Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. O gustach sie nie dyskutuje Jak bym miał 100.000 to bym kupił jeszcze jedna B8 i wrzucił silnik 4.0 BiT juz z pol roku wisi na allegro ten ulep ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------
  2. o kurde same czarnuchy prawie no jeden sie wybil moze na nastepnego spota uda mi sie zagladnac:decayed:
  3. zdemontujesz znaczek bez problemu, ale na listwie gladkiej hmmm moze lepiej zeszlifowac bolce ze znaczka i tak przykleic do listwy bedze troszke odstawal ale to nic , lepsze to niz nieudana proba popsuc dekor:wink:
  4. dlatego czarnucha sprzedajesz?
  5. wyjdzie wyjdzie panie sam docinalem i przedluzalem dobrze dopasowac i dokladka trzyma sie jak nalezy i nic nie bedzie wygiete , jesli mowisz ze sie dobrze trzyma to tak tez jest ok
  6. no pod bixa pasuje jeszcze spryski i samopoziom:wink:
  7. ladny czarnuch jakies plany?
  8. ee co Ty gadasz wlasnie ze fajnie sie komponuje z reszta mi sie podoba kolor jest mega no i furka wypas
  9. si ramka bedzie na czarno , na razie tylko przymiarka:wink: ---------- Post dopisany 21-02-2014 at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 20:39 ---------- przyszla paczka czas na zmiane zawiechy z przodu:wink: podziekowal dziku jeszcze czekam na pake od deva z zestawem s4 na tym 300mm i bedziemy montowac wszystko do kupy ---------- Post dopisany 10-03-2014 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 19:05 ---------- zawieszenie zalozone , nastepnie geometria kol czas na licznik z kolor fisem , tnx Lukaszxxx
  10. si mowilem im ze chodzi mi o wtyczke do tasmy od b7
  11. 4E0-972-133 łącznik 4 pin oo dziekowa szukam tej wtyczki juz jakis czas bo w mojej a4 jakas inna ta wtyka i nie moge podpiac do tasmy, ale zeby w aso nie znalezli to juz porazka
  12. dobra a niech mi ktos powie jaki jest nr tej wtyczki do tasmy bo ni cholery nie moge znalesc w etce znalesc nie moge a bylem dzisiaj w aso i tez nie znalezli:facepalm:
  13. ladne wnetrze dekory sie elegancko prezentuja:thumbup1:
  14. odtluscic najlepiej benzyna ekstrakcyjna
  15. hmmm a to dziwne jak mialem stozek zadnych bledow nie bylo jednak szybko wrocilem do ori filtra wlasnie przez to parskanie pod maska jakos bardziej wole cisze podczas jazdy
  16. no dzialaja no chyba ze faktycznie tak jak mowisz ktos dolozyl jakas eu
  17. Dokładnie jak mówisz w USA tak jest no nie wiem moja a4 przyleciala z juesej juz miala cd/tv
  18. dokladnie wlasnie dzisiaj wymienilem na lema i jestem pod wrazeniem auto sie elegancko prowadzi
  19. nie ma problemu ze sciaganiem malowalem wlacznik 4 cienkie warstwy farby i schodzily elegancko bo teraz te przyciski wygladaja jak lyse kolano, raczka wyszla jak najbardziej ok
  20. wszystko fajnie tylko zamalowales przelaczniki szyb:facepalm: na forum sprzedaja roznego rodzaju szablony naklejasz malujesz na koncu sciagasz i efekt jak ori ---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ---------- prosze tu poradnik http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/regeneracja-przyciskow-sterowania-szybami-4x-elektryk-248987/
  21. raczej 100 chociaz nie jestem pewien bo zdj w googlach znalazlem
  22. kolko fajne:thumbup1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.