Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kratki s4 w zderzak s-line


greg2505

Rekomendowane odpowiedzi

próbował ktoś zamontować kratki halogenów od s4 do s-lina bo znalazłem taką fotę i nieżle to wygląda

kratki_s4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm ciekawe! Też bym się z chęcią dowiedział bo fajnie się to prezentuje z środkowym grillem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna może byś się pokusił sprawdzić to bo virus ma s4 a ty s-lina i chyba niedaleko siebie mieszkacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będą P&P ale po lekkim przycięciu mogłyby pasować, ciekaw jestem tylko czy S4 są większe czy mniejsze od s line bo jak mniejsze to trochę lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że są większe bo i zderzak po założeniu na auto jest niżej niż s-line tylko możliwe że na foto kratki są na jakiś trytkach mocowane a to może wyglądać już nie fajnie[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 15:18_________________________________________________a więc panowie zadzwoniłem do gościa który wystawia na sprzedaż grile z tego auta i kratki od s4 pasują po przycięciu wąsów są przykręcane orginalnie na jędną śrubkę a on przykręcił na dwie i jest ok chyba trzeba będzie jedną zakupić i spróbować koszty wielkie nie są a efekt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z halogenami trzeba coś robić? w obu kratkach otwory na halogen są w tym samym miejscu?

znalazłem takie zdjęcie:

003__scaled_600_022.jpg

Chyba trzeba troche halogen przesunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Chciałbym odświeżyć wątek. Ale pytanie trochę zmienione. Czy da radę zamontować P&P oba grille od S4 w seryjną maskę i zderzak S-line? Co do grilla maski jestem na 99% pewny że tak, ale nie wiem jak ze zderzakiem s-line. Może się ktoś wypowiedzieć? może ktoś już to robił? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolny grill S4 nie pasuje kształtem do zderzaka S- line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo nie pasuje? W necie pełno fotek z takim układem (grill S4 + zderzak s-line). Czy ktoś może to przerabiał?

Dolny grill S4 nie pasuje kształtem do zderzaka S- line.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po małym rezaniu pasuje 20minut zabawy i i grill S4 wchodzi w ramke s line :decayed:
20 minut to może mi to zajęło ty siedziałeś 2.5h nad tym :whistling:

--------------

a z halogenami trzeba coś robić? w obu kratkach otwory na halogen są w tym samym miejscu?

znalazłem takie zdjęcie:

http://www.fourtitude.com/news/uploads/Features/003__scaled_600_022.jpg

Chyba trzeba troche halogen przesunąć

Krzysztof halogeny są inne i od esy kosztują w ch...j ale po małym tuningu twoje podejdą do zderzaka S4,ja tak mam zrobione :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po małym rezaniu pasuje 20minut zabawy i i grill S4 wchodzi w ramke s line :decayed:

Ok, ale co dokładnie nie pasuje?

czy grill S4 jest większy czy mniejszy?

ma inny kształt czy chodzi o inne kwestie jak np. sposób mocowania?

Rezanie miałoby dotyczyć zderzaka (np. otwór) czy ramki (np. mocowanie)?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baarszczu musisz mieć ramkę s line i krate grilla s4 bez ramki i trzeba "wpasować" krate S4 do ramki s line

a dokładnie przyciąć boki grilla s4,jak przystawisz jedno do drugiego wszystko stanie się jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baarszczu musisz mieć ramkę s line i krate grilla s4 bez ramki i trzeba "wpasować" krate S4 do ramki s line

a dokładnie przyciąć boki grilla s4,jak przystawisz jedno do drugiego wszystko stanie się jasne :wink:

Ookej:) to już jest dość jasne. Tylko grubo z hajsem trochę, bo z dwóch nietanich ramek robi mi się jedna :P

Dzięki za info, pewnie sobie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleeee ..... jest i opcja bez psucia kratki s4 :whistling: ja tak mam ze caly dolny gril siedzi w zderzaku sline .. deczko wystaje dolem ale nie jest to takie widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...