Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
O gustach sie nie dyskutuje Jak bym miał 100.000 to bym kupił jeszcze jedna B8 i wrzucił silnik 4.0 BiT juz z pol roku wisi na allegro ten ulep ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
o kurde same czarnuchy prawie no jeden sie wybil moze na nastepnego spota uda mi sie zagladnac:decayed:- znaczek "quattro" na dekorze deski rozdzielczej - jak jest zamontowany?
zdemontujesz znaczek bez problemu, ale na listwie gladkiej hmmm moze lepiej zeszlifowac bolce ze znaczka i tak przykleic do listwy bedze troszke odstawal ale to nic , lepsze to niz nieudana proba popsuc dekor:wink:- Czerwony PAPRYKARZ - 1.9 TDI AVF + BRD + FMIC + BONUSY
dlatego czarnucha sprzedajesz?- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
dolna moge zamienic na czarna:grin:- Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
wyjdzie wyjdzie panie sam docinalem i przedluzalem dobrze dopasowac i dokladka trzyma sie jak nalezy i nic nie bedzie wygiete , jesli mowisz ze sie dobrze trzyma to tak tez jest ok- Czarne A4 B6 1.9 TDI AVANT
no pod bixa pasuje jeszcze spryski i samopoziom:wink:- Czarne A4 B6 1.9 TDI AVANT
ladny czarnuch jakies plany?- Czerwony PAPRYKARZ - 1.9 TDI AVF + BRD + FMIC + BONUSY
ee co Ty gadasz wlasnie ze fajnie sie komponuje z reszta mi sie podoba kolor jest mega no i furka wypas- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
si ramka bedzie na czarno , na razie tylko przymiarka:wink: ---------- Post dopisany 21-02-2014 at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 20:39 ---------- przyszla paczka czas na zmiane zawiechy z przodu:wink: podziekowal dziku jeszcze czekam na pake od deva z zestawem s4 na tym 300mm i bedziemy montowac wszystko do kupy ---------- Post dopisany 10-03-2014 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 19:05 ---------- zawieszenie zalozone , nastepnie geometria kol czas na licznik z kolor fisem , tnx Lukaszxxx- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
si mowilem im ze chodzi mi o wtyczke do tasmy od b7- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
4E0-972-133 łącznik 4 pin oo dziekowa szukam tej wtyczki juz jakis czas bo w mojej a4 jakas inna ta wtyka i nie moge podpiac do tasmy, ale zeby w aso nie znalezli to juz porazka- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
dobra a niech mi ktos powie jaki jest nr tej wtyczki do tasmy bo ni cholery nie moge znalesc w etce znalesc nie moge a bylem dzisiaj w aso i tez nie znalezli:facepalm:- [ALL B6] 1.8T "Devil" nowy sezon.... nowa odslona!
ladne wnetrze dekory sie elegancko prezentuja:thumbup1:- przedni gril SWAP na czarny mat
odtluscic najlepiej benzyna ekstrakcyjna- [B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
hmmm a to dziwne jak mialem stozek zadnych bledow nie bylo jednak szybko wrocilem do ori filtra wlasnie przez to parskanie pod maska jakos bardziej wole cisze podczas jazdy- [B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
no dzialaja no chyba ze faktycznie tak jak mowisz ktos dolozyl jakas eu- [B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
Dokładnie jak mówisz w USA tak jest no nie wiem moja a4 przyleciala z juesej juz miala cd/tv- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dokladnie wlasnie dzisiaj wymienilem na lema i jestem pod wrazeniem auto sie elegancko prowadzi- Regeneracja przyciskow sterowania szybami 4x elektryk
nie ma problemu ze sciaganiem malowalem wlacznik 4 cienkie warstwy farby i schodzily elegancko bo teraz te przyciski wygladaja jak lyse kolano, raczka wyszla jak najbardziej ok- Regeneracja przyciskow sterowania szybami 4x elektryk
wszystko fajnie tylko zamalowales przelaczniki szyb:facepalm: na forum sprzedaja roznego rodzaju szablony naklejasz malujesz na koncu sciagasz i efekt jak ori ---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ---------- prosze tu poradnik http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/regeneracja-przyciskow-sterowania-szybami-4x-elektryk-248987/- Jakie końcówki do dokładki MS DESIGN w A4 B6?
raczej 100 chociaz nie jestem pewien bo zdj w googlach znalazlem- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
kolko fajne:thumbup1:- Jakie końcówki do dokładki MS DESIGN w A4 B6?
wejda smialo - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE