Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. dokladnie a tutaj kolega chce do 1.8t i tu jest jeszcze wiecej zabawy i zakretow
  2. wydech nic nie daje? chodzi mi o wersje garazowa robiony wlasnymi silami jak bylo w moim przypadku mialem zle dobrane wydechy i jedyny rezultat jaki byl to sam huk , ale jesli zastosujesz wydechy np od firmy magnaflow a reszte wykonasz sam to koszta oczywiscie ze sie zmniejsza
  3. jak chcesz pojsc w moc taki wydech wlasnej roboty ci nic nie da juz lepiej zalozyc firmowy dedykowany , bawilem sie samemu i mialem z kwasa wydech calutki jak masz gdzie to jeszcze ok jest w cholere roboty dopasowywania itp, na koniec i tak go sprzedalem
  4. do b6 czarnych raczej ori nie bylo
  5. oki dzieki za info dam sobie spokoj i bede celowal cos w stylu sline:wink:
  6. witam czy takie cos jak w temacie da sie wcisnac w b6 ? a dokladnie chodzi mi o kola z a5 ori
  7. prawdopodobnie najlepsi na podkarpaciu Multiserwis robilem u nich instalke i jestem w pelni zadowolony swietne wykonanie polecam
  8. pakiet usa tzn co? bo na stany byly puszczane sedany jak i avanty
  9. uzywam tego srodka w pracy i polecam ma dobre wlasciwosci smarujace WURTH SMAR O WYSOKIEJ LEPKOŚCI HHS 2000 OD ASO (3514403306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  10. stag dobrze dobrany i odpowiednio wystrojony rowniez ogarnie taka moc:wink:
  11. ja nie widzialem ale widzial mnie tomasz_gti na parkingu galerii krakowskiej tomasz dzieki za info szkoda ze nie bylo okazji sie spotkac pozdrawiam:decayed:
  12. Zobaczymy jak z trwałością tego sprayu moim zdaniem srebrzanka dłużej wytrzyma no ale mogę się myli:wink:
  13. ja opisuje akurat swoj przypadek bo ja tak zrobilem wystroilem optymalnie auto na 190 km dopiero pozniej oddalem do gazownika i on mi stroil do tego gaz , mowil ze ta instalacja jaka mi zalozyl wytrzyma do 220km jakbym chcial pomodzic,a ze lpg mam dopiero od wczoraj to jestem jeszcze laikem w tym temacie i nie bede sie wymadrzal:decayed:
  14. Ja bym tam wrzucił 12000k.
  15. lepiej dolozyc troszke i ladne bixy kupic:wink:
  16. gaz to zadna profanacja 1.8t b.dobrze smigaja na gazie , moze sie myle ale moje zdanie jest takie ze jesli chcesz modzic to wyzbieraj wszystkie graty , wyskladaj ladnie , pozniej strojenie i do mocy finalnej jaka osiagniesz oddaj wtedy auto do gazownika zeby zrobil instalke pod te parametry i jak kolega pisze wez staga z wtryskami hany no ale wybor nalezy do ciebie pozdro:decayed:
  17. nie no serio mowimy na takie cos to moim zdaniem najlepiej srebrzanka wyczysc dobrze pomaluj i bedzie git sam tak w tamtym roku robilem i sziedzi jak na razie do tej pory:wink:
  18. fajna furka pogratulowac:wink: co pierwsze to bym ja na ziemie posiadzil troszke bo chyba 1ba tam siedzi:wink:
  19. takie cos to tez bym wyczyscil i pomalowal zwykla srebrzanka
  20. no wlasnie ladnie odswierza komore silnika cena calkiem wporzo jesli znalazlbys nr zbiorniczka bym poprosil:wink:
  21. fajna sztuka i zadbana mozna na pw jaki koszt zbiorniczka plynu:decayed:
  22. jak tylko zrobie to sie pochwale ale dopiero wezme sie za to jak przod rozbiore bo spryski bede rezal:wink:
  23. tomekhxc odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    daj spokoj to nie batmobil ale jak tobie sie podoba to montuj zobaczymy jakie efekty:decayed:
  24. odgrzewam kotleta:decayed: dzisiaj wpadl mi w lamy maly gift z juesej tylko teraz tak mam zalozone bixy a lampy usa leza w garage ,przy odrobinie wolnego czasu spróbuje przelozyc gniazda i ogarnac kabelkownie jak sie uda to pochwale sie rezultatem
  25. tomekhxc odpowiedział(a) na MaxG temat w Audi A4/S4 B6
    1ba to allroad zmien zawieche i ladne kolo i bedzie git:wink: gratki zakupu bezawaryjnosci:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.