Treść opublikowana przez tomekhxc
-
B6 DIVISION
- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
dokladnie to nie ma czym hamowac , u mnie juz przy kole 18 bylo kiepsko a u ciebie jeszcze 19- B6 DIVISION
chyba wojtek musisz mocniej przyebac- B6 DIVISION
no jednen obalil mit niewystrzelajacych poduszek ,chodzi o kiere z b7- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
kiedy Tomek zmieniasz te spowalniacze:whistling:- [B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Ucho jest w pyte ja bym tak zostawił- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Także sami widzicie , auto zapier....ala aż milo jeszcze raz Grzegorz wielkie dzięki za ogarnięcie tematu- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Logi są do wglądu dla mnie i Gregora- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Wszystko było dokładnie sprawdzone wiec nie ma się czym martwic- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Gregor wie co robi takze nie ma obaw:wink:- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
na tym zestawieniu motorownia przyjela dzisiaj nawet 370Nm tylko ze sprzeglo w pewnym momencie przypomnialo o sobie i Gregor ustawil na bezpieczne 350:naughty:- [B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
teraz sobie bedzie wygladac- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
powiem Ci Tomek ze co co zrobil Gregor to naprawde szacun auto wkreca sie teraz jak dobry diesel od dolu ciagnie jak glupie , zreszta jak on bedzie przegladal moj watek niech sie wypowie- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
czary Gregora- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
wiec tak auto mialo mala reanimacje , Gregor wstawil dp i wtryski od bexa i wystroil to wszystko .......powiem krotko teraz to ono zapier..la az milo , jestem w szoku co Gregor wyczarowal az chce sie jezdzic wykresik jutro wiec sami ocenicie ---------- Post dopisany 01-05-2014 at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2014 at 16:38 ---------- jesli chodzi o moc narazie jest to finalny setup , ale mysle ze nie jest tak zle zreszta program byl na zwyklej k03 i wtryskach z bexa , zreszta Gregor10 wystroil to elegancko wszystko tyka jak w szwajcarskim zegarku:naughty:- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
nooo teraz to miod malyna- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
ales trawe zapuscil kolo domu kolo najs- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
wyslalem zgloszenie ciekawe czy mnie przygarna do Divisionu- Ustawienie zbieżności/geometria zawieszenia (Rzeszów)
ja robilem na watkemie tez dobrze robia , tylko cenowo 9 dych- Kierunki w tylnych lampach
o to to ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-kierunki-diodowe-fabrycznych-tylnych-lampach-avant-oparciu-panel-led-105891/- Wzór licznika inny niż w innych a4 ...
co do esp to mam taka sama ikonke, jedynie mnie tarcza predkosci cos dziwi takiej jeszcze nie widzialem- Zmiana zderzaka przód na S4 PIANKA MONTAŻOWA
a czy pozniej w razie czego bedziesz mogl zderzak sciagnac bez problemu? pianka jak zlapie tak raczej amen- B6 by Armi - sesja s.25
tez bralem kiere od Siemiana w sumie to taka sama jak twoja tylko bez znaczka sline , nie mam nigdzie znaczkow sline wiec na kiere bez znaczka sie zdecydowalem, strasznie podoba mi sie ta z b8 jest bardzo "wygodna"w trzymaniu:wink:- B6 by Armi - sesja s.25
super kierownica , bedzie wygladac elegancko i odmlodzi wnetrze - [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300