Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Dokładka przód
daj spokuj ... jak juz to wolalbym dolozyc dokladke z leona cupry niz takie cos
-
Do tych którzy rezają swoje lampy, żarówki, HID'y, LED'y, zakładają paski diodowe itp
jakis miesiac temu mialem kontrole drogowa i wlasnie policjant zacza sprawdzac mi swiatla , sam jezdze na hidach sa dobrze ustawione nie oslepiaja i ogolnie jestem z nich zadowolony poniewaz dobrze widac .... policjant mowi tak widze ze ma pan xenony a, spryskow pan nie posiada no to mowie ze nie , patrzy, poziomowania rowniez, ale nic jedynie co zwrocil mi uwage za zolte halogeny ze na takich nie wolno jezdzic, wzia dowod zrobil co swoje a ja sie pytam i co z tymi swiatlami wszystko ok ? on mowi ze tak tylko zebym te halo zmienil , sam sie pytam a spryski ? powiedzial ze teraz spryski nie sa wymagane i ze wszystko jest ok mozna jezdzic ....wiec teraz sam nie wiem jak to do konca jest temat rzeka
-
Malowanie lamp
piekarnik
-
odnawianie (piaskowanie i malowanie) felg Rzeszów
MTI renowacja felg
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
ogolnie watek do zamkniecia bo az straszy
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
ale ulep
-
Malowanie alufelg RS6 jaki kolor?
srebrny ps. znaczek s-line na przedniej atrapie masz za wysoko
-
[B6 AVJ] Jaki układ wydechowy? Remus, Milltek, Magnaflow, Blueflame czy Custom?
ja bym wybieral miedzy milltekiem a magnaflow zreszta oby dwie firmy robia swietne wydechy
-
Układ wydechowy przelotowy do A4 B6 1.9TDI
nie wprowadzaj kolegi w blad:wink: wstawia rurke i tyle w temacie o fck sorki nie doczytalem ze tdi...
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Aj, masz rację! Jaki Ty pamiętliwy jesteś
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a dzialasz cos ?
-
jakie alumki 18 cali ??? i jakie opony na to??
1 ale 3 tez jest spoko
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
masakra
-
Zawieszenie H&R trochę za nisko...
chcesz sprezyny 1ba? mam takowe moge oddac w rozsadnej cenie
-
Układ wydechowy przelotowy do A4 B6 1.9TDI
tyle to ci powinien zrobic kazdy mechanik ktory posiada podnosnik pamietaj ze po wywaleniu kata musisz wykluczyc jedna sonde
-
owiewki
ale po co ci to ? w kazdym razie powinno pasowac tak mi sie wydaje
-
Jaki tłumik końcowy wsadzić do Audi A4 B5 1.8T?
ale bedzie ryk i masahuku a kolega tego chce
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
oo to twoje pewnie juz mchem obroslo
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
kurde no kolor fury jest mega
-
Jaki tłumik końcowy wsadzić do Audi A4 B5 1.8T?
pelen przelot i jakis mugen , apexi lub cos w tym stylu
-
Felgi 8X18" ET35 & opona 235/40-18"
innych fot nie mam niestety ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- w kazdym razie na 1ba nie odcieraly
-
Felgi 8X18" ET35 & opona 235/40-18"
h&r -40
-
Felgi 8X18" ET35 & opona 235/40-18"
zaraz poszukam foty moze cos znajde mialem takie alusy ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- Uploaded with ImageShack.us ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- nie mam za duzo fot z tymi alu mialem na starym komp jest rowno z nadkolem , na tej focie z tylu jest opona 45 i niestety obcieraly, 40 byla ok , przod na calym skrecie obcieral
-
owiewki
owiewki tzn? mozna jasniej?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
aaa nie gadaj raz cie nakrylem pod full marketem