Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Wykonanie układu wydechowego od podstaw do A4 B6 1.8T
dokladnie a tutaj kolega chce do 1.8t i tu jest jeszcze wiecej zabawy i zakretow
-
Wykonanie układu wydechowego od podstaw do A4 B6 1.8T
wydech nic nie daje? chodzi mi o wersje garazowa robiony wlasnymi silami jak bylo w moim przypadku mialem zle dobrane wydechy i jedyny rezultat jaki byl to sam huk , ale jesli zastosujesz wydechy np od firmy magnaflow a reszte wykonasz sam to koszta oczywiscie ze sie zmniejsza
-
Wykonanie układu wydechowego od podstaw do A4 B6 1.8T
jak chcesz pojsc w moc taki wydech wlasnej roboty ci nic nie da juz lepiej zalozyc firmowy dedykowany , bawilem sie samemu i mialem z kwasa wydech calutki jak masz gdzie to jeszcze ok jest w cholere roboty dopasowywania itp, na koniec i tak go sprzedalem
-
Przednie ringi w czarnym połysku
do b6 czarnych raczej ori nie bylo
-
7.5j x 17 et 28 225/50 r17 5x112
oki dzieki za info dam sobie spokoj i bede celowal cos w stylu sline:wink:
-
7.5j x 17 et 28 225/50 r17 5x112
witam czy takie cos jak w temacie da sie wcisnac w b6 ? a dokladnie chodzi mi o kola z a5 ori
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
prawdopodobnie najlepsi na podkarpaciu Multiserwis robilem u nich instalke i jestem w pelni zadowolony swietne wykonanie polecam
-
A4 B5 AVANT Pakiet USA
pakiet usa tzn co? bo na stany byly puszczane sedany jak i avanty
-
Piszczący zawias drzwi!
uzywam tego srodka w pracy i polecam ma dobre wlasciwosci smarujace WURTH SMAR O WYSOKIEJ LEPKOŚCI HHS 2000 OD ASO (3514403306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Przelot bez kata i instalacja gazowa w A4 B5 1.8T quattro
stag dobrze dobrany i odpowiednio wystrojony rowniez ogarnie taka moc:wink:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
ja nie widzialem ale widzial mnie tomasz_gti na parkingu galerii krakowskiej tomasz dzieki za info szkoda ze nie bylo okazji sie spotkac pozdrawiam:decayed:
-
Malowanie skorodowanego tłumika w A4 B7 1.8T
Zobaczymy jak z trwałością tego sprayu moim zdaniem srebrzanka dłużej wytrzyma no ale mogę się myli:wink:
-
Przelot bez kata i instalacja gazowa w A4 B5 1.8T quattro
ja opisuje akurat swoj przypadek bo ja tak zrobilem wystroilem optymalnie auto na 190 km dopiero pozniej oddalem do gazownika i on mi stroil do tego gaz , mowil ze ta instalacja jaka mi zalozyl wytrzyma do 220km jakbym chcial pomodzic,a ze lpg mam dopiero od wczoraj to jestem jeszcze laikem w tym temacie i nie bede sie wymadrzal:decayed:
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
Ja bym tam wrzucił 12000k.
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
lepiej dolozyc troszke i ladne bixy kupic:wink:
-
Przelot bez kata i instalacja gazowa w A4 B5 1.8T quattro
gaz to zadna profanacja 1.8t b.dobrze smigaja na gazie , moze sie myle ale moje zdanie jest takie ze jesli chcesz modzic to wyzbieraj wszystkie graty , wyskladaj ladnie , pozniej strojenie i do mocy finalnej jaka osiagniesz oddaj wtedy auto do gazownika zeby zrobil instalke pod te parametry i jak kolega pisze wez staga z wtryskami hany no ale wybor nalezy do ciebie pozdro:decayed:
-
Malowanie skorodowanego tłumika w A4 B7 1.8T
nie no serio mowimy na takie cos to moim zdaniem najlepiej srebrzanka wyczysc dobrze pomaluj i bedzie git sam tak w tamtym roku robilem i sziedzi jak na razie do tej pory:wink:
-
A4 B7 BRD carny avant
fajna furka pogratulowac:wink: co pierwsze to bym ja na ziemie posiadzil troszke bo chyba 1ba tam siedzi:wink:
-
Malowanie skorodowanego tłumika w A4 B7 1.8T
takie cos to tez bym wyczyscil i pomalowal zwykla srebrzanka
-
[B6 AWX] Granat na zapłonie 160KM/398NM RNS-led 320/288mm
no wlasnie ladnie odswierza komore silnika cena calkiem wporzo jesli znalazlbys nr zbiorniczka bym poprosil:wink:
-
[B6 AWX] Granat na zapłonie 160KM/398NM RNS-led 320/288mm
fajna sztuka i zadbana mozna na pw jaki koszt zbiorniczka plynu:decayed:
-
Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je
jak tylko zrobie to sie pochwale ale dopiero wezme sie za to jak przod rozbiore bo spryski bede rezal:wink:
-
podswietlenie dolne
daj spokoj to nie batmobil ale jak tobie sie podoba to montuj zobaczymy jakie efekty:decayed:
-
Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je
odgrzewam kotleta:decayed: dzisiaj wpadl mi w lamy maly gift z juesej tylko teraz tak mam zalozone bixy a lampy usa leza w garage ,przy odrobinie wolnego czasu spróbuje przelozyc gniazda i ogarnac kabelkownie jak sie uda to pochwale sie rezultatem
-
[B6 AVF] MaxG
1ba to allroad zmien zawieche i ladne kolo i bedzie git:wink: gratki zakupu bezawaryjnosci:decayed: