Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MajorkaON

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam jak w temacie, czy ktoś może polecić dobre i najlepiej sprawdzone miejsce gdzie dobrze i ładnie pomalują felgi i przy okazji sprawdza ich stan. I korzystając z okazji jaki kolor wybrali byście do felg przy srebrnej budzie. Pozdrawiam
  2. No własnie co do rozmiaru to nie moge sie zdecydowac i dlatego jesli ktos ma porównanie ktore wybrac to prosił bym o podpowiedz z gory dziekuje.
  3. Obecnie mam na lato 235/40 r 18 a na zimę chce kupic felge stalowa i dlatego chciałem sie poradzic i dowiedziec sie jaki rozmiar lepszy ( jaki polecacie z własnego doświadczenia )na zime 15 czy 16 i czy macie jakies typy opon. Pozdrawiam. A jutro spojrze na wlepke w aucie. Dzieki
  4. Witam mam pytanie jaki polecacie rozmiar felgi i jakie opony na zime do A4 B6. Pozdrawiam
  5. czyli nie ma nikt pomysłu jak zastąpić ta sprężynkę ??
  6. MajorkaON opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam pytanie czy ktoś wie co się dzieje bo gdy popada albo umyje auto to w prawych przednich drzwiach w środku robi się mokry boczek a zaczyna się robic mokry pod klamka to otwierania drzwi co to może być i jak to naprawić POZDRAWIAM
  7. Witam korzystając z okazji ze temat jest akurat taki to mam taki problem zepsuł mi się schowek to znaczy nie da się go otworzyć bo jakaś zapadka albo min zębatka w nim pękła i mam takie pytanie czy nie ma ktoś na zbyciu samej przedniej części schowka (Bez klamki ) bo cały tył jest dobry a jeśli nie to czy ktoś może wie czy jak bym zakupił cały schowek z anglika to czy sama klapa będzie pasowała po przełożeniu do swojego schowka bo mi potrzeba tylko ta klapa tylko nie wiem czy będzie pasowała ta z anglika czy nie może ktoś już sprawdzał albo ma pojęcie. A fakt wybicie tych bolców nie należy do najłatwiejszych i lepiej wykręcić cały schowek i wtedy jest ciut wygodniej.
  8. Wielkie dzięki za pomoc i rady. Czyli jednak sobie odpuszczam montaż blow off Pozdrawiam
  9. Witam mam pytanko posiadam audi a4 b6 1.8 T 150 km i chciał bym się dowiedzieć waszych opinii na temat zawór upustowy blow off czy to ma jakiś negatywny bądź pozytywny wpływ na auto czy nie robi roznic bo w sumie chodzi mi o ten dźwięk wiem może to głupie ale podoba mi się on Może ktoś montował sobie albo wie gdzie w łodzi się tym zajmuje i jaki jest koszt instalacji i może polecicie mi jakiś Blow off Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
  10. Chciałem się przywitać na Formu Witam Witam od jakiegoś czasu jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 B6 1.8T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.