Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je


witjacrf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Interesuje mnie te foto: http://www.audizine.com/gallery/data/502/IMG_0428.jpg ksenon po prawej stronie jest ORI czy jest to w jakiś sposób lampa "przerobiona"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie wtedy jest kierunek ? i na co ta soczewka ?

To jest tylko przerobiona fotka na jakimś photoshopie pewnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Interesuje mnie te foto: http://www.audizine.com/gallery/data/502/IMG_0428.jpg ksenon po prawej stronie jest ORI czy jest to w jakiś sposób lampa "przerobiona"?

konkretnie to jest lampa usa z wyjetym pomaranczowym odblaskiem z kierunku i w kierunku siedzi biała diodowa zarówka.

jak przerobić?

jesli na dokładnei takie to kupić lampy usa rozkleić wywalić obrysówki , wsadzic białe zarówki w kierunki.

tylko nie wiem gdzie jest pomaranczowy kierunek?

mozliwe ze sa z kierunku zrobione dzienne. a kierunku z przodu brak, lub jest w miejscu długich

ale to moje domysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys ktoś pokazywał taką żarówkę ledową - jakby dwuwłóknową gdzie miała białe bardzo mocne diody do dziennych i pomarańczowe do kierunku. W momencie załączenia kierunku dzienne gasło czy tam słabło. Był jakiś link zapodany, drogie toto było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe :) do tego jakieś moduły są? i ciekawe czy Policja nie będzie się czepiać :decayed: bo jak nie to warto pomyśleć jak będzie ksenon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeden szkopuł że żarówki trzeba zamawiać z usa bo u nas jeszcze ich nie znalazłem

na żywo wygląda extra widziałem helmuta z takim modem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem - a niech strace :wink: zobaczymy jak to bedzie dzialalo - koszt tego swiecidelka to ok 100zl - razem z rezystorami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem - a niech strace :wink: zobaczymy jak to bedzie dzialalo - koszt tego swiecidelka to ok 100zl - razem z rezystorami

usa czy w europie znalazłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem ciekawy co z tego bedzie :) bo wyglada to fajnie a jak zapalaja sie mijania to powinny te dzienne zgasnac prawda? bo inaczej beda sie czepiać?

bo slyszalem że dziennie nie powinny sie palić z mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...