Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
o masz dopiero wstalem i przeczytalem Twojego posta
-
Malowanie lamp H7 Na Back Edition
piekarnik moze i na lapmy b7 w b6 nic to nie da:wink:
-
Malowanie lamp H7 Na Back Edition
ja opalarka
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
rowniez akcja zaliczona pany nawet przeprowadzili akcje z usa na pl i wszystko elegancko
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kurna no nie wiem ostatnio mam ciezkie weekendy
-
Malowanie lamp H7 Na Back Edition
hehe wiem ze Gwerty juz ma wprawe ja sam sie bawilem i rozkleilem swoje tylko ze ja spedzilem przy tym pol dnia heh iiii powiem ze nie bylo latwo nie jedna ku... poleciala ale nie jest latwo
-
Hamulec telepie budą przy hamowaniu, pompowanie-twardnieje i idzie do podłogi
oki wieczorkiem tyrkne ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- dzieki dev za info cos przerwalo ale juz wiem na czym stoje , w razie czego bede w kontakcie thnx:hi: sorki za ot
-
Ma ktoś zamontowany wydech Militek w A4 B6 1.9 TDI?
rowniez mialem przelot na chwile spoko ale juz wytrzymac nie moglem i wrocilem do serii
-
[ALL B6] Ukręcony gwint śrubek w oświetleniu tablicy rejestracyjnej
tu kolega dobrze pisze nie ma mowy zeby sie nie dalo
-
Hamulec telepie budą przy hamowaniu, pompowanie-twardnieje i idzie do podłogi
przod s4 345/30 tyl zostal na razie ori b6
-
Hamulec telepie budą przy hamowaniu, pompowanie-twardnieje i idzie do podłogi
nie bede zakladal nowego tematu podepne sie do tego, kupilem w tamtym roku uzywany ori zestarw s4 na przod , tyl zostal ori tymczasowo , teraz tak tarcze mialem w dobrym stanie coprawda nie wiem jakiej firmy....wszystko bylo cacy do tej pory ...znowu zaczyna mi yebac kierownica przy hamowaniu a szczegolnie przy skrecie w lewo stukanie slychac na odleglosc .....i co znowu czeka mnie zmiana tarcz ktorys raz z rzedu? co prawda przod bardziej dostaje po d*pie bo tyl seria ale juz by tak tarcze zcharatalo
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
ale kurna wytrzymac nie mozesz:grin:
-
malowanie dekorow (drewno)
kolega dal do hydrografiki i jakies 200 zl za dekory, tylko ze w karbon ale jak patrze po fotach to black piano bardziej mi sie podoba:wink:
-
malowanie dekorow (drewno)
ogolnie teraz wybralbym folie z malowaniem duzo zachodu albo.... hydrografika, kumpel pokazal mi odtatnio dekory po hydro i powiem ze kurde elegancko to wyglada:naughty:
-
Kolor alufelgi - POMOCY
to zeby urywalo to min 19" gwint lub air i jesli potrzeba dystans:wink:
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
nooo grube mody pogratulowac
-
Kolor alufelgi - POMOCY
daj fotke do vt to chopy ogarna kilka kolorow
-
malowanie dekorow (drewno)
to prawda zalezy kto co woli
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Piano Black trim
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Jak piszą albo 90 albo 100
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
czarny polysk tez bedzie swietnie wygladal
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
grafit:wink:
-
malowanie dekorow (drewno)
nie mam za duzo fotek ale tak mniej wiecej wyglada kolor biala perla
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
jakby plnow juz bym kupowal:grin:
-
kiera z b6 do b5
kolega ktory bedzie zmienial ma przedlifta wiec na pewno wnetrze sie zmieni