Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. dokladnie to nie ma czym hamowac , u mnie juz przy kole 18 bylo kiepsko a u ciebie jeszcze 19
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba wojtek musisz mocniej przyebac
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no jednen obalil mit niewystrzelajacych poduszek ,chodzi o kiere z b7
  5. kiedy Tomek zmieniasz te spowalniacze:whistling:
  6. Ucho jest w pyte ja bym tak zostawił
  7. Także sami widzicie , auto zapier....ala aż milo jeszcze raz Grzegorz wielkie dzięki za ogarnięcie tematu
  8. Logi są do wglądu dla mnie i Gregora
  9. Wszystko było dokładnie sprawdzone wiec nie ma się czym martwic
  10. Gregor wie co robi takze nie ma obaw:wink:
  11. na tym zestawieniu motorownia przyjela dzisiaj nawet 370Nm tylko ze sprzeglo w pewnym momencie przypomnialo o sobie i Gregor ustawil na bezpieczne 350:naughty:
  12. teraz sobie bedzie wygladac
  13. powiem Ci Tomek ze co co zrobil Gregor to naprawde szacun auto wkreca sie teraz jak dobry diesel od dolu ciagnie jak glupie , zreszta jak on bedzie przegladal moj watek niech sie wypowie
  14. wiec tak auto mialo mala reanimacje , Gregor wstawil dp i wtryski od bexa i wystroil to wszystko .......powiem krotko teraz to ono zapier..la az milo , jestem w szoku co Gregor wyczarowal az chce sie jezdzic wykresik jutro wiec sami ocenicie ---------- Post dopisany 01-05-2014 at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2014 at 16:38 ---------- jesli chodzi o moc narazie jest to finalny setup , ale mysle ze nie jest tak zle zreszta program byl na zwyklej k03 i wtryskach z bexa , zreszta Gregor10 wystroil to elegancko wszystko tyka jak w szwajcarskim zegarku:naughty:
  15. nooo teraz to miod malyna
  16. ales trawe zapuscil kolo domu kolo najs
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o ile sie dowiem
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyslalem zgloszenie ciekawe czy mnie przygarna do Divisionu
  19. ja robilem na watkemie tez dobrze robia , tylko cenowo 9 dych
  20. o to to ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-kierunki-diodowe-fabrycznych-tylnych-lampach-avant-oparciu-panel-led-105891/
  21. co do esp to mam taka sama ikonke, jedynie mnie tarcza predkosci cos dziwi takiej jeszcze nie widzialem
  22. a czy pozniej w razie czego bedziesz mogl zderzak sciagnac bez problemu? pianka jak zlapie tak raczej amen
  23. tez bralem kiere od Siemiana w sumie to taka sama jak twoja tylko bez znaczka sline , nie mam nigdzie znaczkow sline wiec na kiere bez znaczka sie zdecydowalem, strasznie podoba mi sie ta z b8 jest bardzo "wygodna"w trzymaniu:wink:
  24. super kierownica , bedzie wygladac elegancko i odmlodzi wnetrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.