Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Przyciemnie przednich lamp przedliftowych z kierunkowskazem
przedliftowe? raczej na spinkach bez zadnego rozklejania:wink:
-
[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda
No to ależ oczywiście :-D w zasadzie to 10minut roboty :-P teraz jeszcze gałka zmiany biegów podświetlana czeka do zrobienia tylko czekam na weekend :-D podswietlana ? tzn taka allegrowa? ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- masz przeciez diody na podsufitce kolo panelu do szyberdachu one powinny byc skierowane na galke
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
a to nie czasem TezFakt ?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
ee czemu nawet niezle wyglada cosik ci Endriu lampa nie siadla dobrze moze masz slizg wyebany nieeee , po prostu źle wyklepany błotnik no chyba ze tak:wink:
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
ee czemu nawet niezle wyglada cosik ci Endriu lampa nie siadla dobrze moze masz slizg wyebany
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
biedrony lepsze:grin:
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
uuuuu ten zestawik juz opony obkreca
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
ciekawe co to sa te "poganiacze":co:
-
[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda
i jak odebrales auto po korekcie lakieru:naughty:?
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
dobry filmik swietnie wyglada na tych biedronach:grin:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
ja po niemieckiej autostradzie 130km/h nie przekracza a podziemne parkingi nie dla mnie kurde jakos nigdy nie bylo okazji sie spotkac trza sie kiedys ustawic na spocie na podpromiu
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
noooo Slawek zarabiscie wyszlo przy tej glebie na spota na podziemny niebardzo wjedziesz:grin:
-
[A4 B7] 2.0 TFSi i kilka malych zmian
ee przyzwyczaisz sie , zreszta chyba mozesz sobie ustawic mile albo kilometry , przynajmniej ja tak mam
-
HID xenon do mijania
zreszta przy 6000k przy zlej pogodzie w nocy widocznosc jest slabsza
-
jak używać zestawu naprawczego do lakieru
pisz do kolegi Griffe powinien pomoc
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
raczej nie bo w niedziele nigdzie nie bylem
-
[A4 B7] 2.0 TFSi i kilka malych zmian
jest swietna:naughty: no i usa edyszyn:kox:
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Jest w tym troche prawdy heh, tu jednak brak dzwieku dolotu za to auto odżylo odczuwalna róznica na plus Za tydzien pewnie DP wleci :-) ---------- Post dopisany 14-03-2014 at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 09:36 ---------- Jest paczuszka a w środku ? http://s29.postimg.org/c498tr46r/P1160007.jpg mowisz ze auto odzylo ? to dziwne bo ja zadnej roznicy nie odczowalem sam stozek raczej nic nie daje , co do dp tez sie przymiezam do tego
-
drganie kierownicy
mozliwe ze tarcze sprawdz jeszcze czy masz dobrze wyczyszczona piaste , jak nie zedrzyj ja do zera
-
[B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
ale cos bidna ta stacja:grin:
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
portfel mi sie podoba bo mam taki sam:naughty:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
duzo rezania przy solarze zeby odpalil?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
masz farta za pozno zobaczylem
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Jozek pieronie lyknoles solar?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
za ta cene na pewno:grin: