Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tu kolego jest dzial o b5
  2. swietna fela:naughty:
  3. fabryka mocy ogolnie ok ale troche kasy sobie licza ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- pisz do gregor10 on ci ogarnie temat zna sie na rzeczy:wink:
  4. o wow po wsadzeniu dp taki dzwiek i wydech seria tak?
  5. za molo przycioles pewnie , nie chodzi nawet juz o blotnik widac nawet ze gora zderzaka z dolem sie nie zrownuje
  6. zmieniaj heble bo toto nie hamuje w ogole
  7. pewnie tak jak przed malowaniem:grin:
  8. swietna ta fela:naughty: kris z tylu z ta felga nawet tarczy ani zacisku nie widac:grin:
  9. na odwrocie powinny byc takie plastikowe lapki i wtedy wkladasz panel pod katem i powinno siedziec , chyba ze masz wyurywane i nie ma nic wtedy to raczej przykleic na jakims dobrym kleju
  10. przod ciekawy ladne kolo , ogolnie fajne auto ale te rynny z tylu to masakra nissan GTR ma mniejsze
  11. jak przyjdzie dobra zima uzyjez jazdy z Q :wink:no w spalaniu dobry wynik:wink:
  12. a jak wiesz jak przy bose bedzie dawalo:grin:
  13. miales okazje Grzegorz pobawic sie Q w gorach po sniegu ? czy drogi czarne byly
  14. dzisiaj Jarek na myjce pod castorama , ciagle tylko pucuje i myje i myje i pucuje swoja fure
  15. tak wiem, jednak ciągle nie po drodze mi do spawacza hehe mam to samo tyle razy sie wybieram a wybrac sie nie moge
  16. hmmm Tomasz a moze by tak koncowki glebiej schwac:wink:
  17. mawet jesli byl dal srodkowy to i tak leb ci urwie , nie mowiac co by bylo bez niego , ogolnie taki customowy wydech nie ma sensu ale mozesz prubowac, jesli zalezy ci na dzwieku to zmien tylko koncowe
  18. http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b6-osadzanie-emblematow-tylniej-klapy-schemat-185297/
  19. Lukasz powinno byc oki w ori s4 tez jest chyba czarny mat , chyba ze sie myle:wink:
  20. mozliwe bo u mnie sa na spinkach i uszczelce po zdjeciu spinek ladnie klosz odchodzi, moze twoje parowaly i ktos poprostu uszczelnil:wink:
  21. te przednie lampy:jerk:
  22. no ok ale w jakim celu sie tego uzywa? mozna mrugnac kilka razy dlugimi i tez bedzie to samo ....czy nie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.