Treść opublikowana przez tomekhxc
- Czarna B6,5 :D
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Oczywiście Jarek zapraszam weź sobie kierowcę i bedziem skladac;-) co do grili nie bede wspominał ile się przewinęło takich przez twoje ręce ---------- Post dopisany 24-05-2014 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 18:22 ---------- setup hamulcowy gotowy -nowe tarcze 345,klocki -tyl zaciski tarcze s4 -przod tyl oplot -nowe oslony tarcz tyl s4 -nowe linki hamulca recznego z nowosci : doprowadzenie klimy do normalnego stanu czyli nowy osuszacz i zawor rozprezny -dekory z bialej perly poszly w black piano -swiece zaplonowe BKR7E -termoizolacja bazaltowa na dp kolektor i turbo -wymiana calego plynu chlodniczego
-
Montaż radia CB w A4 B6/B7
wsztstko piknie ladnie tylko ta antena to troche nie teges, chodzi mi o montaz, nie wolales miec na dachu jakiejs na magnesie
-
Pozycje w kierunkach ! ( jak w wersi US )
a tu masz opis http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/swiatla-kierunki-usa-285016/
-
Problem z klimą "econ" raz się wyłącza raz nie
mozliwe ze jak econ sie nie wylancza to masz malo czynnika w ukladzie , zreszta nie ten dzial kolego powinienes pytac w dziale klimatyzacja
-
Emblemat Quattro w grillu
no nie od razu ze bity ...moze sie uchwyty z emblematu pourywaly czy cos i wlasciciel nie zakladal
-
Emblemat Quattro w grillu
no jesli jest Q to i znaczek powinien byc
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
dobre ci Jarek oslony przyslal? bo jak nie to podjade do niego i
-
1.8 T Q 190 km?
Chyba ze kolega ma juz upatrzone auto z zajechana turbina ;-) z regeneracja turbiny w tysiaku się zmieścisz
-
1.8 T Q 190 km?
a czemuzakladasz ze turbo od razu padnie..... jezdze autem ktore ma 12 lat i turbo hula dalej
- B6 DIVISION
-
B6 by Armi - sesja s.25
- [B6 AVF] by Edyta
moze chwile wytrzyma co do ori to R7 JAREK posiada takie oslonki- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
CARBONU ........ale cos sie szykuje eeee daj spokój ........ black piano duzo lepiej wyglada niz te carbony- [B6 AVF] by Edyta
oslona ori czy zamiennik kupilas? bo ponoc zamienniki dlugo nie wytrzymuja- Jaki wydech, aby poprawić brzmienie w A4 B6 1.8T?
Ogólnie do poprawy dźwięku co najwyżej końcowe zmienić i to wszystko- Pozycje w kierunkach ! ( jak w wersi US )
Szukaj w warsztacie ktoś robił taki mod- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
czego tam Grzesiek jeszcze nie masz- Jaki wydech, aby poprawić brzmienie w A4 B6 1.8T?
zrob przetol z kwasa 2,5 i bedziesz mial glosno- Hamulec ręczny, parę pytań
z tego co pamietam to tak bo inaczej nie wyciagniesz recznego- Hamulec ręczny, parę pytań
w ta mala dziurke pomiedzy lapkami wkladasz srubokret przekrecasz i sie luzuja jakos to tak bylo , w kazdym razie problemu wiekszego nie ma:wink:- Hamulec ręczny, parę pytań
jozek mam reczny do obchniecia jak chcesz ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- a co do demontazu jest on przykrecony dwoma srubami , no i dwie linki sa zalozone na takie ustrojstwo z haczykami- wymiana plynu chlidniczego
oki , bo nawet widze ze po tym borygo dosc sie silnik grzeje ... dobrze ze to mialem tylko na dolewke- wymiana plynu chlidniczego
A finansowo jak wygląda , bo chyba lepiej wyjdzie gotowy kupić czy do rozcieńczenia no chyba ze się mylę- wymiana plynu chlidniczego
Pany pytanie , powiewaz miałem wyciek przed jego usunięciem dolewalem polonezowskie borygo.... Troche tego dolalem i teraz chce to spuscic i zalac dobrym płynem ,pytanie ile iltrow płynu wchodzi w 1.8 t , czy brać cos do rozcieńczania czy jakiś płyn gotowy? - [B6 AVF] by Edyta