Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mocny hamulec na lato, słabszy na zime.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po letnim stestowaniu zestawu 360mm mogę napisać tylko jedno: KOTWICA :)

Na zimę preferuje coś "słabszego", 321mm całkowicie wystarcza i mieści się w 16"

360mm jest masakrycznie mocne i nie do zmeczenia w tej budzie i przy tej masie (1710kg). Po przejechaniu na nich około 5000km stwierdzam, tarcze się wreszcie dotarły :) a klocka ubyło około 1mm na sztuce.

Zdj_cie0181.jpg

Zdj_cie0182.jpg

LATO vs. ZIMA

Opublikowano

ale masz tam cudaka :grin:

na jakim klocku to jezdzi ? ori ?

Opublikowano

na zimę z kołami zmieniasz klocki i tarcze ? :D

Opublikowano
na zimę z kołami zmieniasz klocki i tarcze ? :D

no ja u siebie w b7 tak myślełem ze tak bede robił tylko ze ja mam 322 (lato alu 17) i blaszanka 16 nie chciała wejść i zakupiłem alu tez 16:)

Opublikowano

360mm :shock3: od jakiego auta ten zestaw?

Opublikowano

tarcze 360 i klocki z jakiego masz auta ew. prosiłbym nr katalogowy tarczy i klocka

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

i na pewno chcesz aby Ci to zamontować ?????

Opublikowano

ja p......... ale heble :slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
ale masz tam cudaka :grin:

Na jakim klocku to jezdzi ? Ori ?

bosch

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

na zimę z kołami zmieniasz klocki i tarcze ? :D

nom :D

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

360mm :shock3: od jakiego auta ten zestaw?

Audi A8 4E 4,2 litra

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

tarcze 360 i klocki z jakiego masz auta ew. prosiłbym nr katalogowy tarczy i klocka

Powiem ci tak, przerobienie i zamontowanie tego układu hamulcowego to już wyższa szkoła magii :) to nie jest zestaw p&p, on jest zrobiony pod konkretne felgi

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

ja p......... ale heble :slina:

Ten zestaw może pójdzie na sprzedaż, ale tylko jak znajde jakieś fajne 19", bo jest zestaw o rozmiar większy - 385mm :evil: chociaż ten ma zapas około 60-70% na tą masę i 300KM

Opublikowano

Wyższa szkoła magii ?????

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Mc Giver przecudowałeś temat

piasta od C6 załatwia wszystko

Opublikowano
  • Autor
Wyższa szkoła magii ?????

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Mc Giver przecudowałeś temat

piasta od C6 załatwia wszystko

to załóz potem na nią seryjny hamulec :polew::polew::polew::polew::polew::polew: a to jest na seryjnej piaście i mogę se robić dowolne konfiguracje, tylko trza troszkę pomyśleć.

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

robie to codziennie

tarcza od C6 z piastą, zacisk od A6, A8 albo innego pajtona

bez żadnego druciarstwa i kombinacji

Opublikowano
  • Autor
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

robie to codziennie

tarcza od C6 z piastą, zacisk od A6, A8 albo innego pajtona

bez żadnego druciarstwa i kombinacji

pytam się po raz kolejny, założysz na to seryjny hebel po założeniu piasty od C6? A tak przy okazji, widzisz gdzieś tam na fotce druciarstwo i kombinacje???????

Opublikowano

wyluzujta :) tarcza 360mm byla tez w rs4 i zacisk podchodzi plug n play do b6 juz w ogole bez kombinacji, tylko nie wiem jak sie ma zacisk dwutloczkowy do takiego nowszego aluminiowego jedno-wielko-tlokowego

Opublikowano
  • Autor
wyluzujta :) tarcza 360mm byla tez w rs4 i zacisk podchodzi plug n play do b6 juz w ogole bez kombinacji, tylko nie wiem jak sie ma zacisk dwutloczkowy do takiego nowszego aluminiowego jedno-wielko-tlokowego

Nie no, podchodzic podchodzi , tylko jakie są koszta samej nowej tarczy do RS4 B5, nie wspominając o zaciskach i klockach :) Te zaciski od A8 są dwutłoczkowe też i pompa od b6 je ogarnia, a koszt złozenia NOWEGO takiego setup-u tarcze+klocki jest sporo niższy od RS4 a hamowanie takie samo. Jedyny różnica to masa tarczy (360/34mm monolit vs. 360/32mm dual), przez co inne momenty wirujące i dynamika mas.

Opublikowano

Ostatecznie zimermanny można dostać za sporo mniejsza kasę, a jak ktoś ma zniżki to w ogóle

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Opublikowano
  • Autor
Ostatecznie zimermanny można dostać za sporo mniejsza kasę, a jak ktoś ma zniżki to w ogóle

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

jedna sztuka gładka po rabacie ponad 900 do RS4 B5 z zimmermana, perforowana jeszcze bogaciej, a te moje 360 z nacieciem i klockami kosztowały spoooooooro mniej niż ta jedna gładka do RS4 :)

Opublikowano

to w sumie porownujac te dwie tarcze, do rs'ki wystarczy dac te od a8 plus niewielki dystans miedzy tarcze a piaste + dluzsze sruby, kwestia tylko czy 34mm tarcza weszla by w zacisk rs'ki

Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

robie to codziennie

tarcza od C6 z piastą, zacisk od A6, A8 albo innego pajtona

bez żadnego druciarstwa i kombinacji

pytam się po raz kolejny, założysz na to seryjny hebel po założeniu piasty od C6? A tak przy okazji, widzisz gdzieś tam na fotce druciarstwo i kombinacje???????

a ja Ci poraz kolejny pisze że wystarczy wymienic tylko piastę :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
to w sumie porownujac te dwie tarcze, do rs'ki wystarczy dac te od a8 plus niewielki dystans miedzy tarcze a piaste + dluzsze sruby, kwestia tylko czy 34mm tarcza weszla by w zacisk rs'ki

No i tu zaczynają się schody, bo robiąc mały dystans tracisz mozliwość wycentrowania tarczy na piascie. Z tego co pamiętam jest to 12,5 albo 13,5mm przy moim setupie. I tu jest ta cała magia :)

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

robie to codziennie

tarcza od C6 z piastą, zacisk od A6, A8 albo innego pajtona

bez żadnego druciarstwa i kombinacji

pytam się po raz kolejny, założysz na to seryjny hebel po założeniu piasty od C6? A tak przy okazji, widzisz gdzieś tam na fotce druciarstwo i kombinacje???????

a ja Ci poraz kolejny pisze że wystarczy wymienic tylko piastę :facepalm:

tylko, czy aż? to raz, a dwa to seryjnego hebla na to potem nie założysz bez druciarstwa i kombinacji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.