Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. przedliftowe? raczej na spinkach bez zadnego rozklejania:wink:
  2. No to ależ oczywiście :-D w zasadzie to 10minut roboty :-P teraz jeszcze gałka zmiany biegów podświetlana czeka do zrobienia tylko czekam na weekend :-D podswietlana ? tzn taka allegrowa? ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- masz przeciez diody na podsufitce kolo panelu do szyberdachu one powinny byc skierowane na galke
  3. a to nie czasem TezFakt ?
  4. ee czemu nawet niezle wyglada cosik ci Endriu lampa nie siadla dobrze moze masz slizg wyebany nieeee , po prostu źle wyklepany błotnik no chyba ze tak:wink:
  5. ee czemu nawet niezle wyglada cosik ci Endriu lampa nie siadla dobrze moze masz slizg wyebany
  6. ciekawe co to sa te "poganiacze":co:
  7. i jak odebrales auto po korekcie lakieru:naughty:?
  8. dobry filmik swietnie wyglada na tych biedronach:grin:
  9. ja po niemieckiej autostradzie 130km/h nie przekracza a podziemne parkingi nie dla mnie kurde jakos nigdy nie bylo okazji sie spotkac trza sie kiedys ustawic na spocie na podpromiu
  10. noooo Slawek zarabiscie wyszlo przy tej glebie na spota na podziemny niebardzo wjedziesz:grin:
  11. ee przyzwyczaisz sie , zreszta chyba mozesz sobie ustawic mile albo kilometry , przynajmniej ja tak mam
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    zreszta przy 6000k przy zlej pogodzie w nocy widocznosc jest slabsza
  13. pisz do kolegi Griffe powinien pomoc
  14. raczej nie bo w niedziele nigdzie nie bylem
  15. jest swietna:naughty: no i usa edyszyn:kox:
  16. Jest w tym troche prawdy heh, tu jednak brak dzwieku dolotu za to auto odżylo odczuwalna róznica na plus Za tydzien pewnie DP wleci :-) ---------- Post dopisany 14-03-2014 at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 09:36 ---------- Jest paczuszka a w środku ? http://s29.postimg.org/c498tr46r/P1160007.jpg mowisz ze auto odzylo ? to dziwne bo ja zadnej roznicy nie odczowalem sam stozek raczej nic nie daje , co do dp tez sie przymiezam do tego
  17. mozliwe ze tarcze sprawdz jeszcze czy masz dobrze wyczyszczona piaste , jak nie zedrzyj ja do zera
  18. ale cos bidna ta stacja:grin:
  19. portfel mi sie podoba bo mam taki sam:naughty:
  20. za ta cene na pewno:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.