Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
to jest dobre nak masz lampy usa , taki sam zestaw mam w domu:decayed:
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
dzieki ale nie bede ladowal jakis filtrow itp , zalozylem zwykle zarowki i musze przyznac ze chociaz na zolto ale o wiele lepiej swieca od tych ledowych , ledow w sloneczny dzien po prostu nie widac
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
ludziska ktory z was ma zamontowane dla drl zarowki ledowe h7 ? kupilem takie same co harry ma i mi wala bleda na fisie u was tez tak jest?
-
A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!
jest swietna jak zapakujesz heble to bedzie kosa
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
ładnie świeci , a powiedz mi czy masz moduł dziennych co obniza napiecie ? gdzie kupiłeś ledy ? tak zamontowane mam moduł do świateł dzienny i DRL no i żarówka led h7 , a gdzie kupiłem te ledy to kupiłem u tego ziomala z Dukli ŻARÓWKA LED HALOGEN H7 18 SMD 5060 12V DZIENNE (3670137302) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. co do tych zarpowek to sie troche zawiodlem ....wala mi dlega na fisie a kupilem te same u tego samego sprzedawcy , u ciebie jak jest nie ma bledow?
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
czekaj az odmarznie:wink:
-
sedan i box + rowery na dach
Bagażnik dachowy Audi A3 8P A4 B6 B7 A6 C6 C5 (3738037962) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja mam cos takiego , co prawda w b6 ale jest uniwersalny , rozstaw mozna zmieniac , nie niszczy lakieru drzwi pod tym wzgledem jest ok wada to ze po zimie szlak trafil elementy metalowe poprostu zardzewialy , jesli chcesz cos taniego to moze byc ale moim zdaniem warto dolozyc i kupic cos porzadnego np z amelinium:wink:
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
nice:naughty:
-
Jakie końcówki wydechu ? 1.8T
100 sie zmiesci 90 tez , kuncowka dzwieku ci raczej nie zmieni a srednice to sowmiarka i pod auto:wink:
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
wazna w swietle prawa , moim zdaniem spryski lamp dodatkowy koszt a rzecz malo przydatna no ale takie przepisy wiec szoda dowodu , a z ostatnich aktualnych modow to zawiasy klapy od lukaszxxx zajefajna sprawa ---------- Post dopisany 10-12-2013 at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 21:05 ---------- teeera jak zderzak pod spryski lezy u lakiernika doszla nowa zabawka po sofcie ori icek dostaje troche po d.... teraz bedzie ok ale jak przyjdzie lato w drodze modul drl oraz zarowki led w bixy
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
dokladnie i jeszcze koncowki wydechu bo ultery mi sie znudzily
-
tarcze 345mm a felga 17cali
a no chyba ze tak , jakby dolozyl dystanse to pewnie by pasilo
-
tarcze 345mm a felga 17cali
nie wiem jak jesz przy b8 u mnie w b6 przy 345 jak zalozylem 17 na zime to jeszcze z 1,5 cm luzu:decayed: ---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ---------- no moze cos mniej w kazdym badz razie da sie
-
tarcze 345mm a felga 17cali
Wejdzie bez problemu
-
przegrzane tarcze
rozjebalo mnie to kupiles powiadasz ?
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
na klockach jest czujnik mozliwe ze juz przetarlo , a jesli mowisz ze klocka jeszcze sporo to sprawdz przewody moze ktorys jest uszkodzony i bedzie blad
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
a no bylem w tesco:decayed:
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
thx kupilem taki zestawik jak ty i teraz bede rezal dzienne:decayed:
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
nie no ogolnie ladnie to wyglada ze wszystkimi ciemnymi ale sam wiesz jakie sa przepisy u nas:kwasny: ja przednie zostawialem u siebie bym nie pojezdzil
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Jak myślisz ile pojeździsz z tymi szybami ?
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
fajne te zarowki ..... jak wlaczysz drogowe to jak daja? jeżeli chodzi o xenon to na nim długich nic nie widać , założyłem bixenon i jest jak ula wszystko widać pięknie to spoko chyba sie skusze na taki mod
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
fajne te zarowki ..... jak wlaczysz drogowe to jak daja?
-
Wydech z kwasówki do A4 B6 1.9TDI?
szkoda zachodu jak chcesz kwasa to kup jakis dedykowany uklad , jak chcesz juz cos zmienic to ewentualnie koncowe puchy i bedzie git
-
piny, konektory
oki dzieki za info
-
Wydech z kwasówki do A4 B6 1.9TDI?
mialem w 1.8t przelot od poczatku i trzeba bylo wstawic srodkowy bo leb urywalo