Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. A5 fajna furka zawsze mi sie podobaly gratki zakupu
  2. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/zawieszenie-pneumatyczne-air-ride-czym-to-sie-235556/
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Układ Jezdny
    a firmy Meyle sa ok czy srednia klasa?
  4. tomekhxc opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    bry:hi: pytanko odnosnie przegubow zewn. poniewaz jeden mam do wymiany z prawej czy macie jakies sprawdzone firmy , ori czy moze jakies sa dobre zamienniki? no i czy jeden wymieniac czy od razu lepiej dwie strony?
  5. no i jak emblemat zalozyles ? kupowales te zatrzaski?
  6. polaczenie jak najbardziej ok:thumbup1:
  7. kolego prosta operacja ja od wew strony grila dalem metalowy precik dlugi dosc prawie jak znaczek i przez te otwory zapiolem trytytkami do tego precika siedzi jak wsciekly zreszta gdzies mialem te zapinki popatrze jutro jak znajde to ci przysle w kopercie
  8. staram sie aby bylo dobrze oponki zimowe wkoncu sie na cos przydaly, co pradwa trzeba bylo troche przejechac aby takowy snieg zobaczyc ale widoki dzis byly pierwsza klasa na niektorych fotach linia odciecia sniegu na gorach od chmur byla znikoma tak samo bylo to widac golym okiem http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/849/94od.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/809/ezwj.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/850/pgg1.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/138/24jg.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/845/1swn.jpg ---------- Post dopisany 24-02-2014 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 20:24 ---------- jest i WEBASTO :banan::dancing: http://i.imgur.com/KEXvf2j.jpg jeszcze jakis magik by sie przydal aby mi to poskladal ooo łebasto zajefajna sprawa tego mo brakuje w a4
  9. yhm czyli trzeba sie zglosic do gazownika no nic dzieki za info
  10. ladny avant wstaw wiecej fotek:wink:
  11. podepne sie do tematu po zalozeiu lpg od jakiegos czasu swieci mi sie check w kompie wyswietla blad mieszanki zbyt bogata mieszanka czy cos w tym stylu ale innych objawow nie ma wszystko chodzi normalnie ktos wie o co kaman?
  12. ilu tam wasz dzisiaj bylo?
  13. ale tu sie nie ma czego wstydzic osiagi te same a mozna jezdzic o polowe taniej
  14. jak masz sprytne raczki do do spryskow sie dostaniesz do reszty ukladu raczej nie chyba ze od kratki halo zalezy jak wezyki sa ulozone:decayed:
  15. nie ma co sie bawic w wycinanie dziur w zwyklym zderzaku http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-ukladu-mycia-spryskiwaczy-lamp-158053/
  16. ja sie zastanawialem 3 lata i teraz zaluje ze wczesniej nie zalozylem lpg:wink: jak sie duzo jezdzi to jednak z portwela ubywa a teraz taka sama jazda przez pol
  17. no czuć że trochę szybciej auto jedzie tylko spalanie ciut wysokie ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- 4 ramienna jest tragiczna, 3ram jeszcze ujdzie wkladaj podtlenek lpg bo te silniki sa paliwozerne a na gazie lataja az milo
  18. moment ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- obwodke prosto sie sciaga jest na zatrzaskach z pokretlem jest troche zabawy ---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/b6-aym-a4-b6-avant-2-5tdi-ucho-239709/index2.html na tej stronie oblukaj temat ucho robil taki zabieg i opisal masz tam fotki:hi:
  19. frontu tzn co chcesz zrobic ? pokretlo wymienic czy ta obwodke?
  20. widzialem na zywo to co mi sie podoba w tym aucie to ze z zewnatrz wyglada jak zwyka a3 a nie jednemu dala po d*p..
  21. Zawieszenie AP.. Czy warto? - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum tu cos jest na temat gwintu ap ale niewiele
  22. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B5
    powinno byc ok w przypadku b6 tez byly takie mity ze poduszki z b7/b8 nieodpalaja ale jak pewnego razu jeden z forumowiczow zaliczyl dzwona....woila mit obalony:wink: ---------- Post dopisany 18-02-2014 at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2014 at 17:41 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-kierownicy-liftingowa-czteroramienna-107806/
  23. tomekhxc odpowiedział(a) na sebamol temat w Audi A4 B6
    http://a4-klub.pl/nadwozie-14/montaz-ori-haka-audi-a4-b6-291006/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.