Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na gsmbdg temat w Audi A4/S4 B6
    fajne kola
  2. Oczywiście Jarek zapraszam weź sobie kierowcę i bedziem skladac;-) co do grili nie bede wspominał ile się przewinęło takich przez twoje ręce ---------- Post dopisany 24-05-2014 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 18:22 ---------- setup hamulcowy gotowy -nowe tarcze 345,klocki -tyl zaciski tarcze s4 -przod tyl oplot -nowe oslony tarcz tyl s4 -nowe linki hamulca recznego z nowosci : doprowadzenie klimy do normalnego stanu czyli nowy osuszacz i zawor rozprezny -dekory z bialej perly poszly w black piano -swiece zaplonowe BKR7E -termoizolacja bazaltowa na dp kolektor i turbo -wymiana calego plynu chlodniczego
  3. wsztstko piknie ladnie tylko ta antena to troche nie teges, chodzi mi o montaz, nie wolales miec na dachu jakiejs na magnesie
  4. a tu masz opis http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/swiatla-kierunki-usa-285016/
  5. mozliwe ze jak econ sie nie wylancza to masz malo czynnika w ukladzie , zreszta nie ten dzial kolego powinienes pytac w dziale klimatyzacja
  6. no nie od razu ze bity ...moze sie uchwyty z emblematu pourywaly czy cos i wlasciciel nie zakladal
  7. no jesli jest Q to i znaczek powinien byc
  8. dobre ci Jarek oslony przyslal? bo jak nie to podjade do niego i
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    Chyba ze kolega ma juz upatrzone auto z zajechana turbina ;-) z regeneracja turbiny w tysiaku się zmieścisz
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    a czemuzakladasz ze turbo od razu padnie..... jezdze autem ktore ma 12 lat i turbo hula dalej
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale bestia
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    moze chwile wytrzyma co do ori to R7 JAREK posiada takie oslonki
  13. CARBONU ........ale cos sie szykuje eeee daj spokój ........ black piano duzo lepiej wyglada niz te carbony
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    oslona ori czy zamiennik kupilas? bo ponoc zamienniki dlugo nie wytrzymuja
  15. Ogólnie do poprawy dźwięku co najwyżej końcowe zmienić i to wszystko
  16. Szukaj w warsztacie ktoś robił taki mod
  17. zrob przetol z kwasa 2,5 i bedziesz mial glosno
  18. z tego co pamietam to tak bo inaczej nie wyciagniesz recznego
  19. w ta mala dziurke pomiedzy lapkami wkladasz srubokret przekrecasz i sie luzuja jakos to tak bylo , w kazdym razie problemu wiekszego nie ma:wink:
  20. jozek mam reczny do obchniecia jak chcesz ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- a co do demontazu jest on przykrecony dwoma srubami , no i dwie linki sa zalozone na takie ustrojstwo z haczykami
  21. oki , bo nawet widze ze po tym borygo dosc sie silnik grzeje ... dobrze ze to mialem tylko na dolewke
  22. A finansowo jak wygląda , bo chyba lepiej wyjdzie gotowy kupić czy do rozcieńczenia no chyba ze się mylę
  23. Pany pytanie , powiewaz miałem wyciek przed jego usunięciem dolewalem polonezowskie borygo.... Troche tego dolalem i teraz chce to spuscic i zalac dobrym płynem ,pytanie ile iltrow płynu wchodzi w 1.8 t , czy brać cos do rozcieńczania czy jakiś płyn gotowy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.