Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
A5 fajna furka zawsze mi sie podobaly gratki zakupu
-
Zawieszenie pneumatyczne air ride
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/zawieszenie-pneumatyczne-air-ride-czym-to-sie-235556/
-
przeguby jakie?
a firmy Meyle sa ok czy srednia klasa?
-
przeguby jakie?
bry:hi: pytanko odnosnie przegubow zewn. poniewaz jeden mam do wymiany z prawej czy macie jakies sprawdzone firmy , ori czy moze jakies sa dobre zamienniki? no i czy jeden wymieniac czy od razu lepiej dwie strony?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
ło matko....
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
no i jak emblemat zalozyles ? kupowales te zatrzaski?
-
Problem z LPG - chceck engine po dłuższym staniu w korkach - szarpanie brak mocy
masz pw na podkarpaciu:wink:
-
Modyfikacja lamp i halogenow- swiateczna choinka czy pomyslowy mod ?
polaczenie jak najbardziej ok:thumbup1:
-
emblemat quattro w grillu
kolego prosta operacja ja od wew strony grila dalem metalowy precik dlugi dosc prawie jak znaczek i przez te otwory zapiolem trytytkami do tego precika siedzi jak wsciekly zreszta gdzies mialem te zapinki popatrze jutro jak znajde to ci przysle w kopercie
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
staram sie aby bylo dobrze oponki zimowe wkoncu sie na cos przydaly, co pradwa trzeba bylo troche przejechac aby takowy snieg zobaczyc ale widoki dzis byly pierwsza klasa na niektorych fotach linia odciecia sniegu na gorach od chmur byla znikoma tak samo bylo to widac golym okiem http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/849/94od.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/809/ezwj.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/850/pgg1.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/138/24jg.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/845/1swn.jpg ---------- Post dopisany 24-02-2014 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 20:24 ---------- jest i WEBASTO :banan::dancing: http://i.imgur.com/KEXvf2j.jpg jeszcze jakis magik by sie przydal aby mi to poskladal ooo łebasto zajefajna sprawa tego mo brakuje w a4
-
Problem z LPG - chceck engine po dłuższym staniu w korkach - szarpanie brak mocy
yhm czyli trzeba sie zglosic do gazownika no nic dzieki za info
-
A4 B6 SoMe AvAnt
ladny avant wstaw wiecej fotek:wink:
-
Problem z LPG - chceck engine po dłuższym staniu w korkach - szarpanie brak mocy
podepne sie do tematu po zalozeiu lpg od jakiegos czasu swieci mi sie check w kompie wyswietla blad mieszanki zbyt bogata mieszanka czy cos w tym stylu ale innych objawow nie ma wszystko chodzi normalnie ktos wie o co kaman?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ilu tam wasz dzisiaj bylo?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
ale tu sie nie ma czego wstydzic osiagi te same a mozna jezdzic o polowe taniej
-
Spryski lamp
jak masz sprytne raczki do do spryskow sie dostaniesz do reszty ukladu raczej nie chyba ze od kratki halo zalezy jak wezyki sa ulozone:decayed:
-
Spryski - Zderzak przód
nie ma co sie bawic w wycinanie dziur w zwyklym zderzaku http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-ukladu-mycia-spryskiwaczy-lamp-158053/
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
ja sie zastanawialem 3 lata i teraz zaluje ze wczesniej nie zalozylem lpg:wink: jak sie duzo jezdzi to jednak z portwela ubywa a teraz taka sama jazda przez pol
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no czuć że trochę szybciej auto jedzie tylko spalanie ciut wysokie ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- 4 ramienna jest tragiczna, 3ram jeszcze ujdzie wkladaj podtlenek lpg bo te silniki sa paliwozerne a na gazie lataja az milo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
moment ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- obwodke prosto sie sciaga jest na zatrzaskach z pokretlem jest troche zabawy ---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/b6-aym-a4-b6-avant-2-5tdi-ucho-239709/index2.html na tej stronie oblukaj temat ucho robil taki zabieg i opisal masz tam fotki:hi:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
frontu tzn co chcesz zrobic ? pokretlo wymienic czy ta obwodke?
-
A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power
widzialem na zywo to co mi sie podoba w tym aucie to ze z zewnatrz wyglada jak zwyka a3 a nie jednemu dala po d*p..
-
OPINIE na temat zawieszenia gwintowanego AP
Zawieszenie AP.. Czy warto? - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum tu cos jest na temat gwintu ap ale niewiele
-
kiera z b6 do b5
powinno byc ok w przypadku b6 tez byly takie mity ze poduszki z b7/b8 nieodpalaja ale jak pewnego razu jeden z forumowiczow zaliczyl dzwona....woila mit obalony:wink: ---------- Post dopisany 18-02-2014 at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2014 at 17:41 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-kierownicy-liftingowa-czteroramienna-107806/
-
Montaż ori haka
http://a4-klub.pl/nadwozie-14/montaz-ori-haka-audi-a4-b6-291006/