Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. 100 wrzucaj:whistling:
  2. licznik wymiata bede polowal na taki
  3. wyslij lampy Grzeskowi jak sie boisz ogarnie temat:wink:
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B5
    oki pany dzieki za info teraz wiem jak czlowieka pokierowac:wink:
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B5
    Jak ta redukcja wygląda ma ktoś fotkę?
  6. elegancko ci to wyszlo
  7. blutek fajna sprawa dawca przelacznika moze a3?
  8. wszystko jest dokladnie opisane w pierwszym poscie
  9. czarne ramki fajna sprawa cos paruja bixy a i pisze sie Gwerty przez GGGG nie wiem czemu wszyscy zawsze myla
  10. tomekhxc opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    bry jak w temacie orientuje sie ktos czy zwykla kierownica z b6 podejdzie do b5 ? bo bede zakladal mf i mam ziomka ktory chcialby stara kiere odemnie tylko ze ma b5 i nie jestem pewien czy podejdzie robil tkos kiedys takie cus?
  11. miejsce na otwory powinny byc zaznaczone od wewnetrznej juz w zderzaku wiec nie powinno byc problemu
  12. bedziesz obklejal to folie podgrzej nawet suszarka to ladnie ci sie ponaciaga i nie bedzie zadnych zmarszczen:wink:
  13. tzn? wiem ze wrc robil to w b8 ale ze w b7 da sie to nie wiedzialem
  14. trza patrzec czy Q czy oska , mysle ze bedzie to samo
  15. o co kaman z tyn v-fiz em ? fajny bajer z tymi wskazowkami ciekawe da sie to zrobic w b6:eusathink:
  16. folia to b.dobry pomysl fajnie sie nakleja i zawsze mozna sciagnac
  17. kolo miazga stalowy nieeee zostaw rude
  18. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-schematy-ukladow-elektrycznych-zlacza-wiazki-piny-dane-151516/
  19. mozna tez psiknac farba do lamp lub folie nakleic
  20. chodzi ci o to psssyt jest gdzies temat bow off w 1.8t sie nie sprawdza , dla samego dzwieku zaloz stozek tez bedzie pierdzial pod maska ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b5-b6-b7-modyfikacje-1-8t-1342/
  21. dobrze sie tu dzieje
  22. sie stykniemy w najblizszym czasie to porownasz sobie z bose:wink:
  23. ja bym malowal na srebrny ori a nie w chrom ale twoj wybor:wink: pomyk czytasz pw:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.