Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
wiadomo s-line jest u nas bardziej dostepny s4 bardziej w stanach mi osobiscie bardziej odpowiada body s4 jednak auto jak kupilem mialo juz pakiet zew s-line i przy tym zostane szczegolnie jest tanszy sam sie teraz przekonalem jak pociagnolem przodem latarnie dokupienie wszystkich kratek to masakra ciagnie po kieszeni zderzak itp... nawet nie chce myslec jakby trzeba bylo kupic od s4:facepalm:
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
no taki mix to raczej nie ale jak kto woli:wink: ponadto przod s-line mozesz dorezac do zwyklego zderzaka dolna czesc jest inna troche przerobek ale taniej wyjdzie na pewno niz s4
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
Widzę że poziom mają wysoki. no dosc cinko
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
tu ma s-line http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-wewnetrzny-88194/ a tu ma s4 http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/s4-b6-bodykit-spis-numerow-czesci-88240/
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
moim skromnym zdaniem przerabianie b5 to porazka jak bym mial tyle kasy i bawienie sie w przerobki to wolalbym wystylizowac na rs4 b5 , albo kupic normalna b7 a takie cos to jest zgroza:facepalm:
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
ragaman ci obszywal kiere ? elegancko to sie komponuje myslalem juz u siebie nad takim czyms tylko hmmm no troche ludzi juz ma na czerwono jednak ten kolor najbardziej tam pasuje
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
to jest ta dokladka z cupry wstawiaja ale jest troche dopasowywania dokładka zderzaka seat leon Cupra R 1ML805903 (2841347410) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
[Audi A4 B6 i 7] przeróbka przodu b6 na b7 czy to możliwe
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
zalezy jakich rozmiarow sa te przetwornice ? ja swoje montowalem tak jak ori pod spodem lampy elegancko spasowaly:wink:
-
gdzie moge kupic gril s4
to jest danielsa furacz:decayed:
-
prosba o opinie
jak wyrezasz taki siatex to jeszcze taniej cie wyjdzie:grin:
-
Wywalenie tłumika środkowego przy zrobionym downpipe w Audi A4 B6 1.8T
koncowe cos w stylu apexi srodkowy przelotowy tez i jest zbyt glosno na wiosene zastanawiam sie na rozgalezieniu wstawic jeszcze dwa przelotowe
-
Wymiana tylnych tłumików w Audi A4 B6 1.8T
no wiem wlasnie ale czlowiek sie uczy caly czas a to jest temat do przerobienia na wiosne teraz na zime nie chce mi sie dlubac tylko nie wiem czy jakies przelotowe czy jakies strumiennice co by lepiej wyciszylo bo szczerze bez wkladek to jest masakra
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
dobre tylko pamietaj ze graty beda troche drozsze niz te od b7
-
Przelotowy wydech w Audi A4 B5 1.6
a najlepiej daj jakis fajny koncowy mysle ze to w zupelnosci wystarczy:wink:
-
Przelotowy wydech w Audi A4 B5 1.6
w miejsce kata downpipe:wink:
-
Przelotowy wydech w Audi A4 B5 1.6
pelen przelot ma sens jesli bys chcial isc w moc a raczej przy 1,6 i przelocie nic nie wydusisz,przy twoim motorze radzilbym jak juz chcesz sam wydech koncowy zmienic
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
ogolnie rzeczbiorac loloA4 mam nadzieje ze na tych fotach to nie twoje auto
-
Płukanie silnika
zmienilem na x-cessa 5w40 od dzikusa i jestem mega zadowolony silnik tyka jak talala plukanki nie zrobilem czego troche zaluje aczkolwiek rozni mechanicy troche odradzali plukanke a bo sie rozszczelni czy costam costam i pozniej problemy takie uslyszalem odpowiedzi, aczkolwiek przy nastepnej wymianie robie plukanke silnik suchy nie widac wyciekow raczej sie nie ma czego bac
-
Co sądzicie o takich felach??
no powiem ci ze mam dokladnie ten sam rozmiar i na pelnym skrecie mi troche ociera et35
-
[ALL B5] Mycie silnika
no troche trzeba ja zawsze zakladam worek na alternator , janlepiej myc w cieple i sloneczne dni pozniej auto odstoi swoje dobrze wyschnie i problemow nie ma , a jak sie na zalanych przewodach odpala i jezdzi to pewnie mozna narobic , w kazdym razie co roku myje i problemu nigdy nie bylo
-
Głośniki przód
zdemontuj siatke i zmierzysz rozmiar
-
Video rns-e
a prosze
-
Mocny hamulec na lato, słabszy na zime.
ja p......... ale heble
-
drgania kiery przy hamowaniu?
no dobra a mozna jakos sprawdzic np w sklepie czy tarcze nie sa ori nie mowie o pudelku tylko czy sa jakies numery na tarczach czy costam...bo wydac kase i znowu miec bubel to nie sztuka