Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. swietnie sie kiera prezentuje
  2. lepiej wymienic , ostatnio wymienialem u siebie i klima smiga az milo
  3. Łatwizna ja mam na wkretach od spodu polapana żeby łatwo było na zimę ściągnąć ...o ile przetrwa ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- po miesiacu prac dzisiaj auto wyjechalo na rzeszow i po jakim czasie nieobecnosci jakis kut..s przerysowal mi drzwi przednie lewe
  4. widziany czarny avant b7 dzisiaj na krzyzowce krakowska-okulickiego , w ostatniej chwili rzucily mi sie ramki klubowe
  5. Carbon też jest ładny ale mi black jakoś bardziej przypadł do gustu
  6. podwaz blaszke i mocno pociagnij do siebie i nie ma bata zeby nie zeszla
  7. ogolnie zmiana hamulcow to jeden z lepszych modow ---------- Post dopisany 10-06-2014 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 11:41 ---------- auto doprowadzone praktycznie juz do stanu idealnego nowe linki recznego nowe tarcze klocki przod tyl oplot hell nowy plyn hamulckowy nowe swiece nowy bagnet oleju osuszacz dlawik klimy klima odgrzybiona i nabita, smiga az milo ramka dolnego grila w czarny mat nowy plyn chlodniczy nowy ezektor bo stary przepuszczal no i dekory black piano....a ze pelno ostatnio na forum carbonu to postanowilem pojsc w czern, foto nie oddaje tego efektu ale na zywca robi robote , przynajmniej mi sie podoba kilka fotek: dokladka z cupry jeszcze nie obciera
  8. Darek tomekhxc jak juz a co zle wyszedlem
  9. tu masz cala lekture na ten temat http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-ukladu-mycia-spryskiwaczy-lamp-158053/
  10. Slaweq bedziesz na spocie dzisiaj?
  11. ja przyjade babcia b5:grin:
  12. aleeee ..... jest i opcja bez psucia kratki s4 ja tak mam ze caly dolny gril siedzi w zderzaku sline .. deczko wystaje dolem ale nie jest to takie widoczne
  13. zmienialem hamulce to starych jarzm nie moglem za ch... odkrecic nie wiem czemu dawali tam sruby imbusowe zaraz sie obrobia....... stare jarzma ueybalem szlifierka i poszlo ..... ale do zmiany samych tarcz nie potrzeba ci ich odkrecac pociagnij lewa str do siebie i ma zejsc
  14. mi sie osobiscie nie podobaja te tlumiki , do hond moze i pasuja ale nie do audi
  15. to nie czasem tarcza 345 bo bosc duza?
  16. bardzo ladna:wink: juz tam ktos kiedys wieksze heble do przodu dal:naughty:
  17. a co trzeba Ci cos ze zgorzelca
  18. ludziska poprawka ......chwalilem tlumiki rm motors, ale teraz przestrzegam przed nimi nie brac po dwoch latach tlumnik sie rozpadl na spawach i to wszystko z kwasa ... zreszta gregor cos wie o tlumikach z tej firmy takze nie polecam
  19. o widzisz a jak w trwaloscia tego ? wszystko ok nie masz zastrzezen...BTW ori listwy s4 za 700 to poszly by od reki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.