Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czarna a4 b6 avant ciągle się zmienia ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich tak to wygląda : turbo wóz ;p

1. Wyposażenie:

- skrzynia multitronic (6)

- wykończenia wnętrza w aluminium

- czujnik zmierzchu

- podłokietnik (przód i tył)

- parktronik (tył)

- klimatronik 2-strefowy

- webasto

- lato kółka 20" Audi

- Opony lato: 245/30 R20

- zima 16" stalowe

- Opony zima: 205/60 R16

- Bixenony samopoziomujące się (czarne środki soczewki z b8 + listwy led z a6 c6 ) podziekowania dla kolegi qwerty dobrze ogarnął temat

- ledowe podświetlenie rejestracji z a5 coupe

- skóra z alcantarą

- 3 ramienna kierownica

- 8x AirBag

- chrom pakiet

- licht pakiet

- system BOSE

- fotochromatyczne lusterko wewnętrzne

- kontrola trakcji ESP (ABS, ASR)

- dokładki zderzaków w kolorze nadwozia

- centr. zamek zdalnie sterowany

- halogeny

- pełny FIS

- podgrzewane spryski i zamek

- sportowe fotele z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego

- rok produkcji 2002 listopad, modelowo 2003

No to jedziemy dalej :

2. Planowane mody

Pomysłów jest dużo tylko z czasem ciężko Audi więcej stoi jak jeżdzi ;p :

- RNS-E

- gwintowane zawieszenie ( bedzie w kwietniu 2014 )

- recaro skóra

- większe heble 325mm

- kompletne przeczyszczenie turbo Zrobione

- chip + większe turbo i jakieś mody z wydechem

- polerka lakieru zrobiona

- czarne podsufitka

- klamki rs4 podświetlane

- ledowe podswietlenie zewnętrznych klamek

- reszta pomysłów przyjdzie pewnie z czasem ......

No to czas na zdjęcia :

Oceniajcie , Krytykujcie , Dobre rady mile widziane .... Pozdrawiam.

image.jpg

WP_20140216_001.jpg

WP_20140328_001.jpg

WP_20140328_002.jpg

WP_20140328_003.jpg

WP_20140328_004.jpg

WP_20140330_001.jpg

Opublikowano

ciekawe lampy, koło mi się podoba, tylko te końcówki jak dla mnie za duże, ale tak poza tym nice

Opublikowano

przod ciekawy :wink: ladne kolo , ogolnie fajne auto ale te rynny z tylu to masakra nissan GTR ma mniejsze :decayed:

Opublikowano

wiadomo kazdy robi auto dla siebie ale przod srednio mi sie tutaj taki widzi, wydech jak wyzej daj 90mm i bedzie jak powinno

i jesli mozna prosic o jakies zdjecia gdzie bedzie widac troszke lepiej b oalbo za ciemne lub wszystko sie zlewa i malo co widac

Opublikowano

koło bardzo ładne:thumbup1:..ale przód od b7 dobrze widze?:eusathink:

Opublikowano

Jest dobrze, daj lepsze fotki przodu i lamp :kox: Wywal tylko te kominy, bo za duże są :decayed:

P.S. W Austrii mieszkasz?

Opublikowano
  • Autor

Tak kolego w Austrii niedaleko Bregenz w thuringen ogladałem ostatnio waszego spota w Wiedniu ;)

Opublikowano

Matko i córko, toż to kawał drogi :decayed: Nie gonią Cie polizeje, za obce blachy?

Zapraszamy na Wien, chętnie bym obejrzał Twoje autko :wink:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie kolego kawał drogi prawie tyrol ;) moje autko wiecej stoi jak jezdzi do pracy pieszo wiec z policja niema problema no ale nie powiem przygladaja sie

Opublikowano

W Wiedniu to masakra, narobili stref płatnego parkowania, a na obrzeżach lubią koła i szyby bić :facepalm: W tamtym roku była akcja, że starszy kasztan chodził w 23 Bz. i rysował auta na rejestracja innych niż wiedeńskie, bez różnicy, czy inny kraj, czy nie, ważne, że bez literki W :decayed: Jak go złapali to udowodnili my uszkodzenie 30 aut na kwotę 18k Euro :facepalm:

Opublikowano

Zderzak przedni mi się nie podoba, to nie B7, rury z tyłu też za duże. Dobrze widzę, autko jest w kolorze ciemnozielonym??

Opublikowano

Witam, a ja mam pytanko do właściciela, mianowicie o lusterka bo mam takiego czarnego avanta wlasnie z chromowanymi obwodkami szyb i tak samo relingami. Teraz chce wlasnie lusterka zmienic tylko ze nie na typowe swiecace chromy tylko na takie bardziej matowe. Znalazlem cos takiego na allegro:

OBUDOWY LUSTEREK AUDI A3 8P A4 B6 B7 A6 C6 MATOWE (3974946939) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Skad masz Twoje lusterka to oryginaly czy tez jakies zamienniki? Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Powiem kolego że sam nie wiem wiem jedynie że zwie się to satyna i jest to to samo co relingi czyli nie chrom a można powiedzieć zmatowany chrom ale wygląda to bardzo przyzwoicie a na zdjęciu na tej aukcji widać że są prawdopodobnie takie jak moje .:naughty:

Opublikowano

taka hybryda z przodem a'la B7 to kwestia gustu oczywiście ale ja nie jestem przekonany.

kominy zdecydowanie za duże .

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Napisz co tom za lampy ? Auto ladnie sie prezentuje przod z tym zderzakiem super :-)

Opublikowano

Gratki za auto, wygląda na prawdę rewelacyjnie... oby dalsze mody wyglądały równie dobrze, co te wykonane dotychczas...

Opublikowano
  • Autor

Lampy robił mi kolega z forum z poznania "qwerty" lampy to ori b6 środki malowane na czarno , soczewki z b8 w środku bixenon + do tego listwy led z a6 c6 2009 rok ledowe .

20120715_104420.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie przód do wymiany oraz rury z tyłu tak jak mówił ktoś wyżej.

Poza tym wyposażenie super

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.