Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Nie jesteś na bieżąco Już jest http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-a4-b5-fourious-257611/ d*pa, bo gosc foty pousuwal.... no szkoda bo probowalem swoja wyobraznie poruszyc ale nie da rady
  2. sprawdz obejme rury wydechowej tam tez czesto gwizdze
  3. zayebisty ten watek jest
  4. i ladnie odsnieza To już od użytkownika zależy co i jak reza w aucie sam jezdze na H&R a to byl taki maly dżołk
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na Shadow temat w Audi A4 B6
    o dokladnie ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- takze raczej nie podejdzie:decayed:
  6. i ladnie odsnieza
  7. o qrde to mi sie nic takiego nie dzieje trzyma normalnie Tomek masz wszystko ok. uf uf poprostu ostatnio b5 jezdzilem w lecie dzisiaj sie przejechalem i troche bylem w szoku do pracy mam ok 5 km i juz bylo cieplutko
  8. o qrde to mi sie nic takiego nie dzieje trzyma normalnie
  9. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-bbk-rodzinne-s4-;-228861/ pytaj kolegi jezdzi to wie:wink:
  10. waz jest ok juz sprrawdzalem, tylko bylem ciekawy bo dzisiaj wyciagnolem b5 z garazu zeby sie przejechac i tam zaraz mi sie nagrzalo a tu ta dyche trzeba zrobic ale jak u ciebie jest podobnie to nie mam sie czym martwic:wink:
  11. pytanie jak wam sie nagrzewaja autka ? bo w mojej b6 zanim bedzie cieplo to musze przejechac z 12 km a w b5 to przejade ok 4 km i jest juz cieplo znowu kolega ma b7 i tez zaraz mu sie nagrzewa:hi:
  12. zarzuc plasti i bedzie czarny ogolnie to ladniejszy jest z s4
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Shadow temat w Audi A4 B6
    ani dokladka bo jakies dziwne wytloczenia sa na nim
  14. zdjecia niedostepne
  15. dokladnie sprawdz tarcze ja mialem to samo
  16. jezdzilem na nich i polecam
  17. przy 1ba wyglada jak allroad:wink:
  18. Przypomniało mi się że to nie wina końcówki:whistling: po malowaniu trzeba chwilę odczekać żeby element wysechł a na końcówce plastidip zasycha i u mnie też tak było że po czasie jak pryskałem dalej to coś krzywo walił strumień więc małym śrubokrętem zeskrobałem ten nalot i było wszystko gucio więc trzeba zwrócić na to uwagę oka ale tak sie dzialo przy pierwszysm uzyciu jak wczesniej nie byl uzywany , probowalem przeczyszczac i przedmuchiwac i dalej nic psika tak jak widac na filmie:facepalm:
  19. raczej roznica jest tylko przy Q i osce
  20. no to qrde nie wiem .....mi sie wydaje ze to wina koncowki....
  21. oka wiec czekamy na efekty
  22. dokladnie tak jak mowisz a to kupilem przez allegro..... PlastiDip KOLOR CZARNY HIT! Plasti Dip ! 400ml (2921279766) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  23. no wlasnie i tak powinno sprobuje jeszcze z inna koncowka moze w tym jest przyczyna bo wymalowalem kawalek metalu i po nalozeniu kilku warstw i wyschnieciu nie powiem bo ladnie wygladalo i plasti spelnial swoja role
  24. to jest wlasnie ta pucha albo to jakis feler albo wystarczy koncowke zmienic:facepalm: ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- krotki movie jak to wyglada sory ze odwrotnie ale nie wiem czemu mi tak tel nagrywa:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.