Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. znajdz gdzies temat czikity mozesz sie na nim wzorowac
  2. eh dopiero za jakies dwa tyg zmieniam bo jeszcze pewnie wyskocze na anrty
  3. no nie wiadomo organizator zamilkna i malo kto tu zaglada mam nadzieje ze na wiosne da sie cos zorganizowac
  4. polecam ich produkty sa b.dobre Kleje Strukturalne - Silikony - Loctite
  5. ja bym proponowal na czarno prysnac ale to twoje auto i twoj wybor moze daj fote na VT zeby ci zrobili zaciski w kilku kolorach i zobaczysz jak bedzie wygladac
  6. przy et 45 nic nie bedzie obcieralo mam u siebie et 35 i tez nic nie obciera
  7. ja jednak postawilem na czorny Uploaded with ImageShack.us
  8. powiem tak bose na pewno tlumi ten szum
  9. wiec tak moj box jest dosc oplywowy ale jednak szumi troszke przy wiekszych predkosciach jak 120 130 szczegolnie szumi jak wiatr wieje ,nie jest to uciazliwe ....ale szumi
  10. fajnie ze sedan
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    jednak bedzie czarny ---------- Post dopisany 26-02-2013 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 19:18 ---------- teraz cos prosto z piekarnika na zdjeciach tego nie widac ale efekt jest mega teraz poskladac to do kupy i zakladac na auto
  12. foty robione na szybko bo dopiero wrocilem do domu sorki za jakosc a ogolnie chodzi o naklejke
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na SzakalA4 temat w Audi A4 B6
    Qrde wczoraj pod biedronka widzialem a4 z taka dokladka masakra:facepalm:
  14. jutro zrobie fote i pokaze jak u mnie wyglada ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- tylko ze mam bez tych dziwnych plomieni
  15. zima sie bedzie konczyc pomalu w tych pieniadzach kupisz spokojnie jakiegos fajnego interpacka:wink:
  16. na tych 17-tkach masz gumy letnie? ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- a no tak przeciez widac po jakiego sie pytam
  17. koman co sie z twoim autem dzieje jakas cisza nastala mialo byc wielkie rezanie
  18. ja mizlem ori heble na seledynowo pomalowane do czrnej felgi fajny kontrast byl....niestety za male hamulce to kombinowania z kolorami
  19. 1ba= allroad
  20. swietny kolor ogolnie ladna bestia
  21. swietna sprawa u siebie bym to wpia bez zadnych kombinacji:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.