Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. chyba i ja sie skusze na gliptone:decayed:
  2. jest racje masz wal to kolo na czarno:thumbup1: ps rdza ci nadkole zjada:wink:
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na majster151 temat w Audi A4 B6
    mod spoko ale w pl dowod za to leci:facepalm:
  4. ma rece jak zbyszek nowak
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    ales odklepal
  6. ori wsadz w imadlo scisnij i voila
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na bosaq temat w Audi A4 B7
    tak jest nie dotykaj i nie naklejaj tego czegos i bedzie git
  8. wlasnie ze nic nie mialem wersja usa lampy byly na sztywno ustawiane bez regulacji
  9. A fabrycznie co miałeś? xenon? Jeśli nie masz regulacji poziomu z kabiny to wygląda jak by było fabryczne autopoziomowanie. nie mialem ksenonu dlatego pytam
  10. czytam i czytam i tutaj jest tylko o wyrezaniu i podlaczeniu silniczkow,teraz tak mam bixy ale nie posiadam panelu sterowania w kabinie i wie ktos jak calosc ogarnac?chodzi mi o takie poziomowanie reczne od a -z robil ktos od podstaw?
  11. ladne hehe zgadnij skad je mam nic to nie dalo u mnie uwolnilem przewod z mocowan i nie dalo sie naciagnac ...moze na wersje us oszczedzali z kablami , ale dolutowalem elegancko i jest git ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- a dokladka jest s-line tylko srodkowe slupki folia zaklejone zeby srodek byl czorny ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- wyprubowalem wczoraj pianownice do karchera i swietna sprawa
  12. rozklejanie lamp w b6 to duze wyzwanie hehe takze powodzenia:wink:
  13. czarna jak d*pa szatana 3.0 v6 przednie lampy w czern
  14. bo mialem zimowa stluczke i zderzak byl malowany ale juz niedlugo bedzie czarny ---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ---------- do tego pojdzie jeszcze kiera mieszek i galka do obszycia z biala nicia ---------- Post dopisany 21-06-2013 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 08:27 ---------- kilka fotek "after szałer" no i szybki zostaly przyciemnione ---------- Post dopisany 04-07-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2013 at 18:14 ---------- dekory zalozone, fotka podgladowa na razie nie posiadam innej:facepalm: tv w rns odpalone a i jeszcze jedna mala rzecz ktora mi sie b.podoba listwy drzwiowe poszly w czarny mat ---------- Post dopisany 22-08-2013 at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 21:13 ---------- srodek lata i wskoczyly nowe kapcie nastepny mod to bixenon , juz w drodze teraz trzeba zbierac graty na wyrezanie regulacji recznej no i w koncu trzeba odwiedzic fabrykemocy ile mozna jezdzic seria:kwasny: ---------- Post dopisany 28-08-2013 at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 17:32 ---------- bixy juz na aucie jak swieca to nie wiem bo niedawno zalozylem ogolnie to nie bylo problemow z montazem poza tym ze do prawej lampy przewody byly za krotkie i musialem dolutowac ok 10 cm zeby wpiac wtyke:kwasny:
  15. widziałes banan z białą d*pą?
  16. heh mam b6 z usa i mam zwykly tunel myslalem ze ten jest z b7
  17. a co to za tunel srodkowy masz b. fajny byly takie w b6?
  18. mialem blue vision-y , night breakery i moze deczko lepiej od zwyklych zarowek ale ogolnie rewelacji nie ma sadze ze te podobnie
  19. emblemat sciagniesz bez problemu na odwrocie listwy siedzi na tak jakby rozklepanym tworzywie rozwiercisz troszke i emblemat out pozniej na kleju go polozysz i jest git
  20. nice kolorek jak sie sprawuje dokladka od cupry nie urwales jej jeszcze hehe?
  21. do cb radia przeciagnolem kable pod zaslepke z lewej str tam gdzie znajduja sie bezpieczniki mase dajesz do sruby a przewod napieciowy pod ktorys bezpiecznik najlepiej sprawdz sobie miernikiem w ktorym jest napiecie po przekreceniu stacyjkiprosta operacja i zadnych przewodow nie widac pozdro
  22. podpisuje sie pod reszta tylne lampy out
  23. tomekhxc odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    no fajne to kolo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.