Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. wiadomo s-line jest u nas bardziej dostepny s4 bardziej w stanach mi osobiscie bardziej odpowiada body s4 jednak auto jak kupilem mialo juz pakiet zew s-line i przy tym zostane szczegolnie jest tanszy sam sie teraz przekonalem jak pociagnolem przodem latarnie dokupienie wszystkich kratek to masakra ciagnie po kieszeni zderzak itp... nawet nie chce myslec jakby trzeba bylo kupic od s4:facepalm:
  2. no taki mix to raczej nie ale jak kto woli:wink: ponadto przod s-line mozesz dorezac do zwyklego zderzaka dolna czesc jest inna troche przerobek ale taniej wyjdzie na pewno niz s4
  3. Widzę że poziom mają wysoki. no dosc cinko
  4. tu ma s-line http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-wewnetrzny-88194/ a tu ma s4 http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/s4-b6-bodykit-spis-numerow-czesci-88240/
  5. moim skromnym zdaniem przerabianie b5 to porazka jak bym mial tyle kasy i bawienie sie w przerobki to wolalbym wystylizowac na rs4 b5 , albo kupic normalna b7 a takie cos to jest zgroza:facepalm:
  6. ragaman ci obszywal kiere ? elegancko to sie komponuje myslalem juz u siebie nad takim czyms tylko hmmm no troche ludzi juz ma na czerwono jednak ten kolor najbardziej tam pasuje
  7. to jest ta dokladka z cupry wstawiaja ale jest troche dopasowywania dokładka zderzaka seat leon Cupra R 1ML805903 (2841347410) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  8. [Audi A4 B6 i 7] przeróbka przodu b6 na b7 czy to możliwe
  9. zalezy jakich rozmiarow sa te przetwornice ? ja swoje montowalem tak jak ori pod spodem lampy elegancko spasowaly:wink:
  10. to jest danielsa furacz:decayed:
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na tomcrack27 temat w Audi A4 B6
    jak wyrezasz taki siatex to jeszcze taniej cie wyjdzie:grin:
  12. koncowe cos w stylu apexi srodkowy przelotowy tez i jest zbyt glosno na wiosene zastanawiam sie na rozgalezieniu wstawic jeszcze dwa przelotowe
  13. no wiem wlasnie ale czlowiek sie uczy caly czas a to jest temat do przerobienia na wiosne teraz na zime nie chce mi sie dlubac tylko nie wiem czy jakies przelotowe czy jakies strumiennice co by lepiej wyciszylo bo szczerze bez wkladek to jest masakra
  14. dobre tylko pamietaj ze graty beda troche drozsze niz te od b7
  15. a najlepiej daj jakis fajny koncowy mysle ze to w zupelnosci wystarczy:wink:
  16. w miejsce kata downpipe:wink:
  17. pelen przelot ma sens jesli bys chcial isc w moc a raczej przy 1,6 i przelocie nic nie wydusisz,przy twoim motorze radzilbym jak juz chcesz sam wydech koncowy zmienic
  18. ogolnie rzeczbiorac loloA4 mam nadzieje ze na tych fotach to nie twoje auto
  19. zmienilem na x-cessa 5w40 od dzikusa i jestem mega zadowolony silnik tyka jak talala plukanki nie zrobilem czego troche zaluje aczkolwiek rozni mechanicy troche odradzali plukanke a bo sie rozszczelni czy costam costam i pozniej problemy takie uslyszalem odpowiedzi, aczkolwiek przy nastepnej wymianie robie plukanke silnik suchy nie widac wyciekow raczej sie nie ma czego bac
  20. no powiem ci ze mam dokladnie ten sam rozmiar i na pelnym skrecie mi troche ociera et35
  21. tomekhxc odpowiedział(a) na andrewb25 temat w Audi A4 B5
    no troche trzeba ja zawsze zakladam worek na alternator , janlepiej myc w cieple i sloneczne dni pozniej auto odstoi swoje dobrze wyschnie i problemow nie ma , a jak sie na zalanych przewodach odpala i jezdzi to pewnie mozna narobic , w kazdym razie co roku myje i problemu nigdy nie bylo
  22. zdemontuj siatke i zmierzysz rozmiar
  23. ja p......... ale heble
  24. no dobra a mozna jakos sprawdzic np w sklepie czy tarcze nie sa ori nie mowie o pudelku tylko czy sa jakies numery na tarczach czy costam...bo wydac kase i znowu miec bubel to nie sztuka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.