Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
ten zakret jest juz zmniejszony idzie praktycznie wczesniej jak sie konczy belka bo z tym kolanem nie wypalilo , a czujnik jest zamontowany ma zrobiona mala kryze tego na fotkach nie widac , ogolnie musze caly ic odwrucic i rury poscic pewnie nizej
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
kolo Sida to codziennie przejezdzam ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 20:17 ---------- po wielu przymiarkach i dopasowaniach stanolem na takim etapie pierwszy raz montuje fmica wiec jesli ktos juz montowal niech podpowie co robie nie tak bo za wiele miejsca nie mam i zderzaka nie moge zamontowac , mysle ze tak , rura po prawej str za bardzo wystaje musze pewnie dac mniejszy luk zeby bylo miejsce na halo i ogolnie ic pewnie musze odwrucic do gory nogami zeby mocowania wlotu i wylotu byly nizej a calu ic pasuje podniesc deko do gory z czym sie wiaze docinanie belki, ogolnie nie mam doswiadczenia w montazu tego wiec prosze o jakies rady i podpowiedzi bo jak tak dalej pojdzie to na swieta bede jezdzil ta kosiarka co stoi obok:facepalm: tak wyglada ze zderzakiem jeszcze nie moge go przykrecic bo orurowanie przeszkadza wytloczeniom halogena
-
zderzak s-line przeróbka pod spryski
http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-253/przyciemnianie-wkladow-lamp-przednich-260553/
-
zderzak s-line przeróbka pod spryski
wcale nie , w b6 jest ciezko a b7 to juz inna bajka
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
dokladnie cala krata z esy nie pasi minimalnie w gornych rogach i deko odstaje u dolu , ja ja tak wcisnolem i siedzi jak wsciekla mialem docinac ale raczej tak zostawie tylko ramke malne na czarno---------- Post dopisany 28-03-2014 at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 19:06 ---------- paka doszla teraz tylko poskladac dziekuwa dev ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 08:05 ---------- maly szoping u Sida pomalu przymiarka do montazu centralnego ic no i przy okazji zalozona dokladka z cupry, ciekawe jak dlugo z nia pojezdze
-
Problem z centralnym zamkniem.
tez to samo mialem na wiazsce drzwi kable sie poprzerywaly i nic nie dzialalo, popatrz mozliwe ze sie ktorys przerwal
-
Wydechy Rzeszów-Sanok
no mysle wlasnie ze kazdy machanik ktory posiada podnosnik i migomata ogarnie to bez problemu
-
Wydechy Rzeszów-Sanok
dokladnie przeciez koncowek nikt nie bedzie spawal elektroda:wink:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
i kto tu po galeriach chodzi:grin:
-
[B6 AVF] Moja
no to ciesze sie:hi: kurde jak bedziesz mial taki gratis kiedys to z checia przygarne:grin:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
w następnym tyg możesz ściągać i dawać na warsztat.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- Jarek nie na szopingu i nie znowu tam bo wtedy byłem w milenium co do pachołka posiadam info kto zayebal.
-
[B6 AVF] Moja
no w koncu Lukasz , swietnie teraz wyglada ty no powiem ci ze koncowki masz kozackie co to za firma:slina: teraz do tego przod sline i listwy s4:wink:
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Tomek podczas jazdy tez dziala?
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
bo sedany zawsze byly ladne:decayed:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
swietna s4:jerk: nie chciales zostawic jej u siebie?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
hammerku w podobny sposob powstawal twoj felunek
-
Usuwanie rys z dekorów??
ja tez mialem porysowane dekory rybia luske , zrobilem tak ze poprostu je przemalowalem kilka warstw podkladu zeby byla gladka pozniej farba polerka i ani sladu nie ma ze to kiedys byla rybia luska, ale rysek juz raczej z tego nie usuniesz
-
Przód s-line tył s4 ?
sluszna decyzja
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
jak wstawisz koncowe przeloty to jeszcze da sie wytrzymac, kat ok mozna wyciac ale jak usuniesz srodek to nie idzie wytrzymac
-
[B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie
najs:naughty: jest szeroko nie chciales zostawic srebrnych felg?
-
Bagażnik dachowy firmy AGURI
to tez ja bym bral nad thule nie ma sie co zastanawiac jesli ma sluzyc jedynie do przewozu roweru wiec opcja raczej dobra i w rozsadnych pieniadzach
-
Przód s-line tył s4 ?
laduj s4 zderzaka sline na czarnym aucie nie bedzie widac:wink:
-
Przód s-line tył s4 ?
sa takie polaczenia i nie tak zle to wyglada:wink:
-
Bagażnik dachowy firmy AGURI
wyglada bardzo ladnie , thule ma cene dosc wysoka a tutaj belki tez sa z amelinium wiec powinno byc ok