Treść opublikowana przez tomekhxc
-
B6 by Armi - sesja s.25
swietnie sie kiera prezentuje
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
lepiej wymienic , ostatnio wymienialem u siebie i klima smiga az milo
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Łatwizna ja mam na wkretach od spodu polapana żeby łatwo było na zimę ściągnąć ...o ile przetrwa ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- po miesiacu prac dzisiaj auto wyjechalo na rzeszow i po jakim czasie nieobecnosci jakis kut..s przerysowal mi drzwi przednie lewe
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
widziany czarny avant b7 dzisiaj na krzyzowce krakowska-okulickiego , w ostatniej chwili rzucily mi sie ramki klubowe
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Carbon też jest ładny ale mi black jakoś bardziej przypadł do gustu
-
Rączka hamulca ręcznego
podwaz blaszke i mocno pociagnij do siebie i nie ma bata zeby nie zeszla
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
ogolnie zmiana hamulcow to jeden z lepszych modow ---------- Post dopisany 10-06-2014 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 11:41 ---------- auto doprowadzone praktycznie juz do stanu idealnego nowe linki recznego nowe tarcze klocki przod tyl oplot hell nowy plyn hamulckowy nowe swiece nowy bagnet oleju osuszacz dlawik klimy klima odgrzybiona i nabita, smiga az milo ramka dolnego grila w czarny mat nowy plyn chlodniczy nowy ezektor bo stary przepuszczal no i dekory black piano....a ze pelno ostatnio na forum carbonu to postanowilem pojsc w czern, foto nie oddaje tego efektu ale na zywca robi robote , przynajmniej mi sie podoba kilka fotek: dokladka z cupry jeszcze nie obciera
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Darek tomekhxc jak juz a co zle wyszedlem
-
Spryski zderzak a4 b6 s-line
tu masz cala lekture na ten temat http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-ukladu-mycia-spryskiwaczy-lamp-158053/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
taa chyba cygarow
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq bedziesz na spocie dzisiaj?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no Grzegorz poka dekory:whistling:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja przyjade babcia b5:grin:
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja bede- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
wow zadek sie pieknie prezentuje:naughty:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
turbo swieci ladnie- [ALL B6] Kratki s4 w zderzak s-line
aleeee ..... jest i opcja bez psucia kratki s4 ja tak mam ze caly dolny gril siedzi w zderzaku sline .. deczko wystaje dolem ale nie jest to takie widoczne- odkrecenie śrub jarzma
zmienialem hamulce to starych jarzm nie moglem za ch... odkrecic nie wiem czemu dawali tam sruby imbusowe zaraz sie obrobia....... stare jarzma ueybalem szlifierka i poszlo ..... ale do zmiany samych tarcz nie potrzeba ci ich odkrecac pociagnij lewa str do siebie i ma zejsc- Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
mi sie osobiscie nie podobaja te tlumiki , do hond moze i pasuja ale nie do audi- [B6 BFB] Audi A4 1.8T - w końcu upolowana :)
to nie czasem tarcza 345 bo bosc duza?- [B6 BFB] Audi A4 1.8T - w końcu upolowana :)
bardzo ladna:wink: juz tam ktos kiedys wieksze heble do przodu dal:naughty:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co trzeba Ci cos ze zgorzelca- Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
ludziska poprawka ......chwalilem tlumiki rm motors, ale teraz przestrzegam przed nimi nie brac po dwoch latach tlumnik sie rozpadl na spawach i to wszystko z kwasa ... zreszta gregor cos wie o tlumikach z tej firmy takze nie polecam- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
o widzisz a jak w trwaloscia tego ? wszystko ok nie masz zastrzezen...BTW ori listwy s4 za 700 to poszly by od reki - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE