Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1BA vs S-line jaka jest roznica?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. jak w temacie jaka jest roznica miedzy zawieszeniem 1ba a ori s-line?

Opublikowano
  • Autor

To w s-line bylo montowane 1BE? Myslalem ze tam bylo jeszcze jakies inne zawieszenie.

Opublikowano

przy 1ba wyglada jak allroad:wink:

Opublikowano

1be to kupa na zime, sam mam i jestem niezadowlony :P

Opublikowano
  • Autor

W sumie 1be jest za wysokie

Opublikowano

chyba było jeszcze 1BV, ale w sumie to ta sama wysokość a inna twardość.

Opublikowano
  • Autor

To chyba najlepszym wyborem bedzie kupno gwintu.

Opublikowano

Seryjne zawieszenie "komfortowe" to 1BA, w S-line było montowane 1BE i 1BV oba są niższe niewiele od 1BA, a między sobą różnią się twardością, 1BV jest twardsze od 1BE i ma inną budowę, z tego co się orientuję. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Tak tak rozumiem. Ja mam 1BA i chcialem cos nizszego ok -40 nie mniej ale widze ze z ori ne ma nic takiego.

Opublikowano

Sprężyny H&R kup -40mm ładnie siada na nich. :wink:

Opublikowano
Sprężyny H&R kup -40mm ładnie siada na nich. :wink:

i ladnie odsnieza :grin:

Opublikowano
Sprężyny H&R kup -40mm ładnie siada na nich. :wink:

i ladnie odsnieza :grin:

To już od użytkownika zależy co i jak reza w aucie :decayed:

Opublikowano
Sprężyny H&R kup -40mm ładnie siada na nich. :wink:

i ladnie odsnieza :grin:

To już od użytkownika zależy co i jak reza w aucie :decayed:

sam jezdze na H&R a to byl taki maly dżołk :wink:

Opublikowano
  • Autor

A nie bedzie lipy jak zaloze springi -40 na ori amory od 1BA?

Opublikowano

Z tego co wiem to akajm ma na 1BA sprężyny H&R -35. :eusathink: Ale to musisz bić do niego.

Opublikowano

Ja mam -35 eibach, były na seryjnych amorach z 1BA. Niestety trochę dziwnie bujało autem, ale komfort był fajny. Zmieniłem amorki na monroe reflex i auto zrobiło się dużo sztywniejsze i o dziwo siadł jeszcze lekko niżej.

Mała uwaga, od razu szukaj krótszych odbojów, może być z 1BE/1BV. Te od 1BA dostaną po d*pie, szczególnie tylne.

Opublikowano
Z tego co wiem to akajm ma na 1BA sprężyny H&R -35. :eusathink: Ale to musisz bić do niego.

Tak miał 1BA i H&R ale teraz ma amorki KAYABA

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy moze ktos na forum bedzie mial do sprzedania jakas zawieche -40 albo gwinta. Do wiosny jeszcze chwila zostala :decayed:

Opublikowano

Ogólnie jak wsadzisz sprężyny -35 do seryjnych amorów to kupa jest,auto pozornie jest stabilniejsze,ale amor źle pracujei bardzo szybko się zużywa.

Z nowych polecam zestaw Koni Sport Kit:thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.