Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ruda jest dobra:grin:
  2. jak tam teraz aktualnie masz? hamowales?
  3. pod ten zderzak az sie fmic prosi:naughty:
  4. wlasnie to ustrojswo kupowalem jak mi zaroweczka wpadla , koszt 5 zl
  5. o kurna dobrze to kolo lezy na b6:slina:
  6. Tak są takie chwytaki kosztuje moze z 5 zeta, a jeśli tym nie da rady to wyciągnij lampę wymontuj soczewkę i potrzasaj lampa aż wypadnie
  7. Odradzam tłumiki z Rm motors .....jeszcze nie tak dawno je chwaliłem po dwóch latach użytkowania ich tłumik pomoc ze stali kwasoodpornej po prostu się rozpadł
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. A co to jakieś ledowe halogeny ?
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    pasi pasi nie sluchaj, a znaczek sline oczko nizej
  11. Jak juz to czerwony , niebieskiego tak nie widać ;-)
  12. Dzwon do devastationa coś ci znajdzie
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    a no fakt u ciebie bedzie troche wyzej wiec moze dluzej przetrwa:wink:
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    haha moze nie ja też się boje ale jak na razie 3 rydz i dokladka jeszcze na miejscu:wink: ogolnie do a4 pasuje taka dokladka , dawaj fotkę jak zamontujesz
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. Oki bede w domu to zobaczę moze zle przykladalem
  17. Noz k...... Ciągle mnie nie ma bo w pracy jestem praktycznie ciągle mnie nie ma w domu , fmica tydzień składałem z doskoku ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- Właśnie Dev powiedz mi jak maja iść te blaszki co są do klocków bo się opatrzylem i ni ch.... nie wiem jak maja być założone
  18. nic tylko muszę założyć w końcu to co mi przyslales
  19. Jeszcze trzeba troche porobić żeby jakoś wyglądało , jeśli chodzi o silnik to wszystko jest idealnie,teraz muszę doprowadzić hamulce do ładu i troszke wnętrze i powinno być git
  20. dokladnie tak jak mowisz mozna przyczymac dosc dlugo ,o sprzeglo sie nie boje da sobie rade, Gregor zrobil kawal dobrej roboty auto zapier od dolu jak dobry diesel
  21. tak fmic ogarnia spokojnie taka moc , przy temp na dworze ok 22 st na dolocie bylo ok 30patu stopni
  22. Mam ori przebieg i dlatego nie kręciłem, a te z allegro to wiesz co to jest:grin: liczy się stan a cyfry cyframi piekny wynik
  23. si 550x140x65 ten fmic ma dac rade do jakis 350km przynajmniej tak podaje producent ale nie chce mi sie w to wierzyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.