Treść opublikowana przez tomekhxc
-
skóra i jej pielegnacja
chyba i ja sie skusze na gliptone:decayed:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jest racje masz wal to kolo na czarno:thumbup1: ps rdza ci nadkole zjada:wink:
-
Swiatla/Kierunki USA
mod spoko ale w pl dowod za to leci:facepalm:
-
Lampy reflektory daylight black
ma rece jak zbyszek nowak
-
jaki kolor Zaciskow S4?
ales odklepal
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
fajny sztan
-
Końcówki wydechu z Q5 Lift do A4 B6 1.9TDI
ori wsadz w imadlo scisnij i voila
-
Stickerbomb czy carbon?
tak jest nie dotykaj i nie naklejaj tego czegos i bedzie git
-
Jak wyrezac reczna regulacje w lampach BIXENON
wlasnie ze nic nie mialem wersja usa lampy byly na sztywno ustawiane bez regulacji
-
Jak wyrezac reczna regulacje w lampach BIXENON
A fabrycznie co miałeś? xenon? Jeśli nie masz regulacji poziomu z kabiny to wygląda jak by było fabryczne autopoziomowanie. nie mialem ksenonu dlatego pytam
-
Jak wyrezac reczna regulacje w lampach BIXENON
czytam i czytam i tutaj jest tylko o wyrezaniu i podlaczeniu silniczkow,teraz tak mam bixy ale nie posiadam panelu sterowania w kabinie i wie ktos jak calosc ogarnac?chodzi mi o takie poziomowanie reczne od a -z robil ktos od podstaw?
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
ladne hehe zgadnij skad je mam nic to nie dalo u mnie uwolnilem przewod z mocowan i nie dalo sie naciagnac ...moze na wersje us oszczedzali z kablami , ale dolutowalem elegancko i jest git ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- a dokladka jest s-line tylko srodkowe slupki folia zaklejone zeby srodek byl czorny ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- wyprubowalem wczoraj pianownice do karchera i swietna sprawa
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
rozklejanie lamp w b6 to duze wyzwanie hehe takze powodzenia:wink:
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
czarna jak d*pa szatana 3.0 v6 przednie lampy w czern
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
bo mialem zimowa stluczke i zderzak byl malowany ale juz niedlugo bedzie czarny ---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ---------- do tego pojdzie jeszcze kiera mieszek i galka do obszycia z biala nicia ---------- Post dopisany 21-06-2013 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 08:27 ---------- kilka fotek "after szałer" no i szybki zostaly przyciemnione ---------- Post dopisany 04-07-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2013 at 18:14 ---------- dekory zalozone, fotka podgladowa na razie nie posiadam innej:facepalm: tv w rns odpalone a i jeszcze jedna mala rzecz ktora mi sie b.podoba listwy drzwiowe poszly w czarny mat ---------- Post dopisany 22-08-2013 at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 21:13 ---------- srodek lata i wskoczyly nowe kapcie nastepny mod to bixenon , juz w drodze teraz trzeba zbierac graty na wyrezanie regulacji recznej no i w koncu trzeba odwiedzic fabrykemocy ile mozna jezdzic seria:kwasny: ---------- Post dopisany 28-08-2013 at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 17:32 ---------- bixy juz na aucie jak swieca to nie wiem bo niedawno zalozylem ogolnie to nie bylo problemow z montazem poza tym ze do prawej lampy przewody byly za krotkie i musialem dolutowac ok 10 cm zeby wpiac wtyke:kwasny:
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
widziałes banan z białą d*pą?
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
ale kosa:jerk:
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
heh mam b6 z usa i mam zwykly tunel myslalem ze ten jest z b7
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
a co to za tunel srodkowy masz b. fajny byly takie w b6?
-
żarówki philips x-treme
mialem blue vision-y , night breakery i moze deczko lepiej od zwyklych zarowek ale ogolnie rewelacji nie ma sadze ze te podobnie
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
emblemat sciagniesz bez problemu na odwrocie listwy siedzi na tak jakby rozklepanym tworzywie rozwiercisz troszke i emblemat out pozniej na kleju go polozysz i jest git
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
nice kolorek jak sie sprawuje dokladka od cupry nie urwales jej jeszcze hehe?
-
12V w gniazdku zapalniczki
do cb radia przeciagnolem kable pod zaslepke z lewej str tam gdzie znajduja sie bezpieczniki mase dajesz do sruby a przewod napieciowy pod ktorys bezpiecznik najlepiej sprawdz sobie miernikiem w ktorym jest napiecie po przekreceniu stacyjkiprosta operacja i zadnych przewodow nie widac pozdro
-
[B6 AWX] Srebnulka by Luki :)
podpisuje sie pod reszta tylne lampy out
- A4 b7 1.8t