Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
900 i 100 roznia sie tylko koncowka wydechu srednica jest wieksza i tyle na dzwiek to nie wplynie raczej a do zwyklego zderzaka raczej bedzie pasowac 90 mm
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
no wlasnie widze ze dosc ubogo:whistling: ---------- Post dopisany 23-04-2014 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2014 at 22:07 ---------- morda ulepiona wszystko poskladane teraz a4 czeka na usuniecie kata i wstawienie dp bo kat sie tak grzeje ze masakra
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Dev -przydałby się na forum A3. [8L] Tarcze hamulcowe + klocki - ale jakie? Jakie tarcze? ATE:polew: Jakie klocki? Kup ATE:polew: zalogowałem sie na tym forum, bieda straszna musisz im tam Dev troszke uporzadkowac w dziale hamulcow:grin:
-
S4 Sedan
oj tam chciałbym taka choćby w środku była meblościanka Bieszczady , to jest szczegół który w każdej chwili można zmienić
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
swietnie sie ta kiera prezentuje:naughty:
-
S4 Sedan
a mysle ze w granicach 6-7
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Te tłumiki strasznie rdzewieją. Znam z doświadczenia. Polecam z tej firmy ale nierdzewne na pewno nie ten srodkowy , sam na takim jezdze pare lat i zero rdzy ....no chyba ze miales posawany migomatem:whistling:
-
Moje prace
tez bym chcial takie rodzinne kombi miec w garazu
-
[B6 ALT] Avant by Marcyś gwint 19 koła ,czarny dach,tłumienie
niezle siadlo
-
S4 Sedan
Esa świetne auto , a czy ona nie stała jakiś czas temu na allegro? pogratulować rurki
-
[B6 AWX] Work in progress...
black piano wymiata:naughty: jak dla mnie duzo ladniejsze niz te carbony:whistling:
-
[B6 AWX] Niebieski dupowóz 1.9 TDI 130 by grampp
co tam masz pewnie 1ba allroad
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
mozna wyrezac z dwoch:whistling:
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Rzeczywiście masz rację jest bixenon we wlepce mam kod 8ED "bi-functional headlight with gas discharge lamp, for driving on the right" wyszło jesczcze, że mam serwotronic no to niezle wypasik
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
tak licznik kolor, homelink jest systemem otwierajacym bramy drzwi garazowe itp bez dodatkowych pilotow , te guziczki nad glowa w oslonie przeciwslonecznej , mozna go zakodowac , bix masz na stowe , hmm ciekawe czy we wlepce jest mowa o rodzaju oswietlenia:eusathink:
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
...ale tam LPG już nie założysz e no niech winczako kupuje bo odkupilbym jego s4 b6
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
fajne wozidlo i fajny silnik:wink: niezly wypas ci sie trafil , masz jeszcze kolor fis , homelink i bixenon:wink: bezawaryjnosci:wink:
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
bobre , wiec tak klocki leza tam gdzie maja lezec a centralny IC daje mi najbardziej w kosc skurczybyk:facepalm: ale wszystko juz praktycznie dopasowane bylo dzisiaj jedyny wniosek jest taki ze musze pare cm opuscic chlodnice klimy i bedzie wszystko jak nalezy , ale to juz po swietach
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
ale taborety dorwales:slina:
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
nie no spoko nic nie bedzie sapal, nic nie bede mowil hehe,
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
tak tylko ze juz z kasa bylo cienko a w sumie to sie zastanawialem czy przetaczac tarcze czy nie i czy zmieniac klocki , ale jednak zrezygnowalem z przetaczania mam od ciebie elegancki zestaw na tyl wiec i przod musi byc ideal, no ale nic sie nie stalo dobrze ze mnie ostzegliscie wczesniej dokupie klocki i bedzie git
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Dzięki za info jutro bede u Sida to oddam te klocki dobrze ze ten fimc mnie przytrzymal bo bym pewnie założył
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Hmm o widzisz dobrze wiedzieć , Sid mi dal takie klocki i mówił ze nigdy nie miał z nimi problemu wiec teraz juz zgłupiałem , ale jak mówisz ze g.... to przynajmniej mogę podjechać i oddać
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
yyyyy no nie a co ciulowe są ? Gadaj tu pieronem.