponie to chyba porzadnie trzeba sie kierownicy trzymac
  19. jak go kiedys spotkam to popytam ale rzadko go widuje wiec to moze potrwac:wink:
  20. nie mam ale widzialem u znajomka w b6 i podoba sie mnie to
  21. jak mi pekl slizg pod lampa to skleilem go plynnym metalem i do tej pory trzyma jak wsciekly no ale u ciebie jak te plasticzki sa takie malutkie to raczej nic by to nie dalo:eusathink: spytaj jakiegos spawacza co plastiki lutuje czy by sie do dalo polutwac ...tzn na pewno sie da polutowac tylko czy bedzie trzymac ?
  22. a skad jesli masz na tyle kabla to jedz do macherow od cb uciac w miejscu pekniecia i w tym miejscu go zarobia robilem to u siebie groszowe sprawy chyba ze masz czym to samemu sie bawic ale raczej sie nie oplaca
  23. chlopacy mam pytanko jesli w zlym dziale zaczolem watek to wybaczcie CZy takie cos jest juz u nas w pl dozwolone bo statnio slyszalem ze juz mozna:eusathink: <br /><br /> bo mnie swego czasy shaltowali za to i kazali lampy przerobic bo inaczej dowod zayebia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.