Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skóra i jej pielegnacja


makovic

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam opinii o takim specifiku:

Odżywka do skóry Poorboys Leather Stuff tester

Szukam środka prostego do pielęgnacji tapicerki skórzanej, nie bawię się w detailing itp., nie chce tez poświecić pól weekendu na pucowanie auta na błysk bo według mnie nie na tym to polega.

Jednocześnie chce zadbać o skórę w należyty sposób za rozsądne pieniążki.

Ma ktoś jakieś doświadczenia ze specyfikiem z powyższego linka? Jeśli ktoś ma do zaproponowania coś co sam przetestował i byl zadowolony niech da znać.

Będę "dźwięczny". Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu , zainwestuje pare groszy w coś takiego. GLIPTONE -do regularnego czyszczenia ciemnej skóry (3219287087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Rewelacyjny zapaszek nowej skóry po czyszczeniu , utrzymuje się dłuuuuugi czas. Mi taki zestaw wystarczył na 6 krotne pucowanie mojej tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal kolega - Gliptone - bedziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu , zainwestuje pare groszy w coś takiego. GLIPTONE -do regularnego czyszczenia ciemnej skóry (3219287087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Rewelacyjny zapaszek nowej skóry po czyszczeniu , utrzymuje się dłuuuuugi czas. Mi taki zestaw wystarczył na 6 krotne pucowanie mojej tapicerki.

A jak wygląda proces nakładania i stosowania tego cudownego środka?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psikasz na fotel, wcierasz delikatną szczoteczka, i wycierasz do sucha fibrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio skusiłem się na Gliptona i jestem naprawdę zadowolony. Regularnie w jakiś sposób czyściłem skórę na fotelach, ale po zastosowaniu Gliptona było widać, że jednak jeszcze sporo brudu na niej było. No i ten zapach nowej skóry też niczego sobie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem colourlocka. Trochę mi czasu zeszło ale dałem radę. Z pewnością tak jak ktoś w innym wątku pisał efekt to satyna/mat. Zobaczę w poniedziałek jak będę jechał do pracy...

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cleaner Colourlock Strong jest lepszy od Gliptone GT12. Sprawdzałem na bananowej skórze:whistling:

Na to odżywka Gliptone i jest :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1376150606338.jpg

ja uzyłem dzisiaj tego preparatu z aso i ogólnie wygląda dużo lepiej jakby nabrała świeżości , zobaczymy jak się utrzyma:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do bieżącej pielęgnacji polecam środek Nielsen Leather Lux. Dobrze czyści skórę przy bieżącej pielęgnacji i zarazem odżywia i zabezpiecza ją. Zapach całkiem fajny choć bywa chwilami duszący. Cena do wydajności świetna! Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też długo się zastanawiałem nad zakupem Gliptona właśnie ze względu na ceną, ale się skusiłem i jestem raczej zadowolony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mozecie podlinkowac jakis zestaw z Gliptona ktorego uzywacie bo widzialem kilka.I drugie pytanko na jednym fotelu ma lekko wytarta skore(kawaleczek ok 2 cm).Czy glipton jest tylko do czyszczenia czy jest takze do renowacji skory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...