Treść opublikowana przez tomekhxc
-
A4 b7 1.8t
mi sie te kierunki podobaja mi ostatnio w niedziele policja chciala dowod zabrac za zolte halo
-
Jak pomalowac felgi, pomysly i opinie mile widziane
zlote:kox:
-
Wydech Ulter w Audi A4 B8 2.0TDI
wklad wydechowy musi miec oplywowe ksztalty a nie rury do kanta ciente:facepalm:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
wieczorem wrzuce fote puchy to zobaczysz czy to nie jakis feler lub podruba
-
A4 b7 1.8t
moze do tych kierunkow by pasowaly halogeny oklejone na zolto:wink:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
to samo mialem co kolega plasti zamiast malowac plul pewnie jakas pucha felerna musze jeszcze zmienic koncowke moze ona jest do d.... jednak proby nie zrobilem na samochodzie bo jest za zimno tylko na czyms innym
-
A4 b7 1.8t
ta tablica z przodu to ale furmanka kox . czemu sprzedajesz te kola ladnie sie prezentuja na twojej furmance:wink:
-
Wymiana tłumików końcowych w Audi A4 B5 1.8T quattro
Ja mam wydech seria tylko końcowe zmienione Na wiosnę wkładam DP w owijce zamiast kata Tomek mówił że przy całym wydechu z kwasa z jednym przelotowym na środku jest dość głośno. Moim zdaniem najlepiej pod spodem zrobić rozejście i dać 2 przeloty obok siebie tak jak jest w zestawie Magnaflow 16601 dokladnie jeden przelotowy to za malo przydaly by sie jeszcze dwa na rozgalezieniu:kwasny: ale jest to jeszcze do zrobienia
-
Wymiana tłumików końcowych w Audi A4 B5 1.8T quattro
ja mam caly wydech z kwasowki nie tylko kominy:wink:
-
różna szerokość opon na osiach w quattro
dokladnie mialem 235 i na nierownej drodze musisz porzadnie kierownice trzymac bo mozna zeby powybijac:wink:
-
[ALL] Końcówki wydechu
Kolego Tomaszu ale ja szukałem końcówek dwa lata temu. Już dawno je mam . Ale dzięki za pomoc o qrde nie spojzalem na date sorki
-
[ALL] Końcówki wydechu
z tego co widze to tlumnik robiony przez rm-motors nie zgnije nie oni mi robili kominy i jestem bardzo zadowolony latam juz 3 rok i rdzy nie widac zreszta robia z kwasowki bardziej bym ci polecal cos w tym stylu Tłumik sportowy RM Motors RM8 apexi mugen (2952563628) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- zreszta kolega w temacie szuka koncowek tu masz fajne paru forumowiczow ma takie końcówki ozdobne N1-101RS ulter Audi S4 S6 S8 R32 (2894304976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ps. Virus Twoje foty sa pozyczone do aukcji
-
Wasze przebiegi benzynowców
196 tys ...uj wie czy prawdziwy w kazdym razie problemow nie stwaza a w b5 1.6 bedzie prawie 290 ...
-
[B8 CAGA] czarny kot
sedan:slina:
-
Dokładka zderzaka sline b7 na dwa kominy do b6
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-amb-1-8-t-usa-mala-alicja-ze-stanow-sprzedam-kola-18-dobrej-cenie-211011/index4.html tu kolega ma zalozona jesli o to ci chodzi:wink:
-
jaki kolor Zaciskow S4?
jeszcze sie zastanawiam nad takim mixem czarnego i czerwonego
-
jaki kolor Zaciskow S4?
seledyn juz mialem dosc ciekawie to wyglada do czarnej felgi ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ---------- dzisiaj zostaly z grubsza oczyszczone wszystkie gwinty gumkami pozaslepiane i przygotowane sa do piaskowania
-
jaki kolor Zaciskow S4?
odpada ten kolor mi sie nie podoba
-
jaki kolor Zaciskow S4?
mozna poprawic nie zaszkodzi
-
jaki kolor Zaciskow S4?
wiadomo nie chce puzniej gwintow na nowo obrabiac ... mam stare sruby to wkrece i z nimi dam
-
jaki kolor Zaciskow S4?
jakby to bylo blizej to czemu nie u nas w rzeszowie tez takie rzeczy robia wiec nie ma sensu wydawac na przesylki ale dzieki
-
Felgi na lato 18" czy 17"
akurat mam na zbyciu
-
Jak zabezpieczacie dach przed porysowaniem go anteną od CB
te gumowe nakladki z czasem pekaja tak ooo same z siebie kup naklejke bezbarwna i po problenie
-
co zrobic z grillem ? a4b5
kup plastidipa i eksperymentuj na pewno ktoras opcja przypadnie ci do gustu:wink:
-
jaki kolor Zaciskow S4?
tez tak mysle na ori zaciskach mi nie zalezalo moglem sobie ciapac a to juz pasuje zrobic profi