Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. o masz dopiero wstalem i przeczytalem Twojego posta
  2. piekarnik moze i na lapmy b7 w b6 nic to nie da:wink:
  3. ja opalarka
  4. rowniez akcja zaliczona pany nawet przeprowadzili akcje z usa na pl i wszystko elegancko
  5. kurna no nie wiem ostatnio mam ciezkie weekendy
  6. hehe wiem ze Gwerty juz ma wprawe ja sam sie bawilem i rozkleilem swoje tylko ze ja spedzilem przy tym pol dnia heh iiii powiem ze nie bylo latwo nie jedna ku... poleciala ale nie jest latwo
  7. oki wieczorkiem tyrkne ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- dzieki dev za info cos przerwalo ale juz wiem na czym stoje , w razie czego bede w kontakcie thnx:hi: sorki za ot
  8. rowniez mialem przelot na chwile spoko ale juz wytrzymac nie moglem i wrocilem do serii
  9. tu kolega dobrze pisze nie ma mowy zeby sie nie dalo
  10. przod s4 345/30 tyl zostal na razie ori b6
  11. nie bede zakladal nowego tematu podepne sie do tego, kupilem w tamtym roku uzywany ori zestarw s4 na przod , tyl zostal ori tymczasowo , teraz tak tarcze mialem w dobrym stanie coprawda nie wiem jakiej firmy....wszystko bylo cacy do tej pory ...znowu zaczyna mi yebac kierownica przy hamowaniu a szczegolnie przy skrecie w lewo stukanie slychac na odleglosc .....i co znowu czeka mnie zmiana tarcz ktorys raz z rzedu? co prawda przod bardziej dostaje po d*pie bo tyl seria ale juz by tak tarcze zcharatalo
  12. ale kurna wytrzymac nie mozesz:grin:
  13. kolega dal do hydrografiki i jakies 200 zl za dekory, tylko ze w karbon ale jak patrze po fotach to black piano bardziej mi sie podoba:wink:
  14. ogolnie teraz wybralbym folie z malowaniem duzo zachodu albo.... hydrografika, kumpel pokazal mi odtatnio dekory po hydro i powiem ze kurde elegancko to wyglada:naughty:
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na Gumak temat w Audi A4 B5
    to zeby urywalo to min 19" gwint lub air i jesli potrzeba dystans:wink:
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na Gumak temat w Audi A4 B5
    daj fotke do vt to chopy ogarna kilka kolorow
  17. to prawda zalezy kto co woli
  18. Piano Black trim
  19. Jak piszą albo 90 albo 100
  20. czarny polysk tez bedzie swietnie wygladal
  21. grafit:wink:
  22. nie mam za duzo fotek ale tak mniej wiecej wyglada kolor biala perla
  23. jakby plnow juz bym kupowal:grin:
  24. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B5
    kolega ktory bedzie zmienial ma przedlifta wiec na pewno wnetrze sie zmieni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.